Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Samo cu reci da je sad jedan od najlepsih u Srbiji. A boga mi i sire. Toliko. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ Hvala drugari ;) ... 16" je definitivno prava mera! Pre punta sam vozio twinga sa 195/45 gumama i bio je daleko neudobniji. U svakom slucaju, ja sam prezadovoljan kako se auto ponasa. Topla preporuka svim vlasnicima puntica, cak i onima sa 1.2 motorom (dok god gume ne idu sire od 195).

Share this post


Link to post
Share on other sites
carski! super su legle! :)

ako smem da predlozim grill bez znaka i da se spusti na 50/50 i bice savrsen!

Uh gril jurim vec duze vreme. Ima ovakvih crnih kao fabricki al bez znaka samo taj mi se i ne svidja bas. Ovaj http://uk.eurotuning.biz/img/1/_2417_1.jpg je extra i kosta nekih 60eur al traze jos 60eur za slanje do nas :/

A gewinde su sledece u planu, cim se oporavim malo od ovih novogodisnjih i slavskih udaraca :)

Odlichno izgleda... antena mi malo kvari izgled, ali sve ostalo 5+ ;)

xexe, antena je dignuta samo zbog pranja, kad se obori dole ne vidi se :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

drugar je na mk2b radio grill ovde kod nekog lika, ali ne ovaj z10 nego onaj sa horizontalnim ovm kao pregradama, stavicu neku fotku danas sutra :)

koje gewinde ces jesi nasao nesto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd bas baci neku sliku ako nadjes, te glomazne stvari je uvek bolje uzeti ovde jer slanje od preko kosta boga oca! A gewinde jos nisam trazio onako temeljno, verovatno cu videti nesto preko Sandokana il cu sam pojuriti s ibeja.

Ova slika sto je okacio MilanLaki (tj gril) se prodaje u FK automotive shopu za 58eur. U stvari nije isti dezen, slican je :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo,lepo :thumbsup:

Mozda i distancer od 10mm pozadi???

E,ne mogu da prezalim sto ti nisam uzeo one felne za mog Tipa,stvarno su lepe :crybaby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozes probati sa dva od yuga :)

ali postoji problem sa bas 10mm, zato sto glavcina viri bas tu oko 10mm, tako da su ti opcije ili da vozis bez prstena ili da biras 8mm pa da ostane 2mm da nalegne na glavcinu ili 12mm sa prstenom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, o tome bas sad razmisljam. Imam one 5mm za jugica 4kom u garazi pa cu stavim po dva pozadi da vidim jedan krug dal grebe cisto. Ako je ok i ima malko lufta, uradicu 12mm sa prstenom, ionako treba dobijem jedan valjak taman za to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ako nisi nista radio sa rubovima mozda i hoce, rubovi su idiotski bar na 3dr, moraju se ili seci ili savijati na gore

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima bolja alatka za rubove. Zasrafi se i fixira u 4 srafa od tocka nesto kao sestar a na drugom kraju te sipke ima valjak koji se rotira uz rub tamo-vamo i izvlaci ga napolje polako. Sve vreme treba fenom grejati farbu da ne pukne.

To mi pricao jedan lik koji uskoro planira da napravi tu spravu pa kad vidim kako je odradio kod sebe na yugicu onda cu i ja verovatno na izvlacenje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ pa to je to!

Jbt aj videcu ja s tim likom ozbiljno kolko je voljan da odradi tu spravu, vrhunski je bravar inace i moze napravi sta oce od gvozdja... a pomalo ima i tunerske krvi, tweakovo je jugica na 1600ccm :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...