Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat servis ''Goran''

Recommended Posts

imam punto 2000g sa pet vrata relativno skoro sam ga uzeo i cuje mi se kad krenem u prvoj i drugoj brzini kao da cese metal o metal..nisam siguran da li se cuje u desnom tocku ali kad okrecem volan nema nikakvih zvukova ni u mestu ni u voznji..posle druge brzine se vise ne cuje a kad sam u prve dve stvara bas neprijatan zvuk i kao sto kazem kao metal o metal da se cuje.. moze li mi neko pomoci da mi kaze sta bi to moglo biti?! hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja je cena zadnjih opruga, onih gumenih odstojnika u oprugama i amortizera za punta 1.2 sa i bez montaze?

 

opruge zadnje oko 6000,odbojnici 1900,amortizeri 5100  i zamena delova je oko 3000 dinara 

 

pozdrav

imam punto 2000g sa pet vrata relativno skoro sam ga uzeo i cuje mi se kad krenem u prvoj i drugoj brzini kao da cese metal o metal..nisam siguran da li se cuje u desnom tocku ali kad okrecem volan nema nikakvih zvukova ni u mestu ni u voznji..posle druge brzine se vise ne cuje a kad sam u prve dve stvara bas neprijatan zvuk i kao sto kazem kao metal o metal da se cuje.. moze li mi neko pomoci da mi kaze sta bi to moglo biti?! hvala

najbolje bi bilo da dodjete i pozovete nas u servis da zakazemo pa cemo pogledati o cemu se radi...pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane, 

Posto ste vi presli na Shell ulje da vas pitam, punto klasik 1.2 8v do sada je sipana Selenia 20k, a presao bih na Shell, koji vi preporucujete odnosno sipate u servisu, da li je to HX7 10w40.

Razmisljam i na stilu 1.9 jtd 16v 103kw da na sledecem servisu predjem na Shell pa ako moze i informacija koji Shell ide u njega, i da li vi prodajete ulje ili samo ako se radi servis kod vas?

 Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane, 

Posto ste vi presli na Shell ulje da vas pitam, punto klasik 1.2 8v do sada je sipana Selenia 20k, a presao bih na Shell, koji vi preporucujete odnosno sipate u servisu, da li je to HX7 10w40.

Razmisljam i na stilu 1.9 jtd 16v 103kw da na sledecem servisu predjem na Shell pa ako moze i informacija koji Shell ide u njega, i da li vi prodajete ulje ili samo ako se radi servis kod vas?DDDD

Da to je shell HX7 10 W 40 polusintetika,,za stila ide HX7C 5 W 40 ,,moze se i kupiti kod nas  .

 

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane, punto 2 1.9 jtd 2000. God rikno mi presostat, da li imate i koliko keša? Hvala.

 

Gorane, punto 2 1.9 jtd 2000. God rikno mi presostat, da li imate i koliko keša? Hvala.

Presostat  je oko  3500 .....

 

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane,

 

Fiat brava 1.9jtd 2001. god, cuje se pomalo druk lezaj, lamela i korpa za sada ok. Interesuje me koliko je urgentno menjanje, kazu da je uobicajeno da se tada radi i korpa i lamela, pa me interesuje i koliko kosta kod vas ruke i delovi, ako bi se radila i korpa i lamela, zajedno sa druk lezajem?

 

Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stilo mjtd 2005. javlja mi na svaki pritisak kocnice da proverim levo zadnje svetlo za maglu i levi migavac. Inace signalizacija radi. Da li resavate i ovakve stvari?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stilo mjtd 2005. javlja mi na svaki pritisak kocnice da proverim levo zadnje svetlo za maglu i levi migavac. Inace signalizacija radi. Da li resavate i ovakve stvari?

Dodjite da pogledamo samo se najavite kad budete hteli da dodjete 

 

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane,

 

Fiat brava 1.9jtd 2001. god, cuje se pomalo druk lezaj, lamela i korpa za sada ok. Interesuje me koliko je urgentno menjanje, kazu da je uobicajeno da se tada radi i korpa i lamela, pa me interesuje i koliko kosta kod vas ruke i delovi, ako bi se radila i korpa i lamela, zajedno sa druk lezajem?

 

Hvala.

Deo i zamena je oko 17000 dinara ..Menjane dela nije urgentno ali bi trebalo zameniti

 

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fiat Ulysse 2.2 dvojka, trebaju mi gumeni prostenovi za odvod i dovod goriva (filter goriva), neko se napravio pametan kad je menjao to i nije vratio na mesto, te mi zbog toga sada pljucka po kucistu 03cee75d4e18069d338dfcb829ed30c2.jpg

Imas li ih i koliko su?

Edited by CileBGD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stilo mjtd 2005. javlja mi na svaki pritisak kocnice da proverim levo zadnje svetlo za maglu i levi migavac. Inace signalizacija radi. Da li resavate i ovakve stvari?

Dodjite da pogledamo samo se najavite kad budete hteli da dodjete

pozdrav

Mogu vec sutra pre podne posto ne radim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lamelu posebno ne menjamo, ceo set kosta 13000 din ...zamena je 7500 din.  Ovo je cena za Valeo set, original kosta 16900 din.


Fiat Ulysse 2.2 dvojka, trebaju mi gumeni prostenovi za odvod i dovod goriva (filter goriva), neko se napravio pametan kad je menjao to i nije vratio na mesto, te mi zbog toga sada pljucka po kucistu 03cee75d4e18069d338dfcb829ed30c2.jpg

Imas li ih i koliko su?

Posto je u vasem autu motor od Peugeota javite se na  3473 204 , kazite da vam je Goran dao broj i resice vam problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Goran Hocu, hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Punto 1.2 16v,kada pustim kvacilo papucica se vrati skroz gore pa onda jos otprilike pet milimetra se sama vrati.Jer cilindar na papucici za zamenu ili je nesto drugo u pitanju?Sve ostalo je ok hvata kao i pre,ne trese pri polasku znaci sve normalno,samo ovo.Hvala unapred na odgovoru.Pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovanje Gorane,

 

Dva pitanja imam.

 

1. Koliko bi kostala popravka glave motora na Stilu 1.6. 16V, motor je bio pregrejan i nesto je popustilo ili glava ili dihtung, sada trosi vodu, ubacuje je u neki od cilindara?

 

2. Koliko bi kostala zamena malog hladnjaka u kabini posto je procurio?

 

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lamelu posebno ne menjamo, ceo set kosta 13000 din ...zamena je 7500 din. Ovo je cena za Valeo set, original kosta 16900 din.

Fiat Ulysse 2.2 dvojka, trebaju mi gumeni prostenovi za odvod i dovod goriva (filter goriva), neko se napravio pametan kad je menjao to i nije vratio na mesto, te mi zbog toga sada pljucka po kucistu 03cee75d4e18069d338dfcb829ed30c2.jpg

Imas li ih i koliko su?

Posto je u vasem autu motor od Peugeota javite se na 3473 204 , kazite da vam je Goran dao broj i resice vam problem.

 

To mozes sam da zamenis za 2 minuta i da te kosta 100din.A javi koliko su ti naplatili u servisu?Poz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...