Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat servis ''Goran''

Recommended Posts

mm21.png

 

fiat-servis-goran-home.jpg

 

Servis Goran osnovan je 2000 godine u Zemunu, Ulica Tršćanska. Radi proširenja kapaciteta menja svoju lokaciju u ulicu Dragiše Vasića br. 18 na Altini, takođe u Zemunu, gde se i danas nalazi.
2007. godine servis proširuje svoju delatnost u trgovinsko-automehaničarsku radnju - SZTR Goran
Servisiramo isključivo Fiat i Lancia vozila

 

Auto servis ''Goran'' nudi usluge :- Servisiranja vozila
- Servis klime
- Čišćenje dizni
- Besplatan pregled vozila

 

 

 

U sklopu servisa nalazi se magacin originalnih Fiatovih delova na koje dajemo garanciju kao i na sve usluge servisa.
 

mm01.jpgmm02.jpg

mm03.jpgmm04.jpgmm10.jpg

 

Radno vreme servisa:
Radnim danima 08 - 17h
Subotom 08 - 14h
Zakazivanje servisa vrši se ponedeljkom u 08:00 na tel. 011/2193-543
; 065/2193-543

Dragiše Vasića br.18, Altina - Zemun
E-mail
sajt

 

 

Članovi Fiat-Lancia Club Serbia sa važećom članskom karticom i ličnim identifikacionim dokumentom koji izdaje Republika Srbija ( ili druga država koju Srbija priznaje ), ostvaruju popust na usluge servisa od 20%, imaju pravo na besplatnu dijagnostiku, popust od 50% na pranje i testiranje donetih ( već skinutih ) benzinskih dizni, kao i povlašćeni tretman prilikom zakazivanja, odnosno imaju prioritet na pružanje usluga servisa.

 

 

 

Pravo na navedeni popust i pogodnosti imaju JEDINO, SAMO i ISKLJUČIVO članovi Fiat-Lancia Club Serbia sa važećom članskom karticom i ličnim identifikacionim dokumentom koji izdaje Republika Srbija ( ili druga država koju Srbija priznaje ).

Ukoliko je neko uplatio članarinu, a čeka na svoju člansku karticu, sve što treba da uradi je da me nazove, ja ću onda proveriti u spisku i ako je sve ok okrenuću Gorana i najaviti tu osobu.
SVAKO ko uplati članarinu dobije na svoj E-mail potvrdu o tome. U tom mail-u dobije i broj telefona. A, Klupski broj se nalazi i javno napisan na Forumu:
Osnovni podaci
Zbog ovoga nije moguće da čovek koji je uplatio članarinu kaže da ne zna Klupski broj telefona.

Svi koji kažu da nemaju karticu Kluba jer je čekaju...moći će da ostvare popust SAMO, JEDINO I ISKLJUČIVO ako ja najavim tu osobu Goranu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tema ostaje otvorena za Vaša pitanja. Na njih će odgovarati Goran, odnosno Goran Zemun

Naravno, to ne znači da ovde pitate oko tehničkih problema na Vašim automobilima. To ćete raditi u podForumu za takva pitanja, zavisno od toga koji automobil posedujete :

Lybra

Ostali Lancia modeli

Uno/Tempra/Tipo

Bravo/Brava/Marea/Multipla

Punto mk.1/Punto mk.2

Stilo/Nuova Bravo

Grande Punto

Ostali Fiat modeli

Auto Gas

Na ovoj temi postavljate samo opšta pitanja oko servisa i usluga koje se u njemu pružaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1995. motor 2.0 16v oslabljena varijanta od 90kW za kinesko trziste.

Sto se tice stanja voleo bi da se dogovorimo kad nisi u guzvi da je pogledas. Sva je onako nit smrdi nit mirise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Servis koji preporuchujem svima od sveg srca. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane,kako sa dodjem do clanske kartice kluba?vidim da se to isplati,bar sto se servisiranja u tvom servisu tice...Prebacise me na ovu temu kada sam pitao za eventualnu cenu popravke tog menjaca i anlasera!po gps navigaciji od mene do tebe 98km...pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledo sam!odlicni ste i stvarno se trudite da pomognete...stvarno nemas ideju za cenu popravki koje su mi potrebne?Ubice me zena,obeco sam joj krecenje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala jos jednom Goranu i autoservisu danas na pomoci i gostoprimstvu!!!

Spasili ste me!!! Preporuka za vas! :unworthy::thumbsup:

Edited by Niksha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve pohvale za Gorana i servis,hvala puno na pomoci ,savetima i usluzi :respect:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos jednom veliko hvala Goranu na "poklonjenom" trapu, prijemu preko reda i kao i uvek, korektnom radu i odnosu :)

Imate pivo od mene ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...