Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat servis ''Goran''

Recommended Posts

Bilo kada dodjes na test ...pa onda sve ostalo....javi se na 063 242 007....uradicemo dijagnostiku za DZ.... :laughing:

Hvala puno, cucemo se ujutru pa cemo se sve dogovoriti, pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poz Gorane, imam pitanjce...neposredno nakon gasenja auta cuje mi se neko zvrcanje kad pritisnem kvacilo, a recimo posle par min od kad ga ugasim naravno nista se ne cuje na pritisak papucice kvacila?

Jel to normalno, ili sta moze da bude? Punto 1.9 mjet

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fiat Marea 2.0 20v ZFA185000X0270199

cxca8000.jpg

Da li ima i cena?

Kada krecem iz prve i samo kada polako pustam kvacilo cuje se cudan zvuk iz menjaca (Brujanje) - neka ideja?

Lamela i druk lezaj su novi (nema 2500km u njima) mislio sam da je to ali ne.

Ponekad (na semaforu crveno, zuto GOO!!!) nece da primi iz prve u drugu brzinu, a dok su konji mirni i polako shaltam menja brzine sa dva prsta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvuk bi moglo da proizvede bilo sta, lamela...lezaj spojnicke...nosac motora....To mora neko da cuje.....a stabilizator je oko 1000din. ne znam tacno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da su reklama i tekstovi u novinama ucinila svoje - danas sam probao da zakazem dolazak zbog nekog iznenadnog problema i rekose mi tek iduci ponedeljak?!

Doslo je vreme za prosirenje ili cemo da kampujemo ispred servisa kao oni amerikanci kad cekaju rasprodaje... A ne bih nas da menjam...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E od kada je to vec tako... Nedelju dana je jos i kratko, kad dodje lepse vreme bice jos veca navala...

Kad sam jednom pitao Gorana kad ce onaj parking preko puta da pretvori u servis, samo se nasmejao ...

Elem, Gorane koliko izadje zamena termostata na Puntu 2a 1.2 16V? Ne ceka mi se redovni servis, a izgleda da je zaglavio otvoren.

Edited by Brzi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kako da tamo pravi servis kad tamo vazda gomila nekih automobila parkiranih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za pregled je najbolje doci bilo koji dan u 7 i 45...nema cekanja....odmah ulazis .A za cenu zamene termostata moras nazvati u servis...011 2193543....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uradio bi i dijagnostiku usput kad vec dolazim, imam jedan mali problemcic pa bi voleo da i to sredim... Jel moze to sve da se sredi ako dodjem sutra ili prekosutra ujutru? I koliko bi kostalo to?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juče sam radio veliki servis na mojoj mašini (piše na profilu šta je u pitanju). Kad je već bio rastavljen, rekao sam majstoru da proveri remenicu altenatora. Kaže da ne valja i da je zapekla. Tačnije, po njegovim rečima, kad je zavrti rukom i zaustavi, propeler u altenatoru bi trebao da nastavi da se vrti, a on se zaustavi kad i remenica. Normalno se vrti i nema lufta, samo to, i kaže da treba što pre to da zamenim da mi ne bi zajebao PK kaiš. Voleo bi da čujem drugo mišljenje na tu temu. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Remenica treba da radi tako kako ti je majstor rekao. Svakako da neispravna remenica skracuje vek kaisa i spanera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, hvala Gorane. Videću da rešim to u skorije vreme da ne bi prošao kolega Mihailovic ili, ne daj Bože, još gore. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane interesuje me veliki servis za punta mk2B, 1.4 16v. tj samo kaiseve, spanere i v pumpu bih menjao.... jer sam ulje filtere, antifriz i svecice promenio cim sam uzeo auto, pre 3 meseca. Imam bas veliki popust na delove u Lav autu (tj imam i na ruke ali ne bih tamo radio :D ) sve je SKF. Zanima me da li sa tim delovima i servisom odradjenim kod Vas dobijam garanciju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane, menjao bih nosac motora ispod akumulatora (stilo 1.9jtd 3v) kolko bi me kostala tisina u kabini :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane,

drugar je pazario grande punta 1.3 mjtd onaj od 90 konja i 6 brzina, pa smo u dilemi da li taj auto ima plivajuci zamajac ili nema?

Bio bih zahvalan na odgovoru :)

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...