Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat servis ''Goran''

Recommended Posts

Veruj mi da ne znam ni kako izgledaju......nikada nisam radio Alfe...sad malo radim motore od kako ubacuju Fiatove dizele.....ipak sam ja fiatovac:):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav Gorane,imam manuelnu klimu kad je upalim ništa se ne dešava,osim što se čuje kao da radi ventilator na prvoj brzini,zvao sam par servisa u Novom Sadu i uglavnom mi savetuju da dođem da je napune i šta već još treba,

pa onda mogu da ustanove štaje u pitanju,

e sad problem je u tome što oni to naplaćuju pa ako se ustanovi da je kompresor ili nešto tako,onda ako nemaš para da popravljaš oni ti isprazne sistem i svakako naplate punjenje

koje košta od 3000 do 4000 din, kako kod koga,ali niko neće ništa da mi konkretno kaže.

da liti možeš da mi daš dijagnozu na osnovu ovoga što sam napisao.

puno hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kontrolu neces platiti, makar morali zbog tiga da ispustamo freon. Vraticemo isto koliko smo i izvukli .....tako da nemamo gubitaka...a gde nema gubitaka nema ni naplate....:):):)

Necemo komentarisati provokacije GAY FUN CLUB-a Srbije. :):):):):):):). Naravno sala je u pitanju....nebi da se neko uvredi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane u svakom slučaju hvala,gledaću da to rešim kod nas u NS-u pošto baš i neidem često ze BG :scooter:

... da prava BLONDI GIRL :harhar:

Edited by zidar74

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane uzeh danas punta 1.2 16v 5 vrata 2002 godiste, treba da radim veliki i mali servis. Ovde na zvezdari mi rekose da ce da izadje oko 22.000 valjda bez pumpe za vodu. Jel to mnogo? Najradije bih radio kod tebe posto sam procitao dosta preporuka, ali auto mi je na ime kupca i ovde dovezao mi covek na zvezdaru pa nemam tablice.

Tu pored mi je odmah i agencija za registraciju i tehnicki pa cu kod njih da idem na Bozju volju bez tablica. Inace ne mogu da ga registrujem ovde u Bg-u jer sam iz Plandista pa planiram da ovde uradim sve papire i odem s tim po tablice u Plandiste, a ne bih da cekam puno na taj servis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, od skora sam postao ponosni vlasnik Punta. U pitanju je Fiat Punto 1.2 16 2001 sa HLX opremom.

Auto je uvezen iz Nemacke, generalno sam zadovoljan njim. Odradio sam mu veliki i mali servis i jos par sitnica...

Hteo bih da zamolim za pomoc...

Nisam iz Beograda, inace bih u svakom slucaju isao kod Gorana. Vidim po komentarima da je covek stvarno prva liga i da drzi Fiate u malom prstu...

Evo gde je problem kod mene.

Posle zamene antifriza, ozracen mi je sistem. Problem je sto kod onog creva koje ide prema kabini ( za grejanje, a ne onaj sraf sto je na hladnjaku) je neko stavio obican holsraf. Nema originalnog srafa.

Posle ozracivanja probao sam i da stavim gumicu i kada zategnem sraf do maksimuma curi mi antifriz. Ne nesto mnogo ali curi i to me strasno nervira...

Citao sam u prethodnim postovima da se to lako resava sa jednom gumicom sto sam i probao ali i dalje curi...

Sta predlazete da radim, taj sraf ne mogu nigde da nadjem. Gledao sam po oglasima i svi prodaju sa crevima u kompletu i to kosta 20 eura a meni su creva dobra i ne bi ih dirao vec bih kupio samo sraf...

Ako znate nekoga da ima taj sraf ili da hoce da ga proda rasparno od creva za pristojnu sumu novca, bio bih zahvalan.

Unapred hvala na pomoci... poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vazi Gorane, hvala ti puno sto si mi odmah odgovorio. Javi mi sutra ako ima pa da ti dam podatke da mi ga posaljes preko Aksa... Cujemo se.pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi neki metalni šraf na navojem (ako u crevu nije sjeban navoj). Ovi originalni plastični znaju isto da puknu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav. Mogu li dobiti neku okvirnu procenu koliko kosta zamena lezaja tocka na Puntu Classic?

Nisam siguran koji lezaj je u pitanju. Napred je sigurno, ali da li levi i li desni - ne mogu da provalim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...