Jump to content
FAS Goran
boki

Ma OFF BRE!

Recommended Posts

Pijem si kafu i čitujem novine, kad ono naslov sas velička slova: ENGLEZI PROGLASILI „YUGO“ ZA NAJGORI AUTO NA SVET!" U obrazloženje se vika da je to zatoj sto čaj u petu brzinu ne mož' da pijev u yugo a da se ne prosipuje! 

Mislim si, pa naravno da će ga prosipuješ, kad si razmažen i nesposoban, majke ti ga nabijem engleske! Kuj moj piješ čaj, što ne piješ kafu ko sav ostali normalan i horzontalan svet? Naš bre čovek u yugo moz' pije, jede, brija se, kupa deca, jebe i svašta još nešto, jer smo mi smo si nebeski narod, a vi ste jenkijevska lajna.

Eve sve što mož' uradiš u yugo a ne mož u drugi kola:

•    U nijedna druga kola ne mož' strpaš ženu, dva deteta i krmaču i da svi imate dovoljno mesta da se ne posvađate, a ni da se opustite.

•    Mož' da mu isečeš krov s´ testeru i d´ imaš kabriolet za 200€.

•    Možeš da si napraviš ruke, ramena, biceps i triceps, jer serva je za pičkice.

•    Nemaš problem sa boju, jer je Yugo crven! Ako ga uvati rđa, nema sekiracija jer i rđa je crvena pa se neće ni primeti. 

•    Kuj je još videja da se s Bemve ide na slavu u Vlasotince? Kur moj će bemve da prođe kroz oni putevi što nam još od turci ostadoše. Ima se iskrši ko arnjevi od traktor. 

•    Ako zabraviš kude si ga parkiraja, sedneš si u prvi yugo što vidiš, turiš ključ i voziš. A i gazda od t'j yugo se neće ljuti, mož te i blagosilja. Nema niko sekiraciju ako mu ukradnu Yugo. I ako ti ukradnu isto tako. Uvek je tu drugi Yugo kojeg možeš i ti da ukradneš od nekog. Ako neko i prijavi Yugo, policija na to ne obrlaća pažnju ič. Će sad oni da se zamajaju zbog jednog ukradenog Yuga, ma idi begaj.

•    Pojas za spasavanje te fiksira za sedište, tako da prilikom sudara je veća verovatnoća dizletiš sa sve sedište kroz soferku. To ima samo na yugo i moderni mlazni i mamlazni avijoni.

•    Mala je razlika između obične i sportske varijante yuga, sportska ima tenisku lopticu na kuku pozadi.

•    Pereš ga samo s kišu.

•    Brus Vilis je u onaj film seja u njega i rekaja „JIPIKAJE“, što mu na naški u prevod znači, ma sad gi najebaste, i uze si i potepa teroristi, a da je bio u neka druga kola kur moj bi ih potepaja. 

•    K'd jebeš u yugo onda si jebač, a kad jebeš u mercedesa onda si sponzor.

•    Mobilni ti skuplji od kola.

•    Mož da mu povećaš vrednos k'd oćeš. Za duplo! Samo mu sipneš gorivo do vr' rezervar!

•    Kvačilo je samo formalnos!

•    Žmigavci ti ne trebaju. Otvoriš si prozor, proturiš si ruku, daš znak i lepo si skreneš. 

•    Ima rezer'ni delovi više nego osnovni.

•    K'd vozis Yugo levom trakom 90 km/h na nov autoput podjebuješ gastarabajteri, švabe i Turci, s mercedesi i ostala besna kola.

•    Milicija te nikad u Yugo ne zaustavlja zbog prebrze voznje. Moj komšija milicajac, Mile se vika, triespet godine je radijo u miliciju, beja je saobracajac i nikad neje video da Yugo ide brze od pedeset na sat. Kaze da je video neki Yugo da prekorači brzinu od šeset, on bi ga častio. E, onda su upravo zbog Yuga i smanjili brzinu na gracku vožnju, pa s´g Yugo lako mož se zaebe i da dobije kaznu. 

•    Milicija te jedino zaustavi ako ti ispadne točak pred nji, inače si u stelt mod!

•    Kad položiš na Golfa peticu numeš d uđeš na kružni tok, kad položiš na Yugo odma dobiješ dozvolu za B, C, D, E i malokalibarski pištolj!

I onda će dođu tamo neka lajna engleska pa će oni Yugo da proglašavu za najgori auto na svet, majke im ga sponabutkam, kad se dobro znaje da mi nesmo ko ostali svet!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar ne beše nepoželjno asfaltiranje u tunelima iz bezbednosnih razloga? Zar zbog opasnosti od požara (a ne zbog diletantizma) ne oguliše onaj u tunelu Šarani? Kako sad ovo?

B92: Asfalt u čuvenom tunelu Manajle: Najduži na najtežoj deonici u Evropi

 

Screenshot_11.jpg

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2018&mm=10&dd=02&nav_id=1450751

I treba da nas *ebu...

