Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat servis ''Goran''

Recommended Posts

On 3/2/2021 at 9:45 PM, Gaston said:

Poštovani Gorane, došao bih na pregled (Stilo 1.6) zbog check engine lampice koja se pojavila nakon promene ECU. U servisu Autoelektronika su pregledali i kažu da nije kompjuter u pitanju, testirali su sa svojim i isto se dešava, pa savetuju da kod Vas odem. Ako ste ujutro tu, zamolio bih da Vi lično pogledate auto. Hvala unapred, veliki pozdrav, Igor

Poštovani Gorane, bio sam na pregledu kod vas onog dana kad niste bili u servisu. Dijagnostika je pokazala grešku CAN, lampica imobilajzera se po davanju kontakta pali dva puta pa ugasi, a lampica za pritisak ulja se ugasi već na kontaktu, pre paljenja. Imate li neku ideju možda šta bi moglo biti? Zakazali smo za ponedeljak, 15.03. u 8 ujutro, pa eto još jednom molbe da pogledate auto ako budete tu. Sve najbolje želim!

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Gaston said:

Poštovani Gorane, bio sam na pregledu kod vas onog dana kad niste bili u servisu. Dijagnostika je pokazala grešku CAN, lampica imobilajzera se po davanju kontakta pali dva puta pa ugasi, a lampica za pritisak ulja se ugasi već na kontaktu, pre paljenja. Imate li neku ideju možda šta bi moglo biti? Zakazali smo za ponedeljak, 15.03. u 8 ujutro, pa eto još jednom molbe da pogledate auto ako budete tu. Sve najbolje želim!

Bicu u servisu.. 

12 hours ago, drallence said:

Poštovani Gorane.

Imam Lancia Lybra 1.9  2004 godište.

Imam problem sa ABS centralom, Nekoliko sam promenio i svaki put pokazuje istu grešku.

U međuvremenu se uplalila lampica  Pored one za proklizavanje  sad svetli i ona dole ABS.

KAda bi moglo da se dođe na pregled i popravku?

Pozdrav Draško.

 

 

Pregledi su besplatni.... Bilo koje jutro u 7 i 30 osim subote i nedelje. 

On 3/9/2021 at 8:41 PM, simke said:

Postovani Gorane,
Interesuje me cena za pregled automobila i mali servis za Fiat Grande Punto 2009. 1.4 benzin 77ks. Hvala unapred.

Cena malog servisa sa delovima je oko 7500 rsd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, interesuje me da li i dalje imate nekoga za limariju? U jednom od ranijih postova ste rekli da ne radite, ali imate svog limara

 

Imam nekoliko problema sa autom (2009 GP 1.3mjet 90ks), pa bi mi kao i verovatno svima, najvise odgovaralo da sve zavrsim na jednom mestu, pa me interesuje da li pokrivate sledece popravke:

 

-Problem sa protokomerom (auto se malo gusi dok je prikljucen protokomer pogotovu dok je hladan, ako otkacim protokomer, nema nikakvih problema), mozda treba samo da se ocisti (kupljen nov Boschov pre ~18 meseci)

-Klima malo slabije radi na desnoj strani, i malo zatandrce kad se upali

-Zadnje desno staklo ne radi, pa se spusta u toku voznje (verovatno je otisla sajla)

-Na dva mesta vece ogrebotine, nije ulubljen auto ali je probilo farbu (zadnja desna vrata, i deo branika)

-Ozbiljniji pregled auta, jer sigurno ima jos stvari koje ne valjaju a za koje ja ne znam

 

Hvala unapred!

Milos

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 hours ago, Shoxyz said:

Pozdrav, interesuje me da li i dalje imate nekoga za limariju? U jednom od ranijih postova ste rekli da ne radite, ali imate svog limara

 

Imam nekoliko problema sa autom (2009 GP 1.3mjet 90ks), pa bi mi kao i verovatno svima, najvise odgovaralo da sve zavrsim na jednom mestu, pa me interesuje da li pokrivate sledece popravke:

 

-Problem sa protokomerom (auto se malo gusi dok je prikljucen protokomer pogotovu dok je hladan, ako otkacim protokomer, nema nikakvih problema), mozda treba samo da se ocisti (kupljen nov Boschov pre ~18 meseci)

-Klima malo slabije radi na desnoj strani, i malo zatandrce kad se upali

-Zadnje desno staklo ne radi, pa se spusta u toku voznje (verovatno je otisla sajla)

-Na dva mesta vece ogrebotine, nije ulubljen auto ali je probilo farbu (zadnja desna vrata, i deo branika)

-Ozbiljniji pregled auta, jer sigurno ima jos stvari koje ne valjaju a za koje ja ne znam

 

Hvala unapred!

Milos

Imamo limara u nasoj ulici sa kojim saradjujemo. Javite se i dodjite na pregled. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav goranE Punto Evo Multiair se ugasio sam od sebe pri prvom startu ujutru i prikazao nizak nivo ulja. Auto naravno ima ulja i pri ponovnom startu auto radi normalno. Nije snimio nikakvu grešku na MES.  Da li bi mogli i kada da zakažemo pregled? 

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 hours ago, stex_pb said:

Pozdrav goranE Punto Evo Multiair se ugasio sam od sebe pri prvom startu ujutru i prikazao nizak nivo ulja. Auto naravno ima ulja i pri ponovnom startu auto radi normalno. Nije snimio nikakvu grešku na MES.  Da li bi mogli i kada da zakažemo pregled? 

Potrebno je ostaviti auto u servis da prenoci kako bi ujutro manometrom iznerili pritisak ulja na hladno. Za neki termin pozivite prijem i dogovorite se. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja da napisem moju muku. Gumice kucista filtera ulja i manzetna srednjeg zgloba,neka trouglasta. GP 1.4 T-Jet. Ima li nade?

