Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat servis ''Goran''

Recommended Posts

Koliko je vremenski potrebno da se uradi veliki servis i jel ima gde da se saceka  dok vi to uradite?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav!

Kolika je cena zamene seta kvacila za fiat bravo 1.2 16V?

Hvala

Set kvacila 8500 rsd a zamena 7500 rsd.

Koliko je vremenski potrebno da se uradi veliki servis i jel ima gde da se saceka  dok vi to uradite?

Servis se uradi za cetiri sata , i postoji cekaonica gde mozete sacekati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav i pitanje za Gorana.

 

Kupujem ovih dana Lancia Lybra, pošto nisam neki poznavalac voleo bih da ga pogleda neko ko jeste pre nego pazarim - a o vašem servisu je toliko hvale da bi meni bilo već neprijatno :) Da li je moguće da dovezem auto da se pregleda, da znam šta kupujem - imam jedan konkretan u planu? Posle kupovine bih radio i servis pa me interesuje i cena i kad ima slobodnih termina. U pitanju je limuzina, 1.9 JTD, mislim da je 2004. god.

 

Takođe, ako neko prodaje ovakav auto ili zna nekoga ko prodaje - javljajte! Bitno mi je da je limuzina, ovaj motor i jača oprema (navigacija, Bose zvučnici i sl.) i naravno solidno stanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko kosta ciscenje dizni za Stila i da li je moguce da se to uradi u jednom danu jer u subotu svakako dolazim na veliki servis? Ali prvo bi trebalo da se proveri da li su one u pitanju jer imam problem sa prvim jutarnjim paljenjem od kako je pocelo hladnije vreme i par puta mi je upalio CHECK ENGINE lampicu jer ne moze da slozi rad motora neko vreme ili se ugasi posle dve sekunde  i cim se malo ugreje radi savrseno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio danas kod vas, radio set kvacila, i mali servis i jos neke sitnice. Sve pohvale, samo tako nastavite! Sad je kvacilo meko kao puter!!! :thumbup:

Edited by Yestra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko kosta ciscenje dizni za Stila i da li je moguce da se to uradi u jednom danu jer u subotu svakako dolazim na veliki servis? Ali prvo bi trebalo da se proveri da li su one u pitanju jer imam problem sa prvim jutarnjim paljenjem od kako je pocelo hladnije vreme i par puta mi je upalio CHECK ENGINE lampicu jer ne moze da slozi rad motora neko vreme ili se ugasi posle dve sekunde  i cim se malo ugreje radi savrseno.

Dizne cemo besplatno proveriti, ako su prljave ciscenje kosta 3000 din. Moze se sve uraditi u toku dana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas onako kako sam i citao na forumu bilo je juce na servisu. Maksimalno profesionalno i korektno zavrsen posao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

prilikom menjanja senzora radilice polomljen je drzac iste...nabavljen je drugi drzac ali na fiat brava 1.6 on ima sliceve i ne sme da se pomera na oba slica...kako naci odgovarajuci polozaj drzaca sad?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze se poesiti vrednos pomocu dijagnostike....Postoji tacna vrednos za rad na ler gasu. Podesavanjem polozaja se dovodi na zadatu vrednost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo Gorane, imam problem. Vozim grande punto 1.3 mjet. Isao sam kod majstora da zamenim grejac koji je crkao. Kada je krenuo da ga odvrce, tesko je islo u odnosu na druge I nije hteo da ga odrvce da ne bi pukao I nije ga ni odvrnuo ma kraju. Sta mi je ciniti, tj. da li moze da se uopste odvrne? Zvao sam vas servis da zakazem za subotu ali je sve popunjeno, a ja mogu tek za tri nedelje. Jel nije problem da cekam tri nedelje jer malo duze pali ujutro ili...? Unapred hvala


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane imam problem!

Bio sam danas kod vas na zameni seta kvacila i dok sam se vracao kuci auto putem malo sam ga testirao.

Nisam zadovoljan!

Sada auto vise ne proklizava ali me tera neki djavo da ga vozim koliko god moze da ide! :D

Malo sale nije na odmet jel da?

A sad ozbiljno, bio sam u servisu prvi put, odusevljen osobljem i prostorom i pruzenom uslugom i paznjom. Sto se seta tice, jos je rano za bilo kakve komentare, sve je lepo i divno ali ispraticemo ga tokom eksploatacije.

Hvala "Fiat servis Goran"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam zadovoljan!

Sada auto vise ne proklizava ali me tera neki djavo da ga vozim koliko god moze da ide! :D

Ja bih rekao da je tu u pitanju luft u glavi vozača :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane,

 

Lancia Lybra sw 1.9 jtd. 2001, huči mi nešto nazad, sa ubrzanjem čuje se sve jače. Podigao sam ga i čini mi se da jedan točak malo "cakće" verovatno ležaj - interesuje me koliko je zamena kod vas, imate li i deo i kada ima slobodnog mesta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane zanima me da li na cromi postoji mogucnost da se preko examinera ukljuci opcija automatskog paljenja svtala. Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...