Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat servis ''Goran''

Recommended Posts

Delovi su 9300 din...ruke su 6000 din...oko termina je najbolje da se cujes sa Natasom na 011 2193 543. Naravno moze i subotom. Na ruke imas popust 20%.

Havala na informaciji, prvom prilikom zovem Natašu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane, koliko para je veliki servis kod Vas za punta 1.9 mjt (bio sam vec u servisu, menjali smo onu mrtvu desnu klapnu za grejanje nedavno, mora da se secas :D )

Share this post


Link to post
Share on other sites

gorane,

vozim punta 1.2 (z10)... pre 1500 km menjani diskovi i plocice... desni tocak skripi od tada pri kocenju al sam mislio da treba da predjem bar par stotina km dok legnu plocice ..sad to ne prestaje da skirpi i cuje se kad polako stiskam kocnicu..na punu pedalu nista. e sad je pocelo po nekad da se cuje i kad skrecem u desno..sta bi moglo da bude u pitanju i kad moze kontrola? jel mora zakazivanje?

hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane,

kod tebe sam menjao termostat na Fiat Multipli 02.12.2011 i opet isto radi ne diže temperaturu već staoji na jednoj ili dve crte, samo u gradu na kreni stani digne i do četiri ali kada izađeš na put spusti na četiri, ovo se dešavalo i proletos ali kako su došli topliji dani nije se tako manifestovalo tako da nisam bio siguran da li radi kako treba. Da li treba zakazivanje ili mogu da dođem pošto sam u blizini.

Pozdrav Igor sa Vidikovca

Izvini greška,

spusti na dve crte.

pozdrav Igor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane, jedno pitanje...

1.9JTD (Alfa 147, 2003.) pri prvom paljenju ujutru, rade samo 3 cilindra - da li je moguce dijagnostikom utvrditi koja dizna zeza?

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane,zanima me koliko kosta veliki servis (kaisevi,spaneri,roleri i pumpa vode) za Bravo 1.6 76kw sa delovima i rukama?

Zaboravih da napomenem da auto ima klimu i servo volan.Hvala!

Edited by PeraZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane, sad kad su krenule ove hladnoce, pocelo je da mi struze nesto kad okrecem volan do kraja i u jednu i u drugu stranu. Imam utisak da je kod solja amortizera, ali mi je cudno da sam ujutrru vozio bez ikakvog suma, a popodne posle posla pocelo da struze??? Da li pri motanju punog levog i desnog treba da se ppomera amortizer u solji? u U pitanjuje Stilo 1,8. HVALA UNAPRED, POZDRAV!

Share this post


Link to post
Share on other sites

od kada su lrenuli hladniji dani desava se da kap palim auto upali iz prve i bez verglanja ali gotovo redovno resetuje board kompjuter a jednom je palio servo lampicu ali bez otezavanja volana... da li je u pitanju akumulator ili nesto drugo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane,

planiram da nabavim polovnu spoljnu kvaku levih zadnjih vrata za moj Puntu mk2a HLX 2001 god....

jer sam polomio svoju na doskorašnjem minusu...

Da li mogu, kad je uzmem da svratim da mi zamenite...Da li je komplikovano, koliko bi koštala zamena i da li treba da zakazujem?

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane... ima jedan problem cudan skroz. Na meracu za ulje na toplom motoru pokazuje minimum. I nakon dva sata mirovanja i dalje minimum. Tek ujutru pokaze pravo stanje stvari..tj maximum. Zasto se tako sporo sliva ulje? Da li je bezbedno voziti tako. Da napomenem da se cuju malo hidropodizaci... ako to ima neke veze. Auto je fiat punto 1.4 16v 2004... tek sam kupio auto samo sam zamenio ulje pa planiram posle praznika da zakazemo komplet pregled.

puno pozdrava i brz oporavak!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tema ostaje otvorena za Vaša pitanja. Na njih će odgovarati Goran, odnosno Goran Zemun

Naravno, to ne znači da ovde pitate oko tehničkih problema na Vašim automobilima. To ćete raditi u podForumu za takva pitanja, zavisno od toga koji automobil posedujete :

Lybra

Ostali Lancia modeli

Uno/Tempra/Tipo

Bravo/Brava/Marea/Multipla

Punto mk.1/Punto mk.2

Stilo/Nuova Bravo

Grande Punto

Ostali Fiat modeli

Auto Gas

Na ovoj temi postavljate samo opšta pitanja oko servisa i usluga koje se u njemu pružaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mala je kolicina ulja u pit izmedju min i max....tako da bitno je koliko ima kad je hladan.....a sto se cuje hidro podizaca....dovezi da cujemo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na odgovoru... zakazacu sutra pregled komplet vozila posle praznika...ovo mi je bilo bitno da znam da ne zabrljam nesto u medjuvremenu. Pretpostavljam da odmah nakon bozica krecete sa radom? hvala jos jednom i izvinjavam se adminu za mali off

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...