Jump to content
FAS Goran
boki

Ma OFF BRE!

Recommended Posts

Kolko su ga pipali na sajmu morao vlasnik odma u garage73 na poliranje :D

Novi vlasnik je Đurđevićev (Autokomerc) sin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ti si ponosni vlasnik novog tostera

 

VW_toster.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Kolko su ga pipali na sajmu morao vlasnik odma u garage73 na poliranje :D

Novi vlasnik je Đurđevićev (Autokomerc) sin.

 

 

Mislim da je to dečko jedne moje drugarice.

 

Stalno su pre kačili slike neke crvene S4 čini mi se kako je gaze ili se vrte po snegu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okretao se na Samsungu po snegu??  :laughing:  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam po prvi put vozio Volvo C70 i mogu reći da sam malo razočaran performansama. Za eksterijer i enterijer čista 10-ka ali motor od 2.500 kubika, 162kw tj. 217 konja ne vuče nešto posebno. Očekivao sam da me zakuca za sedište kad se potopi gas na kick down međutim nije to to.  Napravi neki bolesno dobar zvuk i krene da diže obrtaje ali kad se baci pogled na km sat onda se vidi prava slika. Mesta napred ima dovoljno za vozača i suvozača ali iza bi jedino Zrnke mogao da smesti noge jer prostora na zadnjoj klupi skoro i da nema. :)

 

03042015774.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekoh ti ja pre par dana da ne ostavlja utisak da vuče :D

 

Ovaj koji sam ja probao je baš nabijao brzinu, ali gotovo neprimetno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaki auto daje drugačiji utisak ubrzanja i same brzine. AMG E 55,recimo, potpuno te prevari u osećaju,skoro da se razočaraš,a u stvarnost te vrati brzinomer. Pri ubrzanju samo toneš u kožu i sve do 120kmh blinka ESP. M3 ide slično,a odaje utisak da je bar duplo žešći.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja pričam ljudima stalno.

 

Moja Astra ostavlja utisak da razvaljuje kako ide, mađutim..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Punto mk1 odavao utisak da brzo ide :), jos kad ide 130 uff...medjutim...ustvari, kad sam kupio Stila, koji je mnogo brzi, nisam imao taj utisak, i moram priznati da je Punto dosta puta bio zabavniji za voznju. Tako da mi ubuduce i nece biti toliko bitno koliko je stvarno brz, nego pre svega kakav je sam osecaj voznje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U tom odavanju utiska da munjevito ide, a pri tom na cajgeru i nije bas neka zavidna brzina Bmw je prvak sveta.. urla, lepi, hoce da se otrgne iz ruku, pogledas na cajger ono 60 km/h.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valjda sam zato uzivao kad sam se provozao u bilo kojem Bmw-u. A mercedes mi je smor samo tako. A skodu oktaviju necu ni da spominjem. Ustvari, bmw mi se svidja zbog osecaja u voznji a Reno (Megan) zbog udobnosti...Kod Stila mi se jedino svidja medjuubrzanje. Nije nesto udoban, a karavan ne lezi bas tako dobro u krivinama (bar sa 15" Dunlop gumama...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je sluzbena skoda vrljava sa 3 cilindra dugo varala. Imao sam utisak da solidno ide dok nisam obratio paznju na brzinu pri tim dogadjanjima kad ja mislim da ide solidno. A i ima fin menjac pa valjda pomislis kako lepo salta i sve a ono...kanturina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve Fabie ostavljaju utisak da kidaju.

 

Imao je drugar 1.4 16v i u kolima misliš da 200 hvata opušteno.. sve dok nas jednom nije Punto Sporting odvalio :D 

 

A i generalno manji benzinci sa kratkim menjačima ostavljaju utisak da sa 3000 obrtaja poleću. Npr u Astri kada se na 100km/h doda gas kao da otima volan iz ruku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi Volvo S60 i V60 su vrhunski auti.Imao sam priliku da se vozim u oba.

Teca ima V60 dizel agregat a ovaj S60 je bio benz od 2400 ccm 6 cilindata benzin...Zver od auta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

"Beograd, mart '99, pamtimo" "Srbijo, sestro moja, nećeš nikada biti sama"

 

Bas im hvala sto nismo bili sami '99 :clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...