Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
grki

Punto elx

Recommended Posts

simpatično, deluje očuvano da bi mogla da bude " prava kkm" :whistle: :whistle:

dobrodošao i daj još neki info u smislu kako,gde i pošto si kupio kolica ... pozz :welcome: :welcome: :thumbup::cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep puntic i zaista jako ocuvan,koja je ljuta masina ispod haube?

Jedino sto mi odskace od ostatka dobrog fabrickog izgleda automobila su ove ratkapne na njemu,imas mnogo lepsih,a nije neka cifra i izgledaju ko orginal ili su orginal(na primer ove za punta classic su mnogo lepe,bar meni)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preko oglasa internet je cudo za 3700 jura ali stvarno je elx sto se tice opreme ima elx sa jedni air begom ovaj ima 6.

Italijani sta reci.motor 60ks,ratkapne drugacije izgledaju kad se okrecu tockovi a serem malo

Edited by grki

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mik - jesu lepe ali em ih nema u prodaji, em nešto približno njima "original" u AP košta min 1700din/kom !!!

@grki- druže jesi nov - ali info tipa preko oglasa ili internet je širok pojam i ništa nam ne govori, a ovo je forum dakle mesto gde iznosimo (pišemo) što više svoja različita iskustva, mišljenja itd ... pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda čovek neće da napiše gde i kako je tačno našao auto da ne bi još neko kupio isti, evo ja bi prvi za te pare kupio baš takav autić, extra cena za ono što je prikazano na slikama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

covek je prikazao sta ima,mislim ako sam ne zeli da kaze sta je ulozeno,gde je kupljeno i nije neki problem bitno je da je on zadovoljan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na sajtu mojauto.rs uglavnom sam gledo da je iz Subotice trazio sam auto 3 4 meseca vec su pocele da kruze zajebancije ti bi pare i jare ,kako nemozes da nadjes auto pa ima tolko auta ,da ima ali kakvih.U obzir su dolazili puntici ,clio,twingo,ibica samo sa klimom i sudbina je tako htela da kupim punto i mislim da je ok .Mana radius okretanja vozila jako los ko da vozim ladu sa okruglim farovima znam ima siti dzabe ali nije udobna ko lada .U auto ulozio registraciju na moje ime zamenio dihtung dekne i bombine paljenja,ulje filter ulja, vazdusni filter,filter klime,klima nije radila bila je prazna to je prodavac auto napunio tako da sam miran jedno vreme.Volim da cackam oko auta tako najbolje upoznas svoj auto sve sam to sam uradiu jak poso sad je na redu filter goriva (gde se nalazi? hvala!) prelazim mesecno 400 km mozda 500 kad je lepse vreme ,ima sve 4 iste gume zimsko- letnja sara 70% u prevodu marka gume dobra godina.

1wkBV9.jpg

1N0m6S.jpg

1vq_0S.jpg

1eMLaJ.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaista lep autić, lično ne volim plavi štof i tapacirunge ali takvi su najčešći a i to može da se promeni :)

Neka te dugo služi i bez problema krstari :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grki :welcome: ,ja koliko znam,tvoj Punto nema filter goriva :whistle:

ili bar nije neki zamenljivi :huh:

znaci na malo servisu samo ulje,filteri ulj i vazduha.

Al nemoj da te to brine :smoke: ,moj drugar ima Zastavu 10,iz Italije,3 godine stara,isti motor kao tvoj 80 000Km na satu-nijednom se nije zakasljala zbog goriva,znam to jer sam svaki dan u njoj,sluzbeni nam je auto.

Ali zato automobilim WV koncerna,ja bar znam par komada :wacko: Seat Ibiza 1.4 75 KS 2001,Skoda Fabia 1.4 100KS 2004,koji imaju filtere goriva-svima redom sija lampica check engine :angry: ,ona zuta,bas zbog kvaliteta naseg goriva :rant: (potvrdjeno u ovlascenim servisima) :rtfm:

Paradox :huh: ,a ova Zastava 10 guta sve sta joj sipas :w00t: i ako ima tu istu lampicu,i ne pali je,ko zna mozda nije ni povezana :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je trzo iz trece u drugu kad izlazim iz krivine dam gas cimne i rekli su svecice ili dizne prljave...i mozda jos nesto, ja sam zamenio svecice i sad je ok kazem prvo pa musko.

Ugradio sam alarm SPY sa pejdzerom dobra stvar preporucio bi svima koji planiraju da ugrade alarm da ugrade sa pejdzerom cesto se cuju alarmi i ja znam kad svira moj ne moram da se cimam svira mi privezak koji stoji na komodi u stanu cena je 120 eura sa ugradnjom mene izasla 80 alarm 40 ugradnja.Sad su na redu kocnice prednje komplet a zadnje videcemo i cod kljuc imam 1 kom. ja sa na to skinuo cenu auta za 100eura u fazonu a gde je drugi kljuc ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...