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 hours ago, Dr. Tuborg said:

Evo i ja da napisem moju muku. Gumice kucista filtera ulja i manzetna srednjeg zgloba,neka trouglasta. GP 1.4 T-Jet. Ima li nade?

Manzetnu imamo... Za set gumica hladnjaka ulja moramo proveriti po broju sasije. Javite se na 0112193543.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zahvaljujem na odgovoru. Ne mogu to nigde da nadjem. Sto se tice gumica imaju dve vrste,spojene i odvojene,problem je sto ne znam koja je za moj motor. Rovario sam po internetu ali ne nadjoh da budem 100% siguran. Nasao sam odvojene gumice sa sve hladnjakom koji mi ne treba. Sto se tice manzetni,rekose mi da ima par razlicitih i da ih je muka naci. Kako god,javicu se i doci bar da zamenim manzetnu ako nema gumica. Nadam se da sluzi onaj vanbrodski britis sigal.:pirate:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane može li savet... Zadnji diskovi na Cromi 2007/2008... Klip na celjustima se vraca u smeru kazaljke na satu ili kontra?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, mitros said:

Postovani,koja bi bila cena zamene prednjih plocica kocnica,GP 1,3 MJT,2014.

pozz

I koliko bi bila obrada diskova ako bude trebalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/21/2021 at 3:17 PM, Leon said:

Postovani Gorane, jel moze cena za mali i veliki servis za Pandu 2008, benzinac 1.2 8v, 44kw? Hvala.

Postovani, ja sam trenutno na odmoru van Srbije. Vas da za informacije pozovete u servis... 0112193543

On 5/21/2021 at 3:17 PM, Leon said:

Postovani Gorane, jel moze cena za mali i veliki servis za Pandu 2008, benzinac 1.2 8v, 44kw? Hvala.

Postovani, ja sam trenutno na odmoru van Srbije. Vas da za informacije pozovete u servis... 0112193543

On 5/21/2021 at 3:17 PM, Leon said:

Postovani Gorane, jel moze cena za mali i veliki servis za Pandu 2008, benzinac 1.2 8v, 44kw? Hvala.

Postovani, ja sam trenutno na odmoru van Srbije. Vas da za informacije pozovete u servis... 0112193543

On 5/13/2021 at 9:16 AM, mitros said:

I koliko bi bila obrada diskova ako bude trebalo.

Postovani, ja sam trenutno na odmoru van Srbije. Vas da za informacije pozovete u servis... 0112193543

Share this post


Link to post
Share on other sites

Halo Gorane  

8 jula ću biti u Beobradu pa bih te zamolio ako može tog dana da rešimo moj problem kod punta 1,4 sporting 2005 god jer mi u zadnje vreme sve češće isključuje servo. Molim te javi mi da li možemo da se uklopimo 8 jula i kad da dodjem? 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane. Imam problem sa nejednakom silom kocenja na Fiat bravi 1.2 16v. Zadnji levi koci 34 posto slabije, od desnog,sto je problem na tehnickom. Takodje i prednji desni slabije koci od levog, ali ne toliko ( ne znam da li je ovo povezano ?). Mislim da je problem u korektoru  kocenja, koji ne mogu nigde pronaci ( sa slike ). Interesuje me da li menjate kocione cevi,obzirom da se sa zadnjih skinula plasticna zastita i pocela su da rdjaju. Miša.

5e3d32fe00f220019a034f16.jpeg

Edited by lomisa

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, lomisa said:

Pozdrav Gorane. Imam problem sa nejednakom silom kocenja na Fiat bravi 1.2 16v. Zadnji levi koci 34 posto slabije, od desnog,sto je problem na tehnickom. Takodje i prednji desni slabije koci od levog, ali ne toliko ( ne znam da li je ovo povezano ?). Mislim da je problem u korektoru  kocenja, koji ne mogu nigde pronaci ( sa slike ). Interesuje me da li menjate kocione cevi,obzirom da se sa zadnjih skinula plasticna zastita i pocela su da rdjaju. Miša.

5e3d32fe00f220019a034f16.jpeg

Mislim da imam taj regulator.. Javite se u ponedeljak i spremite broj  sasije.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ZFA18200005091298 Fiat brava 1.2 26v 59kw.

Korektor inace nema oprugu koja je vezana za torziju, izgleda bas kao na slici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani Gorane,

 

Sija mi lampica i na ekranu izbacuje Hatchback Open iako gepek nije otvoren. Uredno otvaram gepek na kjuc ili na dugme sa panela unutar auta. Da li znate sta moze biti ili ako treba dijagnostika kada mogu da dodjem?

 

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, simke said:

Postovani Gorane,

 

Sija mi lampica i na ekranu izbacuje Hatchback Open iako gepek nije otvoren. Uredno otvaram gepek na kjuc ili na dugme sa panela unutar auta. Da li znate sta moze biti ili ako treba dijagnostika kada mogu da dodjem?

 

Pozdrav.

Peoblem je u mikroprekidacu koji se nalazi u bravi gepeka. Javite se.. Pogledacemo... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo pozdrav i još jednom hvala Goranu.

Motor je baš gadno lupao na paljenju i gašenju.

 

                 Za 15 min. utvrđen kvar i zamenjeni raspali nosači motora.

 

Inače, nekoliko, ovde na forumu poznatih servisera, su insistirali na zameni zamajca i kvačila!!!!!!!

 

Apsolutna preporuka za auto servis Goran pre svega zbog poštenja, poslovnosti i nesebične pomoći.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...