Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat servis ''Goran''

Recommended Posts

Pozdrav, zanima me koliko kosta mali servis za moju cromu sa vasim delovima i da li u mali servis ulazi i zmena filtera goriva, i kada bih mogao da dodjem do vas. Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane samo da vas pohvalim, danas sam kod vas uradio veliki servis, i sve je super ispalo, brzo odradjeno, zadovoljan cenom, odma sam primetio da je auto tisi tj nema zvukova koji su verovatno stvarali lezajevi, hvala.

 

imam samo jedno pitanje zaboravih da pitam u servisu, cisto informativno kojih brendova su delovi koji su stavljeni, u pitanju je bio onaj sivo zeleni stilo 1,9 mjet 140ks 3 vrata. 

 

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane koliko kosta zamena ulja i filtera za mog puntica, jtd 59kW? Vase ulje i filter. I jel jos uvek sipate Shell?

Uvek to radim sam ali sada mislim da necu imati uslova (ispred zgrade). Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve pohvale i najbolje reči za Servis Goran! Profesionalno, uslužno, brzo, efikasno. U ponedeljak pozvao, zakazano za utorak, auto odrađen i preporođen - ide bolje nego ikada! Očišćen kompletan usis, dizne, zamenjene svećice (stavljene NGK), zamenjena jedna bobina - rezultat je to da mi auto ide najbolje od kad sam ga kupio. Naravno popust uračunat, urađena dodatna dijagnostika i pregled automobila (sugerisane stvari koje treba možda još uraditi i na koje treba obratiti pažnju). Sve u svemu, hvala još jednom Goranu, Peri i ostatku zaposlenih u servisu, samo tako nastavite ljudi!  :thumbsup:  :clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^  cena? moram i ja na ciscenje kao i ti.

 

Gorane, mislim da mi je otisla platna na jednoj dizni i pusta gorivo tu? Da li se to moze srediti i koliko kosta? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane, drugar ima mali problem pa ako mozes pomoci, vozi bravo 2001 godiste 1.6 16v pukla mu je sajla kvacila koja mu je inace bila pretvrda u zadnje vreme, i posto se to desilo na putu neki covek mu je napravio drugu sajlu i kvacilo mu bilo mekano 2 dana a onda je i ono postalo tvrdo i pocelo da skripi, e sada moje pitanje da li je tu problem u sajli da li mora ici original ili moze biti nesto  do seta kvacila, mada je ono zamenjeno relativno skoro stavljen je valeo set. Ako ne mozete ovako reci da li moze jedan dan da svrati do servisa da pogledate pa da zna sta da radi. Hvala 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kada sam kupio zimus cromu pregled me nije kosta nista, castio sam momke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, Gorane. reci mi koje bi bilo najbolje vreme da se dodje u servis na pregled automobila. Gledao sam nesto pa bih tamo sledece nedelje mozda dosao.

 

pre radnog vremena, posle, vi znate najbolje....

 

Hvala vam..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam problem sa kojim si se verovatno vec susreo. Ja sam ga opisao ovde http://www.fiat-lanc...c=40958&page=3. Zanima me da li bi mogao da ga popravis a ako vec predpostavljas ili znas sta je problem, da mi kazes koliko bi otprilike koliko bi kostala popravka. Ja cu svejedno zvati u ponedeljak da zakazem :D

Hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovanje Gorane

 

 

      Jedno pitanje,ako može?

Vlasnik sam Fiat Mare 1.9 jtd 81 kw,2001,godište već dve godine,prešao sam sa njom oko 25000 km.Na automobilu sam pre 10 000 km promenio set zupčastog,set pk kaiša,vodenu pumpu i ležaj kompresora klime.U među vremenu,pre oko 5-6 meseci počele su vibracije ,koje se osećaju na volanu i u unutrašnjosti vozila.Uradio sam remont alternatora i promenio sam remenicu alternatora,ništa.Promenio sam nosač ispod akumulatora,centralni nosač ništa,"koska" ništa.proveravao dizne,sve u redu.Automobil ide kao avion,nema trzanja,odlično prima gas,menjač u redu.Posle svega vibracije su ostale.Kada auto radi na leru pri 850 obrtaja osećaju se vibracije,kada se malo doda gas,već od 900-950 obrtaja vibracije nestaju.Još da napomenem da prilikom vožnje pri bilo kom obrtaju motor i pri bilo kojoj brzini ne postoje nikakve vibracije i ništa se ne čuje.Broj obrtaja na leru ne varira. 

PS nisam promenio remenicu radilice,ne znam kako se manifestuje,njena eventualna neispravnost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane,

 

sta radite sa delovima koje skinete/zamenite?

 

Jel pokazete vlasniku vozila sta je zamenjeno ili na poverenje?

 

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po mom iskustvu,svaki deo se sacuva i pokaze vlasniku ako zeli...

Edited by Marko BK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Delove cuvamo naravno ali ne dozivotno....ako vlasnik zeli da ih vidi i ponese dobice ih spakovane u gepeku.

Crveni...morao bi da probam tu Mareu ako je moguce.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...