Jump to content
FAS Goran
boki

Ma OFF BRE!

Recommended Posts

Ja sam uzeo sada Ferrati torbicu jer mi se dopala. Nije nešto kič-crna eko koža i dva siva znaka Pume i Ferrarija, a može da prođe i kao sportska i na džemper.

 

@Bogisha kakav je kvalitet patika? Ja bih sad uzeo bele Ferrari ili M-series jer mi baš fino deluju za leto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ticma Nisam. Da nije plava komsinica? :D :D  Evo cujem od komsija jutros da je neka ekipa nocas divljala po naselju, neko cvece ispred ulaza razbucali a i neka zurka je bila sinoc u zgradi preko puta moje , neki klinci, sibala muzika do dva pola tri, mozda nisu hteli da voze pijani pa trazili prenociste :D


@MSPK Vidi ga ovaj mladozenja kako proziva :D :D:D

Edited by Tomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da kupim takvu majicu, da budem u modi :p

Ne moraš da kupuješ, pokloniću ti ja jednu, ipak si ti naš :laughing:

321320270684_1.jpg

Neka, trebace tebi, da ne ides na wv skupove u obicnim majicama :p

Edited by Marko-Topola

Share this post


Link to post
Share on other sites

na parkingu kod nbgd buvljaka izlozena vozila nasih javnih preduzeća, uglavnom raspali jugići i  fabije ( može da se probere po koja), ali utisak su mi ostavile nekoliko superb-a i i jedan krajsler 300 C, koji su bili u vlasništvu beogradskog vodovoda i javnog pogrebnog preduzeća, pa ne mogu da se otrgnem utisku da su oni to kupovali od naših para,a za svoje potrebe. šta će njima superb i  300 C. pa to ne voze ni predsednici pojedinih država,a kamoli neki direktorčići u JKP.

Share this post


Link to post
Share on other sites

na parkingu kod nbgd buvljaka izlozena vozila nasih javnih preduzeća, uglavnom raspali jugići i  fabije ( može da se probere po koja), ali utisak su mi ostavile nekoliko superb-a i i jedan krajsler 300 C

Nisi napisao da su u stanju polu-raspada,kao i 90% ostalih vozila. :) Sramota,majke mi. Na prste jedne ruke se mogu nabrojati pristojni primerci,ono ostalo je,jos malo,pa za otpad,bez preterivanja. Skoro sva izudarana i nekoliko havarisanih vozila. Ostecenja su i dalje na vozilima,nista nije dirano. Ona koja nisu udarena su iznutra sazvakana. Uostalom,opste je poznato kako se voze sluzbena vozila. Cene su jos sramotnije! Sto rece neko dok sam gledao vozila,kao da su stavili cene da ih NE prodaju!  :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako su jugici kao kod mene u firmi onda ne vredi ni da ti ih neko pokloni...

Sent from drzavna firma :)

Sent from my LT25i using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
 

 

Igore, 
godinama sam furao Puma Ferarijeve plitke patike sa tankim đonom


100% su imale crvene pertle  :D  :D  :D

Imao sam crvene u dva navrata i jedne crno-bele, slične ovima sa slika! :)

 

 Mens-Puma-Ferrari-Shoes-Red-White-237_04  

 

puma-puma-ferrari-evo-speed-1-2-low-sf-r

 

Puma%20Ferrari%20Fluxion%20II%20708%20Wh

I jaknu!

FB2641%20-%20Ferrari%20Ladies%20Zipper%2

 

 

 

Ja sam uzeo sada Ferrati torbicu jer mi se dopala. Nije nešto kič-crna eko koža i dva siva znaka Pume i Ferrarija, a može da prođe i kao sportska i na džemper.

 

@Bogisha kakav je kvalitet patika? Ja bih sad uzeo bele Ferrari ili M-series jer mi baš fino deluju za leto.

 

 

Ja sam bio zadovoljan, mada su mi prve koje sam kupio na jednom mestu malo pukle, ali sam reklamirao i odmah dobio iste takve bez te greške. Ostale su bile fine, mada ne mnogo udobne ako se duže hoda jer je đon prilično tanak i tvrd. :)

Edited by Bogisha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih bele :) Baš gledam danas cene, ima ih i za po 5000 jeftinije. Samo da ne budu kao Sergio Tachini koje su bile na nekom nenormalnom popustu pa mi je i đon popustio posle mesec i po  :laughing:

Hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači nisu samo moje ST posle 2 meseca popustile na đonu, preciznije u pitanju je bila peta. :) Bila neka kišica i ja osećam da mi je mokra desna noga i rekoh sebi ma tripujem se nije ništa i kad sam se izuo ima sam šta da vidim. :) Voda i fino se nakvasila patika i onaj uložak, kvalitet nula. :thumbdown:

 

Nasuprot njih ove pumine koje je bogiša okačio još uvek imam i dan danas su u odličnom stanju a imaju 3 i više godina, samo što su moje crne sa belom i zlatnom kombinacijom.

 

Puma_Ferrari_Inflection_Sneakers_Black_G puma_ferrari.jpg

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su u Krakovu počele da puštaju. Dolazim u hotel, izujem se i vidim kaplje voda iz patike bez preterivanja. Naravno nisam imao druge kod sebe pa sam ove sušio fenom celu noć i posle stavio kese na noge pa onda u patike i tako do prve prodavnice.  Ali mogu da kažem da mi je karma vratila jer sam odmah našao patike snižene sa 130 na 18e, samo prodavci nisu ni hteli da mi priđu kada sam se izuo posle 3 sata nošenja kesa na nogama  :rofl:

 

Inače, imam dva para ST, jedne skroz putšaju, a druge ni malo tako da ni tu nema pravila..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citajuci vase postove,zakljucujem da treba da budem srecan,jer je djon na mojim ST trajao puna 3 meseca!  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi koliko prelaziš mesečno :p

Bez zezanja, ja baš dosta pešačim, pogotovu od kada radim tako da mi patike ultra kratko traju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa vi samo kupujte ST!  :laughing:

Favorizujem Najk i Konvers. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nike su patike. :) Converse nisam do sad kupovao što ne znači da neću da ih probam ako već ima zadovoljnih kupaca ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ih u TC Ušće kupio za 3.500. Sa prethodnih 7.000 bio je popust od 50% pa iskoristio.

sergio.jpg

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam uzeo u Sportiku ili Planeti 7000din su bile. Ne mogu da nadjem sliku na google sad, crne su, pola prevrnuta koza, a pola normalna...

Uzeo sam ih negde u septembru, nosio po zimi, snegu, nikakvih problema, niti pustaju vodu, niti su odlepljene-odsivene ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se najbolje pokazale Reebok i Adidas, naj izdrzljivije. Za radom sam promenio 4 para R.classic, a nosim ih bukvalno po godinu dana i bas mnogo pesacim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...