Jump to content
FAS Goran
boki

Ma OFF BRE!

Recommended Posts

Uz malo off road-a stogli na jednu plazu sitonije. Parkiram kola, ponesem familiju sa stvarima, dodjem na plazu kada vidim lik sa a5 i asovom razgrce pesak. Kontam u sebi, ala budale gde je krenuo kolima na plazu.

Pridjem ja da pitam treba li pomoc, bugarin reci engleskog a ne razumemo se na po buga-srpski... Obidjem auto kada vidim 3.0 kvatro! Reko pa de si ti mislio da ces sa ovim po pesku kao na reklami? Iznervirao se covek vec satima lopata, dodje Austrijanac sa pajerom zakaci ga i izvuce na ravno, medjutim na uzbrdo zaglavi se pajero ali kada smo otkacili audija on sa malo umeca ozadje iz rupe u kpju je fini naseo. Zakacili mi audija ponovo i nas petorica od nazad na gurku i izvukosmo audija.

Pogledam lika posle, telefonira bar pola sata..prekida, dolazi kod zene i kaze, ej imam ponudu za q7 jvatro s line x)

Reklama je cudo.

IMG_20170908_112511.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reko da zavirim u temu....Nije lose...Najveca tema,stvorio sam monstruma.:whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijatelji interesuje me jedna stvar pa ko zna nek da neki predlog. Hteo bih zidove od garže koja je uredno izgletovana i išmirglana da premažem onom nekom bojom kao u servisima i radionicama. Tipa kao ona masna farba ali nešto kvaliteno. Da li neko ima neku preporuku šta bi bilo dobro? Hvala puno!

 

Послато са SM-A320FL уз помоћ Тапатока

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko zna kakav je sistem sto se tice zamena tablica u Italiji? Konkretno gledam jedan auto iz uvoza i vidi se na libretu da su menjane tablice kad je auto bio 4 godine star, pa me zanima da li su tablice vezane za vlasnika, auto, i da li se menjaju komplet oznake ako auto promeni grad ili samo ona oznaka grada u desnom uglu? 

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 hours ago, Milutinac said:

Ja sam toliko zadovoljan sto je @Axic (Agzari) danas rodjendan da je to neverovatno!

 

Srecan rodjendan dugi! ;)

Hvala koleZa :cheers: samo nam nema Deyrnog a ovakve prilike ne propusta. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel ona grtalica ocistila skroz kruzni tok na bogosloviji,il jos cisti,a kako li je tek po gradu,ovo belo pada li pada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle 28 godina...danas prvi put u GSPu...Ala sam se poplasio.Nisam razmazen,al nisam imo prilike do sad da koristim blagodeti.Stvarno je OK.U vreme kad sam ja koristio gsp..

.tek je pronadjen tocak,guzva ko na cudo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, kad sam studirao 90tih pokušao sam par puta da uđem u bus u jutanjem špicu i naravno odustao, gospođama su cipele ostajale na stajalištu, kad majstor zatvori vrata, a noga ostane napolju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista gore ne moze covek da vozi od Opela,Vagena i Forda....To je moje generalno misljenje,dok nisam video Insigniu karavan,Pheton...il kako se vec pise...i zadnji model ford Galaxy...sam se posipam pepelom po glavi i priznajem da i ovi proizvodjaci umeju da naprave plemenit auto sa stilom.Naravno...da ne zaboravim i zadnji model pasata nj 100000.il tako nesto,al prelep auto.Eto da rasteretim dusu od greha brand predrasude.:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...