Jump to content
neshaoct

Fiat servis ''Goran''

Recommended Posts

@Goran Zemun

Zivim u PG, senzor sam kupio kod "Fandja", ne znam kako se zove covjek, vi vjerovatno znate o kome se radi, on je ovamo kao ekspert za IT.

Hvala..

30 minutes ago, Zan Batist said:

@Goran Zemun

Zivim u PG, senzor sam kupio kod "Fandja", ne znam kako se zove covjek, vi vjerovatno znate o kome se radi, on je ovamo kao ekspert za IT.

Hvala..

Cuo sam se fa Fandjom...on je nas prijatelj. Javite se njemu i pozovite se na mene. Uradice besplatno

@Goran Zemun

servo kalibrisan, problem rijesen.. hvala jos jednom!

Inace gospodin Fandjo je mnogo bolje raspolozen bio kad sam placao senzor 120EUR, nego sad kad je "morao" da radi for free.. mada segrti kazu da je bio prehladjen, da ne grijesim dusu... :) cak se i malo ljutnuo, veli "po' Beograda me zvalo zbog tebe..." tako da osim sto ste dobar majstor, Gorane vi ste i "drmator"... :)

P.S. Sacuvao sam stari senzor (zeleni buzir) pa vam ga mogu poslati ako ih reparirate..naravno for free..

Pozdrav..

19 minutes ago, Zan Batist said:

@Goran Zemun

servo kalibrisan, problem rijesen.. hvala jos jednom!

Inace gospodin Fandjo je mnogo bolje raspolozen bio kad sam placao senzor 120EUR, nego sad kad je "morao" da radi for free.. mada segrti kazu da je bio prehladjen, da ne grijesim dusu... :) cak se i malo ljutnuo, veli "po' Beograda me zvalo zbog tebe..." tako da osim sto ste dobar majstor, Gorane vi ste i "drmator"... :)

P.S. Sacuvao sam stari senzor (zeleni buzir) pa vam ga mogu poslati ako ih reparirate..naravno for free..

Pozdrav..

Ne repariramo ih....imam i ja par stotina polovnih... :)   Bitno da je problem resen...pozdrav za CG....

@Goran Zemun Pre svega,cao Gorane. Ovako prolupao mi je motor,kako smo drugar i ja zakljucili na prvu i pouceni nekim starim iskustvom ,pomesao vodu (iza mene ogroman beli oblak dima bio dok sam se kretao i nema vise vode u autu) i klipnjaca valjda roknula karter posto se cuje lupanje i auto jedva ide mozda i gresimo ali svakako je veliki kvar. Elem hteo bih da ubacim drugi motor sledeceg meseca (ili mozda imate neki drugi predlog ali mislim da bi drugi motor bio najbezbolnija varijanta). Interesuje me cena ovog poduhvata i da li vi imate ili mozete da nabavite drugi motor i po kojoj ceni? Znaci cena svega ako ja nabavim go motor pa sa starog da se prebaci alternator,dizne,bobine i te stvari sta vec ide plus novi roleri i kaisevi. I cena sa vasim motorom pod uslovom da nabavljate/imate. Moze odgovor i u poruke meni je svejedno ili broj da se sa vama licno dogovorim oko ovoga. Bravo 2.0 147ks 96-to godiste je u pitanju

Edited by IgorBG

Motor nemam....ali mislim da ce u Indjiji biti najjeftiniji....Za cenu zameme motora i delova moram da sednem i izracunam...Ako nije problem najlakse je da pozovete servis , ostavite broj telefona i mi Vam javimo.

Pozdrav Gorane,
Pre izvesnog vremena sam zamenio na Stilu 1.9 85kw remenicu radilice, ne kod vas doduše. Nakon toga sam primetio da kad krecem bez davanja gasa, samo kad se pusti kvacilo, obrtaji padnu na prvu crtu ispod 1000, na leru stoji kazaljka na pola izmedju 1000 i prve crte ispod. Desava se i kad u 2-oj ili 3-oj pustim gas skroz, obrtaji odu isto na tu crtu. Ranije nisam obracao paznju, pa nisam siguran da li je tako bilo oduvek.
Drugo pitanje, koliko kosta zamena senzora vode u filteru goriva, za isti auto. Par puta mi je izbacio upozorenje za vodu u filteru goriva, ali odmah ugasi, pretpostavljam da je senzor pobrljavio?
Unapred hvala.

8 minutes ago, djomla said:

Pozdrav Gorane,
Pre izvesnog vremena sam zamenio na Stilu 1.9 85kw remenicu radilice, ne kod vas doduše. Nakon toga sam primetio da kad krecem bez davanja gasa, samo kad se pusti kvacilo, obrtaji padnu na prvu crtu ispod 1000, na leru stoji kazaljka na pola izmedju 1000 i prve crte ispod. Desava se i kad u 2-oj ili 3-oj pustim gas skroz, obrtaji odu isto na tu crtu. Ranije nisam obracao paznju, pa nisam siguran da li je tako bilo oduvek.
Drugo pitanje, koliko kosta zamena senzora vode u filteru goriva, za isti auto. Par puta mi je izbacio upozorenje za vodu u filteru goriva, ali odmah ugasi, pretpostavljam da je senzor pobrljavio?
Unapred hvala.

Sent from my 3310

Remenica radilce nema nikakve veze sa obrtajima motora. A mislim da senzor nije u kvaru vec da vlaga iz goriva dodje i prodje kroz filter. Svakako bi trebalo pogledati. Ima modela filtera koji nisu predvidjeni za senzor pa je rupa plica. Tada senzor udari u unutrasnjost filtera i pali lampicu.

Hvala na odgovoru. A recite mi, da li je normalno to sa obrtajima što se desava ili ne? a za senzor cu se svakako najaviti.

22 hours ago, djomla said:

Hvala na odgovoru. A recite mi, da li je normalno to sa obrtajima što se desava ili ne? emoji23.png a za senzor cu se svakako najaviti.

Za obrtaje moram da vidim tacno sta se desava.

22 hours ago, Goran Zemun said:
Za obrtaje moram da vidim tacno sta se desava.

Zovem servis za zakazivanje, pa se vidimo. Hvala još jednom.