Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat servis ''Goran''

Recommended Posts

Ok...jel bih mogao mozda u subotu da dodjem pa da pogledate sta bi to moglo da bude?


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav Gorane. reci mi imam jedno pitanje pa nisam siguran da li je tu sve kako treba ili treba ti da intervenises??? Na grande puntu 1.3 mjt sam primetio da mi ventilator hladnjka pali dosta puta uzastopno tj odradi malo pa se ugasi pa opet upali pa se ugasi po nekoliko puta u recimo 2 min pri normalnoj radnoj temperaturi.. reci mi da li to tako treba(tj da li on tako  radi) ili nesto nije u  redu??? pozz i hvala..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvini Gorane, da li bi mogao da uradim veliki servis na Alfi 147 1.9 mtj ? Ako bih mogao, možeš li mi reći koliko bi to koštalo ?
 Hvala 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel potrebno da se zakazuje pregled u servisu? Hteo bih da svratim da mi se nesto pogleda pa da znam


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliki servis za Alfu 147 mj je oko....35000 din...Stefane za pregled mozes doci bilo koji dan oko 7 i 45...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo konačno sam rešio probleme rashladnog sistema na bravi i želim da se zahvalim Goranu na izuzetnoj pomoći i profesionalnom odnosu. Istovremeno savetujem svim "fiatistima" da uvek kod sebe imaju Goranov broj telefona, a pogotovo kad idu na duži put. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radno verme ti je do pet. Jel odgovara da navratim oko pola pet, makar da pogledaš, pa ako treba doći ću drugi put da se odradi posao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane, prije jedno dva mjeseca smo mijenjali diskove, pločice i spone i tvoji momci su odvezli auto na centriranje trapa. Nakon toga nisam pravio neke veće kilometraže pa nisam ni obraćao pažnju ali sam osjetio da auto vuče u desnu stranu. Mislio sam da je do konfiguracije puta, neravnomjernog pritiska u gumama itd.

U zadnje vrijeme vozim češće po autoputevima i magistralnim putevima koji su da kažem ravni, gume su ravnomjerno naduvane, balansirani točkovi, ne trese ni na manjim ni na većim brzinama (do 140km/h) ali pustim li malo volan, auto krene da vuče u desno. Prije intervencije išao je pravo kao strela.

U ovom mi je položaju volan kada ide pravo mada u tom je bio i ranije

 

DSC_0583.jpg

 

Da li je moguće da trapadžije nisu odradile dobro posao ili je nešto drugo u pitanju.

Znam da je kasno za reklamaciju ali ako može savjet   :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sredio Slobo onaj dan gume. Sad je mnogo, mnogo bolje. Hvala ti još jednom i izvini na cimanju ;):thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane,imam pitanje za tebe. Vozim cromu 2006 i desava mi se da kada startujem auto i kada ga gasim cuje se neki cudan zvuk kao neko krljanje.Auto ide normalno u svim brzinama i nigde ne proklizava jer sam sumljao na kvacilo i zamajac. Voleo bih ,ako znas sta je u pitanju bez probe, da mi kazes i cenu za tu popravku. Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao Gorane,

 

juce mi se desilo na puntu da kad upalim auto posle par minuta se upali crvena lampica za volan na tabli i ne radi servo. Kad ugasim auto pa upalim onda je ok.

Sta bi to moglo da bude?

 

Kad bih mogao da dovezem auto da se uradi dijagnostika i pregled posto uskoro treba da idem na put sa njim?

 

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao gorane... Zanima me cena koplet ciscenje leptir gasa karburatora sta je vec to polu (Indzeksn)... 

 fiat punto 1.2 8v 
 
ja sam probao VD 40 al nista se nije promenilo... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...