Jump to content
FAS Goran
boki

Ma OFF BRE!

Recommended Posts

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova Alfa ima 90k navodno.
Neću da grešim dušu ali teško da je prava.
Ipak, auto stvarno izgleda kao avion.

Ovaj GP je malo prljav a ove alu felne izgledaju kao ratkapne

mada je stvarno korektan po ovome što vidim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko prizna dobije na poklon vikend u Višegradskoj 26, ili ako je prebukirano u obližnjem resortu "Kovin". Ne nasedajte na provokaciju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postavljaju kamere na ibarskoj?!!

Znaci od orlovace do rusnja gde svakodnevno vozim, nisam prosao tuda ispod 120 km/h, sad cu morati da vozim 60??? (Stoji znak)

Ne verujem sta se radi, nije sad to 20km, al brate mili dve trake, nije realno da se vozi ispod 100tke... dobro rece onaj srbi su stoka i treba ih jebati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova Alfa ima 90k navodno.

Neću da grešim dušu ali teško da je prava.

Ipak, auto stvarno izgleda kao avion.

Ovaj GP je malo prljav a ove alu felne izgledaju kao ratkapne

mada je stvarno korektan po ovome što vidim.

Nisam ni išao da pogledam, neće mi se da idem sam. :)

Za Alfu ne računam da ima stvarno 90k, ali kontam da možda ima oko 150k i to mi je okej.

GP mi se prosto svideo kako izgleda, kontam da ga pogledam kad budem išao da vidim Alfu, kad se već cimam. Svakako mi je Alfica prvi pik. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postavljaju kamere na ibarskoj?!!

Znaci od orlovace do rusnja gde svakodnevno vozim, nisam prosao tuda ispod 120 km/h, sad cu morati da vozim 60??? (Stoji znak)

Ne verujem sta se radi, nije sad to 20km, al brate mili dve trake, nije realno da se vozi ispod 100tke... dobro rece onaj srbi su stoka i treba ih jebati

 

Gde ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad nisam na kompu, al vidi na mondu su pisali, ne znam tacno gde ce staviti, al bice kamere od rusnja pa tamo negde do siljakovca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako se ljudi snađu kad posluju sa pilićarima.

 


I treba ih za svaku glupost cimati.


Smešna strana istorije

 

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/600409/HIT-PREPISKA-BALSE-I-JOVICICA-O-AUTOBUSIMA-Ko-kupuje-pokvarene-a-ko-srpske-autobuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Više mi je pun Q forsiranja kupovine domaćeg, a pre svega mislim na ove  :up:

 

Očigledno da ne znaju i ne umeju, da retardi vode fabriku, da su lažovi...

 

 

Gledaj ga bre, lepotan

 

Ili:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako sećaš neke rkavele od poliestera stajala je devedesetih u Braće Jerkoviću kod okretnice na parkingu (i ko zna gde je to izlagano) i ta dileja je (možda i nije više) dizajner u Ikarbusu. S njim sam vodio davno raspravu i vidi se da čovek nema blage veze šta je ergonomija a kamoli za nešto lepo. 

Porediti ove autobuse je potpuno besmisleno. Ne mogu da pariraju ni onim iz osamdesetih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao da je pisao jedan od uglednijih clanova foruma :)

 

Ovaj narod je toliko zavracen,da bi pod hitno trebalo uvesti obavezno lekarsko uverenje za recimo koriscenje kasike,viljuske i noza,jer ce,kako stvari stoje,neko iseci sam sebi vene...sazvakati uvo...iskopati oko...
Dragi moji sugradjani i sugradjanke,mozete li vec jednom da shvatite da:
Nemozete traziti da vam dodje taksi vozilo na mesto gde je frekfencija automobilskog i pesackog saobracaja kao u zenskom toaletu u skali,i da vas isto saceka 10 minuta na istom tom mestu!Tacnije mozete,ali nemojte se cuditi sto cete pre i nakon voznje stucati i vi vasa uza i sira familija!!!Zovnite bre vozilo na neko normalno mesto,pa se onda sminkajte i stavljajte kravatu do mile volje.
Taksi vozilo nije klupa na autobuskoj stanici!Pre,a za neverovati je ,i posle vas neko treba da se vozi u njemu.Nemojte za Boga miloga spustati mokre i flekave stvari na sedista,ili pravo iz bazena u mokrim kupacim gacama sedati u isto(zakljucio sam da odredjen broj ljudi taksi zove upravo iz vode,tome cemo zahvaliti proizvodjacima mobilnih uredjaja koji su napravili iste i kojima u brosuri pise da sa tim uredjajem mozete pozvati taksi direktno iz vode).Voleo bih mnogima da vidim izraz lica kada im komsija udje u kucu sa kise,i mokar kisobran umesto na neko normalno mesto zavrljaci pravo na fotelju na kojoj se sedi.Ako ste uzivalac belog mrsa,i ukoliko cesto kupujete isti,obratite malko paznju kako je isti zapakovan i da li iz kese u koju su vam ga upakovali curi SURUTKA,te nemojte istu stavljati na sediste taksi vozila,jer ako izcuri to vozilo moze momentalno da se iskljuci a vozac moze da proba da zaradi u obliznjoj kladionici,a to bas i nije lako...
Taksi vozila poseduju prtljazni prostor!!!Cak i ona mala najmanja taksi vozila imaju svoj prtljazni prostor koji sluzi za odlaganje,pazi sad,prtljaga!?!?Nemojte svojte torbe vuci po prljavoj ulici,i onda ih baciti na sediste u taksi vozilu.
Nemojte traziti od vozaca da sa svojim vozilom udje u ulicu u kojoj su se do pre 15 minuta Cetnici i partizani igrali izmedju dve vatre MINOBACACEM,i koju je nakon toga posetio NATO pakt!To sto cete vi gradskoj upravi i direkciji za izgradnju pomenuti sve do sedmog kolena,u ocima vozaca vas nimalo ne abolira krivice da ste ga upravo VI naterali da udje tamo gde ni tenk nebi uso.
Ukoliko imate neodoljivu zelju da sednete na prednje sediste,nemojte to uciniti sa sedamnaest kesa iz supermarketa u rukama,jer u tom slucaju menjac od vozila zavrsi u nekoj od kesa,pa vozac moze da u trenutku kada zeli da prebaci iz trece u drugu, i voznju ucini bezbednijom, uhvati za recimo tetrapak jogurta i napravi i vama i sebi problem epskih razmera.
...ma ima tu jos toga dosta...ima ima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno pitanje da li ovde snimaju kamere? Pri tom prekršaj je taj da je skrenuto levo u ulicu u koju sme da se skrene samo iz suprotnog smera.. Uglavnom kamera ima okolo, e sad da li snimaju ne znam. I ako snimaju kakve bi možda bile sankcije?

6e877737f1826353091cc38ff7ddf944.jpg

Znači iz pravca Brakove je skrenuto u Carice Milice..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...