Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ma ja sam tu konzolu uzeo samo zbog sarzer mesta. Sad mogu da ubacim tu neki dobar kas i dovucem zvuk sa kompa u aux. Nisam zadovoljan kvalitetom usb tunera iako je povezan na spoljnu antenu, jednostavno nije to to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mali update:

qmpavmlf8dcf88sk2gl6_thumb.jpg

Na prvi pogled izgleda kao da nista ne fali ... al kad se zoomira

dyq87xa15xd04z1ka2c_thumb.jpg

.. vidi se da nema brisaca. Stavljen je cep sa gumenom podloskom koji se srafi odozdo, ofarban u boju auta kad su farbani i spojleri :)

hekg3jo0ezramarya98_thumb.jpg

I dugoocekivana sporting/hgt konzola konacno na mestu. Fali mi jos samo plasticni cetvrtasti prsten koji drzi ovu kozicu od menjaca pricvrscenu za dno, nisam ga dobio u startu al na putu je ...

.

.

.

I na kraju malo jerkoff materijala, obd2 u realtime akciji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj hint za onaj cep :) ja hteo nesto slicno samo bi morao malo da silikonisem, Tvoja varijanta je bolja

Dobra ova fora sa dijagnostikom, gde si nabavio interfejs. Moze i link ako je sa ebay-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko si cekao da Ti stigne. i jel ovo 10$ postarina ili izadje vise...

Jel si razmisljao o bluetooth interfejsu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, $10 je postarina. Cekao sam mesec dana sto je donekle i normalna stvar kad se narucuje iz Kine ... a bio je i mali delay zbog njihove nove godine. Bluetooth varijantu sam iskljucio iz plana jer bt koristim za handsfree i ne bih da imam neke interferencije u toku poziva i slicno. A i usb varijanta mi je nekako u startu pouzdanija, izbegavam bezzicni prenos ako nije bas neophodan :) ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim brava je ostala.. A ovaj cep, zar ne mislis da je pametnije da si zavario parce lima i ofarbao?

Svidja mi se sto si ostavio znak, nekako mu stoji ovaj crveni:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

skidaj sve :thumbsup: bice extra.

Pogledaj neka polovna vrata, mk2a valjda umesto ovog "bedza" ima "nalepnicu", pa jos ako natrcis u crnoj boji...

edit:ovo kazem ako sutra pozelis da vratis sve kako je bilo...

Edited by MilanLaki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je super samo mi nekako ovi štopovi bodu oči... odvratni su :lol: isuviše jednolični... odlična je fora bez zadnjeg brisača, mada i on ume da bude ponekad poprilično koristan! Interfejs je stvarno moćan! Samo napred!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MilanLaki: to je bio i plan prvobitno, da se kupe vrata od mk2a i debadguju i zatvore skroz. Cak sam ih i narucio al kad sam razmislio koji je cim odustao sam i odlucio da radim sve to na ovim postojecim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako je moguce da uopste ne koristis zadnji brisac, meni je bas neophodan, dal sto su mi na jugu stalno skidali retrovizore pa sam navikao da gledam u srednji...

I ja planiram da zatvorim bravu za gepek, jer ne radi, pokusaj obijanja i nema vise funkciju, to cu morati, a ovo ostalo ne znam sta da ti kazem, ti si mi ideal sto se tice auta i stvaras mi ideje sta na mom mogu da uradim, ali ne razumem to bez brisaca, sta si uradio sa prskalicom, kako ces crevo da iskljucis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MilanLaki: to je bio i plan prvobitno, da se kupe vrata od mk2a i debadguju i zatvore skroz. Cak sam ih i narucio al kad sam razmislio koji je cim odustao sam i odlucio da radim sve to na ovim postojecim.

Svidja mi se kako si sredio Punto.Mozda jedan savet mogu da ti dam da ulepsas auto i u kabini.Pogledaj kako su taj srednji most,otvori za ventilaciju i kvake u sivoj boji kod Sportinga.Cudi me da nisi most pre montaze ofarbao u sivo.To mozes i sam-kupis Bodijev plastik prajmer i naneses ga u par slojeva a onda najobicnijim sivim sprejom koji kupis u prodavnici auto lakova isto predjes par puta. Videces kako ce ti auto zivnuti i bice i tebi lepse a ne samo ovima napolju.

Edited by Dule 021

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mishkom: ima zadnji brisac funkciju naravno, evo ja sam ga od avgusta do pre neki dan upalio mozda 10-20 puta i to kad je bilo bas blatnjavo toliko da se ne vidi nista. Jbg mnooogo lepse mi izgleda auto bez njega (bar meni) a znas da nas narod kaze da merak cenu nema tako da je morao pasti za slobodu :) Prskalica je i dalje tu, skinucu i tu sisicu kad budem skidao znacku i bravu a crevo cu da otkacim ispod haube u dolasku, tako nesto kontam, videcemo ...

@Dule 021: ne znam druze, drzim se crne boje i jedini kontrast koji mi se svidja su bele felne, ostalo sve se trudim da se ne primecuje i stapa u jednu celinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dojajno...

samo neke deep dish felne sa crnim srcem i poliranim rubom...

Sad samo polako... Lowrider style :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boljeg i ljepse sredjenog Punta (MK3 ili Classic) nisam vidio. Svaka cast :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...