Jump to content
FAS Goran
boki

Ma OFF BRE!

Recommended Posts

Znači ne može dan da prodje posle pranja a da

Edited by matdjo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas odem do Busija da naručim pločice i naletim na svadbu. Jedno 100 automobila i idu ljudi u obe trake paralelno   :question: Tj veći deo vozila vozi desnom stranom, a jedna 156 i A4 lepo u levoj traci + par vozila koja im se povremeno pridruže i sviraju ljudima da se sklone sa strane. Nailazim na isključenje za autoput i vidim da je 156 blokirala suprotni smer kako bi svi prošli. Posle izađemo na autoput i ista A4 usporava levu traku iz samo njemu poznatog razloga. Do aerodroma sam mu svirao da se skloni.

 

Razumem ja da se ljudi raduju, ali ovakav nivo bahaćenja do sad nisam video

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene te kolone i to lezanje ne trubu opasno nervira!

Nego, dzaba sam prespajao konektore celo popodne, opet svetli lampica. Lepo rekoh ja da je do Ocs, tj. do folije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam gledao svadbu iz jednog sela pored Smedereva, poslednjih godina kad su poceli Rusi da kupuju voce, seljaci se oparili pa svi uvalili dupeta u audije i vagene ... ima i po neki mercedes ...uglavnom su od groblja do svog sela, oko 15 km vozili u obe trake lagano i sve isterivali sa puta, cak i autobus ...

A vozni park, a8, a6, q5, tiguan, tuareg, golfovi 5 i po neki ML ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I mene baš. Kada budem pravio svadbu lepo napišem gde je crkva, gde restoran i vidimo se u dogovoreno vreme. Mada danas su svi bili nešto nenormalni. 2-3 puta su mi stariji ljudi onako smotali u moj traku bez najave tako da sam baš imao sreće

 

Šteta za OCS, nadao sam se da će proraditi posle čačkanja..

 

@beli i ovi su par kamiona izbacili. Ja bih, da sam policajac, samo zaustavio kolonu i svi na alko test + kazne za prekršaje koji su napravili pa bi nam se brzo budžet napunio. A da ne pominjem što su u sred vožnje stali da se dogovre nešto, a ja nemam gde da prođem jer su obe trake zauzete.

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ove starosedeoce bi mozda i uspeli da zaustave i urazume, ali ove "moje" odozdo niko zivi ne moze da zaustavi, mada oni ne vole to kurcenje kolima, oni vise vole da pucaju i jako retko su odvojeni od naoruzanja ...

Ima negde na netu i snimak te svadbe, pa ako nadjem okacicu, bilo je svasta cak i penjanje na vrata tj stajanje na prozor dok je auto u pokretu ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda su tvoji definitivno gori :) Ovi su samo kroz prozore virili i evenutalno sedeli na njima, niko nije ustajao mada mi je i to užasno, pogotovu po onakvom putu gde su rupe po 20-30cm pa kada upadne auto samo čekaš kada će budala da se izvrne..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hitno mi je potrebna jedna info :)

 

Ko vozi sivog Stila 3v, panorama krov.  Sa CRVENIM felnama.  Cini mi se BG table.

 

Mimoisli smo se maloprije kroz Prcanj (Kotor)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko se krece osiguracka kutija za Tipo i da li pase od 1.6 ili 1.9d? Da znam da se polako pripremam ako je ne resim sutra?

htc evo 3D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hitno mi je potrebna jedna info :)

Ko vozi sivog Stila 3v, panorama krov. Sa CRVENIM felnama. Cini mi se BG table.

Mimoisli smo se maloprije kroz Prcanj (Kotor)?

Znam ja ko vozi. Sto? Jel ti treba kontakt ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle dooosta ulozenog vremena i novca na razne popravke, u jednom trenutku je ostalo samo jos ovo:

duza6e9y.jpg

Smatrali su da ce ovih 94700din, DA nisam pogresio, u malo 95 hiljada dinara i PLUS ruke, da resi problem sa autom i da eliminise ovih 9 (slovima DEVET) gresaka!!!

Usis je samo klapna sa motoricem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ovo nešto italijansko?

slika-farove-52257081v288h216.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogi da nisu farovi od Astre G nego naopako slikani ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...