Jump to content
FAS Goran
panther

Prednja maska bez znaka za Stila

Recommended Posts

Srafi se sa unutrasnje strane. Moraces da skines celu masku, pazljivo sa zabicama. Imao je negde i "tutorial", ne znam da li sam video ovde ili negde po netu, postovacu ako ga nadjem...

A i nije los ovaj predlog koji ti je dao nas drugar Mijailovic, pogotovo ako ti je ostao onaj srebrni venac okolo. Ima covek na forumu koji odlicno radi stikere, pa uradis samo onaj plavi unutrasnji deo. Pricam ti iz razloga sto ovi zamenski amblemi nisu bas nekog kvaliteta. Ja sam pre neku godinu zamenio svoj stari (cisto estetski, mada nije bilo toliko strasno), a sada je ovaj novi opet u istom stanju. Na VW to ne moze da se pokvari :laughing: .

EDIT: Izvol'te:

http://www.fiatforum.com/stilo-guides/63431-how-fit-remove-your-grille.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobio sam informaciju da korisnik na ovom forumu pravi maske bez znaka , jer neko mozda zna nick tog korisnika :D ( mozda ih ima i vise :D ) , zanima me ko to radi i kome da se obratim

Pozdrav

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam napravio letos sebi masku bez znaka na stilu,potpuno sam. Ispalo je odlicno. Postavicu slike ovih dana kada budem stigao, pa ako ti se svidja i ako si zainteresovan ... mozemo nesto da se dogovorimo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam napravio letos sebi masku bez znaka na stilu,potpuno sam. Ispalo je odlicno. Postavicu slike ovih dana kada budem stigao, pa ako ti se svidja i ako si zainteresovan ... mozemo nesto da se dogovorimo ;)

vazi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li negde kod nas u Srbiji moze da se kupi maska bez znaka za Fiat Stila 3 vrata, pozeljno bi bilo da je u okolini Beograda, ali sve dolazi u obzir. Hvala :)

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko je napisao da su u Hrvatskoj dosta jeftinije, ako iskopam post kopiraću ovde pa da vidimo sa čovekom kako može da se naruči pošto je kod nas baš lupanje po ušima za parće plastike..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde ces da nadjes masku bez znaka, da je napravis?

 

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cu praviti, imam super bravara koji ce oblikovati zicu i prefarbacu je u crno kao i ovo. Nije folija ovaj crni deo vec metalik farbanje i lakiranje.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beli, puno mi je 60E, ja cu probati da je napravim od plastike kad budem dokon (znaci nikad ili kad dobijem otkaz). Bumble, lepse bi mu stajala maska sa vodoravnim resetkama nego mrezasta..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kazem da nije mnogo, samo kazem da smo nasli za te pare ... 

 

Kad bi imao 2 maske sa znakom, mogao bi od 2 da napravis jednu bez mnogo muke ... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kad odseces onaj deo gde je krug ... tu sa druge dodas ona pera ili lajsne, ne znam kako da ih nazovem ... onda se sve sredi gitom, pa u spric git, pa u boju ... znas kad ce neko da primeti da je pravljna od 2 ... nikad 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...