 

Screenshot_20181002-175013_Chrome.jpg

 

 

Edited by neshaoct
dodao printscreen sa B92, da ostane...ako slučajno skinu jednog dana :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo:

Quote

Nedaleko od njega je i najduži tunel ''Šarani'' (887 metara), koji je, uz ''Brđane'', pre dva meseca dospeo u žižu javnosti zbog tvrdnji da je građevinsko preduzeće ''Planum'' napravilo propuste prilikom izgradnje trase kroz tunele. Bilo je priča i da tuneli nisu dovoljno visoki i da kroz njih ne mogu da prođu teretnjaci. Uverili smo se da su ove građevine dovoljno visoke, ali je činjenica da vožnja kroz njih nije baš prijatna i da je primetno ''truckanje''.

''U tunelima je urađen betonski kolovoz od ploča, tako da na svaka četiri metra imamo dilatacionu spojnicu'' - objašnjava Đoković. ''To je kruta kolovozna konstrukcija i mora se ostaviti mogućnost da ''radi''. Ovde nije postavljen asfalt, jer se u tunelima dužim od 500 metara preporučuje da kolovoz bude betonski. Zbog posebnih mera protivpožarne zaštite u tunelima se izbegava asfalt kao zapaljiv materijal, jer je povećana opasnost od nezgoda u slučaju požara.''

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/ekonomija/aktuelno.239.html:633679-PATROLA-NOVOSTI-Od-Ljiga-do-Preljine-za-manje-od-pola-sata-FOTO

 

Taj Đoković je:

- Dušan Đoković, šef projekta gradnje auto-puta Beograd - Južni Jadran iz ''Koridora Srbije''

 

Evo, sutra šaljem zvanični E-mail ''Koridorima Srbije'' sa pitanjem ''da li je tunel Manajle nebezbedan jer u njemu očigledno nije ispoštovana preporuka o betonskom kolovozu''? :) 

Postaviću printscreen kada pošaljem Email, a i odgovor (ako ga bude bilo).

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da je moguće. Ja nisam išao dugo na tu stranu, ali ako je verovati ovima sa klipa, ete ga. Tako da, samo je pitanje da li ćemo da stiskamo zube ili da turamo više vazelina
Jer heftanje teško da će da stane.

Sent from my 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites
Leleeeee...
Pa zar je moguće prestonici pred nosom ovakva šarada?!

sa TT


Eh, da je samo to...

https://www.vice.com/rs/article/594ejk/rok-za-zavrsetak-radova-na-trgu-republike-deluje-kao-da-nas-neko-zajebava

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neverovatno kako nas svaka vlast jebe na isti način. Sećam se kako je Sloba kod Feketića jedno 5 puta otvarao auto put a oni asfaltirali 100 m za slikanje. Posle demokrate urade AP BG-NS on nakon godinu dana puca pa su ga zalivali katranom ovi sada u istom stilu još i gore. I nikom nista. Niko neodgovara niko neide u ćorku....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto bi kad se niko ne buni? Sad neko treba sam sebe da sankcionise? :D

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Macvanin

 

Baš danas zvao jedan novi član, skoro kupio Doblo 1.3 MJet, pa pomenuo da je stolar. :) 

Ne znam da li se  do sada registrovao na forumu, pa ti zato šaljem njegov broj telefona na PP.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne otvaram temu drugu, off je realno.

Jel zna neko da li Wurth idalje posluje u srbiji? Zvao sam par puta njihovu radnju u Cara Dusana niko se nije javljao, zvao centralu tamo pored autoputa javlja se automat a kad se izabere bilo sta izbaci liniju, slao mailove par puta opet nista. 

Video sam da proizvode racve za rashladnu pa sam hteo da vidim ima li.. 

Pise da rade radnim danima do 16h, a subotom i nedeljom ne. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posluje bar na neki nacin sigurno. U mojoj firmi im je magacin :D

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma teraj ih u pm, posluju, kaže razvaljuju. Dolazili su mi u firmu skoro, nude svoje proizvode (ono što je meni interesantno: šelne, razne tiplove, profile i slično), kaže najjači su, imaju sve za odma, ma kidaju. U svakom slučaju okreni ovog lika (taj mi je bio, kaže radio je u Hiltiju, tamo je pokidao sve živo, dostigao je plafon, pa sada hoće da poboljša poslovanje Wurtha).

 

IMG_20181128_140227.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi njihovu glavnu prodaju, na Pančevačkom putu, posle Krnjače.
Realno, ne bi me oznenadilo i da prekinu prodaju u SR., Njihova roba je skupa ali i kvalitetna.
Ovde prolaze samo Kinezi od par stotina rsd. Realno, njihova SSD burgija f10 košta toliko.
Ali i vredi !

Послато са LG-G3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, tako sam i ja mislio, ukinuli su tu radnju na pa Zrenjanincu pre 5-6 godina najmanje. Ostavio sam kontakt menadžera pa kome treba neka zove. Da skratim, za šrafovsku robu, električni alat...... su skuplji nego tamo gde mi nabavljamo, a šelne (dvodelna sa gumom) su im krš, jefitnije su od Fisher šelni koje uzimamo u etažu, ali džaba kada su lošije.

 

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...