Jump to content
FAS Goran
boki

Ma OFF BRE!

Recommended Posts

@Kuvalja ovaj je bio 5v  :laughing:

 

Inače, moj Stilo je od doktora iz Srbije :) Nemam neke beneficije od toga, ali držim i dalje nalepnicu u levom uglu od nekog instituta čisto da mogu u krugu bolnica da parkiram ako nekad zatreba 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@totti, vozilo vojno lice, pali ko mina, ide ko raketa :D 

 

Igore, ti kao moj komsija, dugo je radio u CH i kad se vratio doneo je svasta i sto treba i sto ne treba ... izmedju ostalog doneo je neki papirni sat za parkiranje, objasnjavao mi je kako funkcionise tamo, ali se ne secam tacno, uglavnom kad ode u grad, parkira tamo gde se placa parking, namesti vreme nekih 15 minuta unapred i ima fore pola sata da se zadrzi i ne plati parking, ja mu kazem to kod nas ne vazi, a on kaze kad mi slika auto, ja cu da se zalim da nije slikao sat, a po zakonu imam prava na 15 minuta besplatnog parkiranja! Inace za svaki moguci problem ima svoje zakone, a najjaci clan zakona mu je samo uza zid i metak u celo ! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam od bivšeg vlasnika Stila dobio CD sa italijanskom disco muzikom 2005. godine...original CD, ostao u changer-u. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@totti, vozilo vojno lice, pali ko mina, ide ko raketa :D

D

Igore, ti kao moj komsija, dugo je radio u CH i kad se vratio doneo je svasta i sto treba i sto ne treba ... izmedju ostalog doneo je neki papirni sat za parkiranje, objasnjavao mi je kako funkcionise tamo, ali se ne secam tacno, uglavnom kad ode u grad, parkira tamo gde se placa parking, namesti vreme nekih 15 minuta unapred i ima fore pola sata da se zadrzi i ne plati parking, ja mu kazem to kod nas ne vazi, a on kaze kad mi slika auto, ja cu da se zalim da nije slikao sat, a po zakonu imam prava na 15 minuta besplatnog parkiranja! Inace za svaki moguci problem ima svoje zakone, a najjaci clan zakona mu je samo uza zid i metak u celo !

Taj 'sat' stavis na kotrolnu tablu i našteluješ ga na vreme kad si stigao. Ako je npr 12h 40 ti staviš na 13h. I onda si miran dokle je tu dozvoljeno to 'dž' parkiranje. Negde sat,negde i po 6 sati. Kad istekne,dodješ i opet našteluješ vreme.

Ja sam od bivšeg vlasnika Stila dobio CD sa italijanskom disco muzikom 2005. godine...original CD, ostao u changer-u. :D

Ja našao 15€ u metalu u pixli. :-$

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja dobio zaglavljenu hemijsku ispod suvozačkog sedišta, i 10 centi kad sam spuštao i drndao zadnja sedišta.
Hemijska i dalje stoji, NE MOGU JOJ NIŠTA!  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja u ikoni... :smoke:

DSC_0459.jpg

 

Au dobra. >_> . Istrument tabla aman kao u avionu. Mogu da zamislim kako to svetli kad se da kotakt.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...