Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat servis ''Goran''

Recommended Posts

Pozdrav Gorane, zatvorio sam EGR ventil na Stilu multijet 16v pa mi je posle par km izbacio gresku "Engine Fault". Koliko bi kostalo da se ona softverski odkloni i da li bi moglo sutra da se to sredi posto sam sutra samo u Beogradu, inace sam iz Negotina?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ovo ti je odgovor od ranije za isto pitanje, a za termin najbolje da nazoves servis, imas broj na prvoj strani.

Samo egr 3500

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala vam drugari! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo Gorane,

zanima me koliko kod vas kosta veliki + mali servis za Cromu 1.9 16v 150 ks? Interesuje me cena sa delovima.

Takodje me zanima ako bih radio servis kod vas, koliko kosta ciscenje usisne grane i klapne gasa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane,

Pitanje za punta i kvačilo. Nekoliko kilometara se auto vozi normalno A kad se zagreje kvačilo počne da škripi i da teže "ide". Pri tom ovo nikako ne utiče na vožnju osim što nervira, ali dakle auto se ne trese pri polasku samo škripi i teže ide kvačilo. Da li moze nesto da se podmaze ili je možda kvačilo pri kraju?

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mene bi zanimalo kad da dođem na kontrolu termostasta koji smo zamenili kod Vas, i na jednu kontrolu da vidimo ako ima još šta da se radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo Gorane,

zanima me koliko kod vas kosta veliki + mali servis za Cromu 1.9 16v 150 ks? Interesuje me cena sa delovima.

Takodje me zanima ako bih radio servis kod vas, koliko kosta ciscenje usisne grane i klapne gasa?

Veliki servis sa malim kosta oko 3500odin,ciscenje usisne grane i klapne 8000dim.

Pozdrav!

Gorane,

Pitanje za punta i kvačilo. Nekoliko kilometara se auto vozi normalno A kad se zagreje kvačilo počne da škripi i da teže "ide". Pri tom ovo nikako ne utiče na vožnju osim što nervira, ali dakle auto se ne trese pri polasku samo škripi i teže ide kvačilo. Da li moze nesto da se podmaze ili je možda kvačilo pri kraju?

Pozdrav

Verovatno je samo problem u cilindaru na menjacu,javire se za dogovor!

Pozdrav!

A mene bi zanimalo kad da dođem na kontrolu termostasta koji smo zamenili kod Vas, i na jednu kontrolu da vidimo ako ima još šta da se radi.

Dodjite bilo koje jutro desetak minuta pre osam.pa da pregledamo sve sto treba.

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, zanima me jos jedna stvar. Koliko vremenski bi trajao ceo posao ako, naprimer dogovorimo termin oko 8h ujutro? Da li bih mogao da racunam da cu moci da preuzmem auto isti dan oko 17h popodne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, zanima me jos jedna stvar. Koliko vremenski bi trajao ceo posao ako, naprimer dogovorimo termin oko 8h ujutro? Da li bih mogao da racunam da cu moci da preuzmem auto isti dan oko 17h popodne?

U 8h auto da bude kod nas i do 17h je zavrsen.potrebno je samo zakazati.Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za koji auto, sa kojim motorom, koje godište, itd? Kako misliš da ti čovek odgovori?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda ne pita za taj auto, koji je motor itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane, temperatura motora vec 3 godina (AR 1.9 JTD 8v 85kw 2001.) se u hladnim danima drzi na 70 a kad se ukljuci grejanje na oko 60, u gradskoj voznji se posle nekog vremena popne do 80 retko do 90. Jel ovo normalno ili je termostat za zamenu? U letnjim danima rasterecena voznja tj. autoput je oko 80, gradska 90. Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je amortizer zreo za menjanje.....
Stavljao zimske gume  i pogledah onako slucajno kad imam sta da vidim ...... curi .... desni suv ko barut
 
Fotografija0503.jpg  fotografija0506.jpg  fotografija0507.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sazreo, definitivno.

Menjaj što pre. Neispravan amortizer dosta produžava zaustavni put a o ponašanju u toku vožnje da ne pričam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane,

 

Koliko bi kostala zamena kardana volana na puntu? Kardan imam, i koliko bi vremenski trebalo, da li mogu sacekati da se zavrsi ili ostavljam auto?

Hvala unapred na odgovoru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane,

 

Koliko bi kostala zamena kardana volana na puntu? Kardan imam, i koliko bi vremenski trebalo, da li mogu sacekati da se zavrsi ili ostavljam auto?

Hvala unapred na odgovoru

Mozes sacekati...cena je 1000 din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...