Jump to content
FAS Goran
boki

Ma OFF BRE!

Recommended Posts

totti jesi li ti i na fordovom forumu registrovan pod istim imenom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam nekada bio vatreni navijac Crvene Zvezde(i sad sam,da ne dodje do zabune)isao na tekme,gde god je igrala ,sem inostranstva,a onda sam se razocarao u nas sport,i od tada ne idem na tekme,sem kad moram. Nemamo mi vise sporta,sad su samo pare u pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dajte bre ljudi, znate koliko puta mi se desilo da posle utakmice nekog u kolima pitam za rezultat ili kad dodjem kuci pitaju me moji sta ste uradili, a ja pojma nemam ako nisam pitao, ali to je ljubav, to ne moze da se objasni recima... 

 

recimo jednom sedimo moj deda i ja, zima neka bila i gledamo tv, na tv-u prenos lige sampiona, Dinamo Kiev - Mancester i poskidali se navijaci Dinama goli do pojasa po snegu i skacu tamo, grudvaju se i moj deda kaze, vidi ove tvoje kolege ... kad odjednom u kadar upada neki matori ima sigurno 60 godina, i on go do pojasa i divlja sa omladincima :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa onda se sigurno znamo sa nekog skupa.

Bio sam u kosutnjaku isti dan kada je i fiat organizovao,mislim da je pre dve godine.

A ovo je moj auto bio tada...

 

25072012059.jpg  25072012060.jpg

P1120671.jpg  P1120675.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko jos tamo ide zbog sporta :D

Nekada se islo,secam se i kao klinac,dok su me vodili na tekme,islo se srcem i zeljom za pobedom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Žabari su totalni ludaci kad je u pitanju strast prema fudbalu. Pogledajte Tiziana Crudeli-a (velikog navijača Milana) kako prati utakmice. Posebno obratite pažnju od 2:20, kad Milan počinje da stiže vodjstvo Lećea od 3:0 :laughing:

 

 

A kucajte na YT i Carlo Zampa - on je zaludjenik za Romu :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znamo se sigurno, jer sam bio na svakom skupu :D

Na tom konkretno sam imao istog ovakvog, samo benzinca.

Koji je tebi nick na FCS?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je bio Igor BGD ili asterix,nisam siguran,ali sam izgubio sifru pa ne mogu da udjem.

Nisam bas dugo bio tamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da da jeste...

HAHAHA

A reci mi koji je nik tamo bio,mislim da je igor BGD?

Pazi gume?

Sve vreme kao gledam da ga ne isprljam,dan prelep i kad sam se uparkirao,upadnem pravo u blato.

BEDAK!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Žabari su totalni ludaci kad je u pitanju strast prema fudbalu. Pogledajte Tiziana Crudeli-a (velikog navijača Milana) kako prati utakmice. Posebno obratite pažnju od 2:20, kad Milan počinje da stiže vodjstvo Lećea od 3:0 :laughing:

 

 

A kucajte na YT i Carlo Zampa - on je zaludjenik za Romu :smoke:

 

 

A evo i nekih kucnih radinosti doticnih :D

 

http://www.kurir-info.rs/porodicno-nasilje-otac-fan-juventusa-isterivao-davola-iz-sina-5-jer-navija-za-milan-clanak-1173723

Share this post


Link to post
Share on other sites

igor BGD

 

Poslednja poseta:

Sre Okt 17, 2012 3:57 pm

 

 

 

 

:rofl:

Kažem ja, potpuni ludaci...

Edited by totti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, nadjoh jednu sliku tvog auta sa skupa

 

index.jpg2012_04_22_12_36_42_0009.jpg

hahaha majstor gagi i ja komentarisemo menjace ovde.

Bas lepo bilo

 

igor BGD

 

Poslednja poseta:

Sre Okt 17, 2012 3:57 pm

 

Ajde pokusaj sa adminom da mi nadjes pass za ulaz na forum.

Mozes?

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ali ode na neki mail koji sam tada koristio a vise nemam pristup njemu.

bedak

Share this post


Link to post
Share on other sites

aha   eto cim me nema  jedan dan odma talasate  mora malo ja   da uvedem red ovde  :2guns:  :2guns:  :2guns:  :2guns:  :2guns:  :laughing:  :laughing:  :thumbsup:  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

bezobrazni ste  tracarite me dok nisam na forumu  :2guns:  :2guns: ima da odem sa foruma jer ste postali nepodnosjivi  kako vas trpe zene kuci nije mi jasno  :realmad:  sve bi vas ja na goli otok da tucate kamen  :w00t:  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...