Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ne znam da li sam ga vec pohvalio, ako jesam ajde jos jednom, odlican Punto.... :unworthy:

Edited by zaki

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala drugari ;) ... s ovim sam stavio tacku na spoljne radove, jos unutra neke ICE sitnice da zavrsim i to je to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi mi odogovorio, jel planiraš možda nešto sa štopovima da radiš? Ostalo je sve perfektno odrađeno i uklopljeno! Sa dosta ukusa i stila, ništa preterano, taman po meri! :unworthy::thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ti nešto znači: LEPŠEG PUNTA NISAM VIDEO.

U suštini se meni više svidja maska starijeg modela sa izoštrenim farovima i uskom maskom hladnjaka, ali ovaj sa korekcijom "cirkus" farova - izgleda p e r f e k t n o! (mada su felne koje je postavio Punto Abarth potpuno van kategorija - san snova). Ali ovo ne prihvataj molim te "zdravo za gotovo" - tvoj izgleda baš onako kako sam ga doživeo. Najbolji IKADA

Edited by Damjanović

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sve mislim da je s ovim belim doziveo vrhunac ^ :) ... al nacicu nekog ko ima slicne kao sto je Punto Abarth pomenuo pa cu da probam i slikam ... Inace punto je mnogo lepsi u prirodi nego na ovim slikama, ne znam zasto al tako je :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hanzo_deep_dish_alloy_wheels.png

tako neki fazon... :unworthy:

edit: kad se vrte, samo projektuju prsten na asfalt (a srca kao da nema), mmmmmmmmmmm :thumbsup:

Edited by Punto Abarth

Share this post


Link to post
Share on other sites
...Inace punto je mnogo lepsi u prirodi nego na ovim slikama, ne znam zasto al tako je :)

Normalno da je lepshi u prirodi... Treba ti bolji Foto - Aparat... Ima posle slikanja da izgleda bolje nego u prirodi :thumbup: . Josh samo prednji i zadnji branik da se malo spuste... Doda se neki Novitec - dodatak na njih, malo se preradi...

I ja tu nebi nishta diro :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites
...Inace punto je mnogo lepsi u prirodi nego na ovim slikama, ne znam zasto al tako je :)

Normalno da je lepshi u prirodi... Treba ti bolji Foto - Aparat... Ima posle slikanja da izgleda bolje nego u prirodi :thumbup: . Josh samo prednji i zadnji branik da se malo spuste... Doda se neki Novitec - dodatak na njih, malo se preradi...

I ja tu nebi nishta diro :thumbsup:

Evo i jedne violine :smoke: ovde, Punto: http://vimeo.com/5174132 poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ Da, od tog turcina sam maznuo foru za farove. Cak sam se i regnuo na neki turski forum odakle je taj lik da ga iscimam za par hintova al su admini u najgorem cvorovic fazonu pa me dizejblovali jer dolazim iz srbije pa kao da ne pravim sranja :/ ... Dobar mu je puntic al place za debadgeom pozadi, dobra je fora s migavcima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lemilicom sam uterao onaj cosak gde se spaja branik s metalom skroz na nulu. Malko se cuje plastika da grebe al to je ono sa strane, gore prolazi skroz :) ... uteracu i to za vikend ;)

Jbg ako i dalje bude cesala plastika ostavicu je, tvrde gewinde ce resiti problem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas video Punta uzivo i stvarno je extra. Na ugradjenu "multimediju" ne treba trositi reci jer je do 00. Farovi isto izgledaju odlicno, mnogo bolje nego na slikama. Ali ono sto sam video da se sprema tek...aj necu ja da otkrivam, nije u redu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono sto je MilanLaki najavio je odradjeno juce. Montiran je novi grejac zadnjeg sedista :D

od416v8a5ucsw2429z8h_thumb.jpg

qnttfej60ncwlby9ezu8_thumb.jpg

U pitanju je 6kanalna 66cm duga mrcina punog naziva Blaupunkt Velocity VR6000 sa 4 osiguraca od po 30A, deklarisan na 4x55W RMS + 2x120W RMS, snage i vise nego sto treba za ceo setup. Trenutno su na njemu samo fabricki sistemi i ultra-s elipse a za woof jos razmisljam...

Juce povezah u bridgeu jedan xpress 12" u homemade kutiji od drugara cisto za demonstraciju snage. Znaci bass_boost je bio na 0, membrana xpress-a je iskakala po 10cm a u kolima su bukvalno svi organi skakali i oci treperile, mayhem totalni :D

Kvalitet zvuka je prosto savrsen savrsen i konacno dolazi do izrazaja kvalitetan izlaz iz SB Live!-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...