Jump to content
FAS Goran
boki

Ma OFF BRE!

Recommended Posts

HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ta, poslao sam mu ja PP, ne brini :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno meni više nije ni zanimljivo.. Nekada se vodilo 5-6 ozbiljnih tema stalno, a sada pričamo kako 1.2 motori potpisuju u svim brzinama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

267f38406bf79978b4b67b7ed8d98751.jpg

Mas' na putu Igore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno mrzi me da ti objašnjavam. Sve da je i tačno to što pričaš kakve to veze ima sa tim kako auto ide?

Ako je to neki reper hajde onda da svi isteramo kola na led, potpisujemo u svim brzinama koje imamo i pričamo kako kidaju.

 

Ti očigledno nisi u stanju da proceniš kako neki auto ide ili ih nisi ni vozio pa pričaš svašta. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li me zajebavas ili ti celo veme ne provaljujes da pises Toyota Aurist umesto Auris

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam rekao samo da me je odusevio kako ide za jedan 1.2 motor, posto sam najslabije vozio Punta 1.2 8V, pa Aurist (od novijih) i glup je osecaj da Skoda vuce bolje ali kada pogledam u brzinomer nikada da stigne neku jaku brzinu...mozda sam izgubio osecaj jer je Aurist bio u februaru....sve u svemu ja u trenutku sa Skodom nisam mogao da izadjem iz kola i da vidim da li je masan kolovoz ili ne, to sam samo jednom probao (sa njim). Kolovoz ne moze da bude toliko bas masan inace bi se kola okretala kao luda (a hoce da se zalete odozgo)...kod Izvora na Miljakovcu pa kad se krene na gore. Ja sam izlazio sa parkinga i prva potopio i druga (blaga je krivina) i osecam kako je skakao auto 1sec i samo cimnuo.

Da li me zajebavas ili ti celo veme ne provaljujes da pises Toyota Aurist umesto Auris

Kazem ti, ne znam kako se tacno pise.

EDIT: To bi bilo to za Skodicu, dzabe trosimo tastaturu kada takvu nikada (valjda) niko nece kupiti za sebe (PikAP), u petak stizu slike Audija pa da vidimo, da li se i koliko ispati dati za njega. :)

Edited by CileBGD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mani me, kao sto mnogi pricaju LambURDZini, a ne Lamburgini, tako i ja Aurist a ne Auris :)

Edited by CileBGD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta da te manem. Suzdrzavam se da ne komentarisem al pretera ga. Vidis li ti razliku? Sta ovde kucas aurist a na google auris? Ne razumem? Nas pravis na ovce?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kucao sam Aurist, a on mi je izbacio Auris.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada kucas na google Toyota Aurist, izbaci ti "da li ste mislili" i automatski promeni pretragu, probaj :) ne vidim razlog da vas zezam. Necu tako nista postici, a i vas poli uvo sta sam ja vozio, ja sam samo rekao da me je odusevio jedan 1.2 i to je to. Ja tu nista ne bih vise dirao :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno mrzi me da ti objašnjavam. Sve da je i tačno to što pričaš kakve to veze ima sa tim kako auto ide?

Ako je to neki reper hajde onda da svi isteramo kola na led, potpisujemo u svim brzinama koje imamo i pričamo kako kidaju.

 

Ti očigledno nisi u stanju da proceniš kako neki auto ide ili ih nisi ni vozio pa pričaš svašta. 

 

Igore ti hoces da kazes da Cile laze? :laughing::laughing::laughing::laughing::laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada kucas na google Toyota Aurist, izbaci ti "da li ste mislili" i automatski promeni pretragu, probaj :) ne vidim razlog da vas zezam. Necu tako nista postici, a i vas poli uvo sta sam ja vozio, ja sam samo rekao da me je odusevio jedan 1.2 i to je to. Ja tu nista ne bih vise dirao :D

Cile dal je moguce???

Pa  covece ljudi se polomise da ti objasne da se pise i kaze AURIS bez t!!!

I ne pise se nikako drugacije niti se izgovara.

Znaci AURIS.

 

I ti na sve to kazes kako si kucao na guglu AURIST ali te gugl ISPRAVLJA???

 

O boze,dete drago.

Hitno uzmi da citas nesto,druzi se,kreci negde,i mani se kompjutera!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Počelo je.

Počinje.

učestvuju isti igrači.

I nastavlja se................

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vala bas, barem u ovoj temi moze da se pise sta god, jer je OFF :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...