Jump to content
FAS Goran
panther

Prednja maska bez znaka za Stila

Recommended Posts

Kontam..ako uspem da nadjem za neke smesne pare, dacu nekom plasticaru da to uradi, ja mogu eventualno da je ofarbam..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beli, puno mi je 60E, ja cu probati da je napravim od plastike kad budem dokon

 

Ako hoćeš radimo zajedno. Hteo bih i ja masku bez znaka, ali su cene više nego preterane

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Beli, puno mi je 60E, ja cu probati da je napravim od plastike kad budem dokon

 

Ako hoćeš radimo zajedno. Hteo bih i ja masku bez znaka, ali su cene više nego preterane

 

Od vase 2 moze da ispadne jedna dobra ... pa se menjajte na odredjeno vreme :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@beli  :laughing: Nadam se da bi nam 3 maske bile dovoljne za 2 bez znaka, mada sve zavisi koliko bi bilo viška materijala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može i od jedne sa znakom da se napravi jedna bez znaka.

 

DSC_1325.jpg

 

Isti je postupak kao što ste mislili da od dve pravite jednu, samo što ima više posla.

Nedostajuća rebra se ne uzimaju sa druge, nego se kupi plastika koja se inače koristi za popravljanje branika (kad se liju ili lepe delovi branika), i onda se naprave ti centimetri gde je nekada bio znak. Kad se dobro uradi ispadne kao sa slike, tj. kao da je fabrički. Možda i neki limar hoće da se pozabavi time, ako nema previše posla. Izlije, onda to malo obradi da bude idealno ravno, pravo, farbanje u crnu i k'o nova. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada si me baš zainteresovao. Rekao bih da je to i najisplativije rešenje pošto se ništa dodatno ne kupuje. Moraću malo da izguglujem za tu plastiku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti baš nemaš mira.

Sve pohvale za rad, konačni sud kada budem video.

Slikaću ti sutra bez ramova, mada će me ime već preteći.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi kao da sam ja jedini na forumu koji ne voli ramove :) . Kacio sam vec ove stare slike:

 

image.jpg  image.jpg

 


A pre neki dan sam rekao da nebih skidao ram, bolje da sam cutao..

Polako, sve dodje na svoje vremenom :) .

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tablicu bušite sa šilom i višak odrežite skalpelom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nikakav problem, prilicno su mekane...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok sam imao standardnu masku nisam ni primecivao ramove, ovako mi ipak strci.. jeste ih srafili za branik ili nitnovali?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Licno srafio, moze i diskretna pop-nitna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam kupio baš tu masku bez znaka...Još je nisam montirao ali sam je svakako slikao...

Bio sam u fazonu da prepravim staru ali sam slučajno naleteo na novu i eto kupio...Pojma nemam možda sam je i skupo platio (ostaće tajna) ali vredi..

 

evo slikica 

IMG_0118.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze i da se napravi, pravili su ljudi koji imaju zivaca za to, a moze i da se kupi ... uglavnom cena je od 40 do 70 pa ti sad vidi kakav si trgovac ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogami , il' sam imao srece ili nemam pojma.. S'obzirom da je nova, znaci ja sam je prvi otpakovao prosao sam i vise nego dobro...

Bio sam u fazonu da je to mnogo para za bukvalno parce plastike ali odlicno sam prosao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sam našao nekog lika što donosi iz inostranstva..Ne garantujem da ih ima još ali pustite mu poruku pa tako proverite.

062669343 - David , iz Pančeva je.

Što se tiče cene prvo je bilo 40 evra odnosno 4600 dinara...ali uspeo sam da je dobijem za 4 hiljade...Dosta znači ta ušteda..

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da jeste...mislim da je bukvalno i jedini..brate šta da ti kažem...bolje od originala...sam kvalitet je vrhunski,upakovano u onu kesicu sa onim mehuricima sto se buse (nemam pojma kako se zove) i u kutiji...

Kad sam se dogovorio sa njim da mi posalje bilo je ok, posle su mi se javile neke sumnje u sebi dal' sam normalan nasta ja dajem pare...ali kada je danas stiglo,samo sam rekao to je to...sutra montiram na automobil pa cu i podeliti slikice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepa maska a izgleda da je bila i poslednja jer je skinuo oglas na kup.-prod. sajtu ......... mozda moze da se naruci ........... okaci slike kad je montiras , bas me interesuje kako izgleda na tvojim kolima ......... pozzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da može da naruči...najbolje je da se čuješ sa njim...Slike kačim sutra ujutru...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...