Jump to content
FAS Goran
boki

Ma OFF BRE!

Recommended Posts

tesko iz nase zemlje, centrala googla je u irskoj

A da sam im pocupao one kamere sa vozila onda im ne bi bio problem da me iz Irske tuze?

 

ne bi zato sto su prokleti milijarderi, mada bi te prvo gonila nasa drzava, pa onda oni za naknadu stete na osnovu presude iz prekrsajnog/krivicnog postupka zavisno kako bi kvalifikovali delo. ne ide sut sa rogatim kuvalja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozes da ih tuzis za privatnost. Neki likovi ih tuzili iz Holandije ili Austrije...uglavnom ih je tuzio jer se nesto videlo, oni mu platili i to je to. Samo moras videti sa nekim dobrim advokatom, mada taj ce te odrati toliko da ce dobiti polovinu novca koju ces dobiti ako se raspitas malo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

kom sudu bi ih tuzio? koji sud bi bio nadlezan? po kom pravu bi se sudilo?

 

evo sta kaze http://en.wikipedia.org/wiki/Google_Street_View_privacy_concerns koliko sam na brzinu procitao niko ih nije dobio osim nekih amera koji su dobili 1 dolar i to posle drugostepenog postupka.

 

a evo i finog clanka sa gorenavedenog linka koji govori u prilog tezi da ne ide sut sa rogatim

 

The Department of Defense has banned Google from publishing Street View content of U.S. Military bases and asked Google to remove existing content of bases. Google has complied with this order.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odustajem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko moze da mi posalje link od teme (ako je uopste ima) oko ugradnje el.podizaca prozora na punta mk2 , koliko sam do sada uspeo da pretrazim nisam nasao , a i uvek naletim na nesto drugo , pa se zakucam da citam.. hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

a vidim da jesi, jer si nesto i pisao u temi to bi bilo to sto se tice ugradnje...

 

Nisam pisao na toj temi , ali hvala u svakom slucaju, u planu mi je kupovina motorica , centralne konzole sa prekidacima , ali nisam siguran koliko je komplikovana ugradnja, potrazicu jos 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e a da li ima negde u BG da odnesem dva tableta da se provere/poprave/j..ga  itd...marka jedna ona madjarska waytec....ne mogu da se setim tacno...a drugi cist kinez s ebaya...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma naso neku tablu Sprintera pa ubacio vukla se po garazi :D

A ja se jos zamislio kako si to izveo :laughing:

Hahahahaha... dovoljno je samo malo maste ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Prvih 20 ljudi koji se jave imaju sledeće godine desetodnevni all inclusive boravak u apartmanu u Grčkoj po ceni od 450e.

1. totti

2. Buca

3. Axic

4. MiroslavL

5. Markobgd

6. Stefankmn

7. Ivan.IK sa pogledom na more

8. Zhorz (4krevetni AP molim)

9. CileBGD :D (sa Axicom u krevetu)

10. - 15. Smederevci

16.

17.

18.

19.

20.

Ajmooo! :laughing: :laughing:

 

Ahahahahahahhahahah, ako nam nabavis po 2 plesacice (olinkluziv :D ) nije problem ni na podu da spavam :D

 

 

 

Alo bre  Bogisha 

Share this post


Link to post
Share on other sites

8,5c i juce i jutros ispred Merdara. Jutro za Nis kad sam isao, pustao grejanje i na tamo i na ovamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema nista od tebe. Od kako si naucio kecelju da koristis (zena sto ti dala) i rukavice od FlcS foruma (da ne ispeces prstice), nema te da se javis ni da dodjes. :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja poznajem mnoge oženjene, ali još nisam upoznao nekog da ima toliki strah od žene i da mu se toliko stvari brani...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...