Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat servis ''Goran''

Recommended Posts

Pozdrav Gorane, mali savet ako moze

 

na mom Puntu jtd 59kW sam jutros primetio knedlu pri punom gasu, kada doziram gas ubrzava malo bolje ali kada potpim gas ima knedlu i onda krene da ubrzava ali ne zivahno kao pre... Od cega da krenem, protokomer?

 Prvo otkaci protokomer...ako je isto probaj da zatvoris egr....ako se nista ne popravi javi se...smislicemo nesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala za savet, egr je već zatvoren, probacu da raskacim protokomer, ako uspem jer džek kao da je zavaren!

Sinoć je išao kao zmaj a jutros knedla. Javiću se ako ne bude bilo promene. Hvala još jednom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce(16.10.2013) odradio mali servis kod Gorana,5l shell ulja al niko na spominje kisobran!!! :thumbdown:

Edited by SinisaM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce(16.10.2013) odradio mali servis kod Gorana,5l shell ulja al niko na spominje kisobran!!! :thumbdown:

Kisobrani stigli tek jutros....Kisobran te ceka...... :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Juce(16.10.2013) odradio mali servis kod Gorana,5l shell ulja al niko na spominje kisobran!!! :thumbdown:

Kisobrani stigli tek jutros....Kisobran te ceka...... :unworthy:

 

Gospodin kao i uvek! :clap:  Ne zbog kisobrana nego uopste. Vidimo se 25.10. Dolazim na v. servis...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskoristio sam pauzu za topli obrok na parkingu, polomio prste ali dzek protokomera nisam uspeo da skinem! Moracu celo kuciste akumulatora da skinem da bih mu prisao!

Inace cini mi se da kada je hladan motor normalno ubrzava, bas cu da obratim paznju posle posla... Izvinjavam se za Off

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane pozdrav ,razmisljajuci koje ulje da sipam umesto Selenie sa kojom definitivno nisam zadovoljan,vidim da vi u servisu sipate Shell zanima me koje bi Shell ulje bilo najbolje sipati u Punta II 1.2 8V sa 145000km na satu ,H V A L A !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane,mozda sam dosadan ali me izjeda neki zvuk kada krenem i ocu da prebacim u drugu...kada stisnem kvacilo nesto odradi,kao da nesto kaci pa stane,ubacim u drugu,opet stisnem kvacilo,opet kao nesto kaci,rekao bi da je nesto iz menjaca,taj zvuk nisam imao pre nego sto smo menjali kvacilo. Moje pitanje,sta bi to moglo da kaci,da se cuje? Ja sam bio opet kod vas,decko je vozio auto,ali on nije primetio nista,ali dok sam ja vozio,ja sam primetio itekako. Jer zaista uvek osluskujem auto. Jer bezbednost mi je na prvom mestu. Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel bi mogao oko 11 ili 12 da dodjem,jer bih pre toga imao neke obaveze,ili da dodjem ujutru?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Pozdrav Gorane, mali savet ako moze

 

na mom Puntu jtd 59kW sam jutros primetio knedlu pri punom gasu, kada doziram gas ubrzava malo bolje ali kada potpim gas ima knedlu i onda krene da ubrzava ali ne zivahno kao pre... Od cega da krenem, protokomer?

 Prvo otkaci protokomer...ako je isto probaj da zatvoris egr....ako se nista ne popravi javi se...smislicemo nesto...

 

Samo da javim da knedle vise nema, nicim izazvano se pojavila i isto tako nestala pri sledecoj voznji i od tada ide normalno. Ako nesto znaci malo sam ga "poterao" i prijalo mu je kako mi se cini. Mozda je ovo neki problem u najavi a mozda samo jedan od gremlina... U svakom slucaju ako se ponovo desi javicu se za neki pregled!

Svako dobro i veliki pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Usput kada si vec spomenuo knedlu. Ja sam juce bio kod Gorana zbog mog nekog problema,Goran kao i uvek,profesionalac u svom poslu,uverio me da nemam razloga za brigu i hvala mu na tome.

Sto se tice knedle,svi mi to vec znamo,ali rece mi Goran da mora ponekad auto da se stisne pun gas,bas da ne bi dolazilo do takvih situacija. Malo se produva i onda sve funkcionise kako treba. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tfu tfu, zato ja nemam tih problema :D I naravno, EGR mi je blindiran, i katalizator izbacen :D Samo pun gas i nema problema nikakvih :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Servis Goran kao oficijalni distributer Shell programa

 

shell_ofc.png

...učestvuje u specijalnoj jesenjoj Shell Helix akciji!

 

shell_akcija.jpg

 

Kupovinom 4 litre Shell Helix ulja dobijate kišobran sa Shell Helix i FIAT logotipom!

Akcija počinje 15.10. i traje dok ima zaliha!

 

DSCN0643.jpg

DSCN0650.jpg

Da li postoji neki "Servis Goran" u Nišu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MrKasperovski: Pise "Samo u ovlascenim Fiat servisima", a ne "Samo u Servis Goran" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesuje me okvirna cena velikog i malog servisa n.bravo 2.0mjet 165hp (ulje, svi filteri, spaneri, kaisevi, pumpa za vodu...)

Sve ukupno - ruke i delovi.

Hvala

Mene za 1.9mjet.Cena za clanove kluba i garancija?

Hvala

Edited by milos_84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesuje me okvirna cena velikog i malog servisa n.bravo 2.0mjet 165hp (ulje, svi filteri, spaneri, kaisevi, pumpa za vodu...)

Sve ukupno - ruke i delovi.

Hvala

Oko 40000 rsd.

 

Interesuje me okvirna cena velikog i malog servisa n.bravo 2.0mjet 165hp (ulje, svi filteri, spaneri, kaisevi, pumpa za vodu...)

Sve ukupno - ruke i delovi.

Hvala

Mene za 1.9mjet.Cena za clanove kluba i garancija?

Hvala

 

Oko 33500 rsd. Garancija na delove zupcenja 50000 km uz redovne servisa kod nas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...