Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat servis ''Goran''

Recommended Posts

21 minutes ago, milekontras said:

Evo da se javim, bezbedno se vratio sto je najvaznije, nije se vise desavao problem sa propadanjem kocnice, normalna voznja na autoputu i bez potezanja rucne na stajanci... kad budem dolazio na servis mozda bi trebalo pregledati kocnice i zameniti kociono ulje, verovatno nikada nije menjano i ko zna kakve je dobilo karakteristike posle toliko vremena.

Moze... Nije problem.. 

On 12.9.2019. at 6:24 PM, Branislav7 said:

Goran. Ja sam gluv. Fiat stilo 3v 1.9 85 kw. Vozim i nesto miris, kao ne znam... Zbog mora zamena ulje ili dihtung ili ..., Ako mozes u subotu proveris moj auto? Kad vozim i uvek nesto miris kao gori.

Reseno.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Petarpetar lekic said:

Postovanje gorane. Imama u planu da kupim fiat cromu posto su mi zapala dva na oko obe su auto placevi jel bi mogao da se dogovorim sa vama  da pogledate auto  i kako bi bilo izvodljivo. Hvala. 

Pregledi su iskljucivo u nasem servisu i besplatni su. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane,


Da li bih mogao da dodjem sutra u 7:30 kako biste mi skinuli gresku za promenu ulja?

Hvala puno unapred.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, shomispc said:

Pozdrav Gorane,


Da li bih mogao da dodjem sutra u 7:30 kako biste mi skinuli gresku za promenu ulja?

Hvala puno unapred.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 

Moze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

imam cudan problem na alfi 159 SW iz 2008. godine. Ne mogu da zakljucam zadnja vrata ni daljinski ni na kljuc. Ne mogu da otvorim prozore na zadnjim vratima komandom na vozackim vratima, a sada ne mogu ni na zadnjim vratima, a to je bilo moguce do prkjuce.  Dijagnostikom ne mogu da pristupim zadnjim vratima, dok sam ranije to maoga i tada sam podesavanjima uspevao da ove probleme otklonim. Znam da je sve to vezano na CAN magistralu, ne mogu da odradim proxy alighment jer mi je crko kabal a delphi to ne moze ili ja to ne znam sa njime da uradim. Imas li kakav savet ?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, brdaus said:

Pozdrav,

imam cudan problem na alfi 159 SW iz 2008. godine. Ne mogu da zakljucam zadnja vrata ni daljinski ni na kljuc. Ne mogu da otvorim prozore na zadnjim vratima komandom na vozackim vratima, a sada ne mogu ni na zadnjim vratima, a to je bilo moguce do prkjuce.  Dijagnostikom ne mogu da pristupim zadnjim vratima, dok sam ranije to maoga i tada sam podesavanjima uspevao da ove probleme otklonim. Znam da je sve to vezano na CAN magistralu, ne mogu da odradim proxy alighment jer mi je crko kabal a delphi to ne moze ili ja to ne znam sa njime da uradim. Imas li kakav savet ?

 

Morali bi zakaciti dijagnostiku... I videti sta se desava... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje za Gorana:

Imam corsu c 1.3 multijet koja izgleda pusta ulje u vodu na hladnjaku ulja (samo ulje u vodu a nema rashladne tecnosti u ulju, tako da verujem da je to)

Da li bi mozda bio voljan da odradi standardnu zamenu ulja i da popravi taj kvar sa sve novom rashladnom tecnosti i sve sto ide?  Koliko bi to kostalo, znam da nije mali posao

Ukoliko je odgovor da da li je jos nesto prikladno da se odradi sa tim na tom motoru od odrzavanja? I termostat je zreo za zamenu a planiram i remont alansera i alternatora pa bi valjalo ustedeti malo ako je usput

 

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Stevcho said:

Pitanje za Gorana:

Imam corsu c 1.3 multijet koja izgleda pusta ulje u vodu na hladnjaku ulja (samo ulje u vodu a nema rashladne tecnosti u ulju, tako da verujem da je to)

Da li bi mozda bio voljan da odradi standardnu zamenu ulja i da popravi taj kvar sa sve novom rashladnom tecnosti i sve sto ide?  Koliko bi to kostalo, znam da nije mali posao

Ukoliko je odgovor da da li je jos nesto prikladno da se odradi sa tim na tom motoru od odrzavanja? I termostat je zreo za zamenu a planiram i remont alansera i alternatora pa bi valjalo ustedeti malo ako je usput

 

Hvala

Postovani, prvo moramo videti da li i gde mozemo kupiti hladnjak ulja i gumice za njega. Mozete se javiti u servis i ostaviti broj sasije da bi potrazili deo.  Servis..... 011 2193543.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane sredinom Jula meseca sam trebao da dodjem na zakazanu zamenu seta kvacila ali zbog problema sa ubacivanjem u brzine morao sam to da odradim kod mene u Smederevu... Stavljen je Valeo set iz Gazele... Vec negde 10ak dana kasnije ucinilo mi se da je pedala otvrdnula u odnosu na ono sto je bilo kad sam preuzeo auto od majstora... Ne tvrda kao pre zamene ali tvrdja... Veceras primetih crveno ulje na susplehu motora... Sta kazete koji scenario moze da bude u pitanju? Da li bi bio rizik po menjac poterati auto 50ak km do vas?

Hvala unapred na odgovoru

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 25.9.2019. at 4:22 PM, Steva8 said:

Pozdrav, koliko bi koštao mali, a koliko veliki servis za Lanciu deltu 2008 2.0 dizel 165ks?

Mali servis 10000 rsd a veliki 30000 rsd. 

17 hours ago, alfini0507 said:

Gorane sredinom Jula meseca sam trebao da dodjem na zakazanu zamenu seta kvacila ali zbog problema sa ubacivanjem u brzine morao sam to da odradim kod mene u Smederevu... Stavljen je Valeo set iz Gazele... Vec negde 10ak dana kasnije ucinilo mi se da je pedala otvrdnula u odnosu na ono sto je bilo kad sam preuzeo auto od majstora... Ne tvrda kao pre zamene ali tvrdja... Veceras primetih crveno ulje na susplehu motora... Sta kazete koji scenario moze da bude u pitanju? Da li bi bio rizik po menjac poterati auto 50ak km do vas?

Hvala unapred na odgovoru

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 

Crveno je menjacko ulje... Ako ne curi puno javite se pa dodjite.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, Gorane, lakše mi je ovde da pišem nego preko telefona. Bio sam danas kod Vas, Lybra 2.0. Treba da se menja ekspanziona posuda. Uspeo sam da nađem novu ali nije identična: https://automotodelovi.rs/vaico-v24-0293-2. Iako nije ista proizvođač je navodi kao univerzalnu zamensku posudu za više modela iz Fiat grupacije, i za Lybru. Koliko vidim na slikama ima nosače otprilike na istim mestima kao originalna. Da li možemo da probamo ovo, da je naručim, ili da uzmem polovnu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 minutes ago, BGMilos said:

Pozdrav, Gorane, lakše mi je ovde da pišem nego preko telefona. Bio sam danas kod Vas, Lybra 2.0. Treba da se menja ekspanziona posuda. Uspeo sam da nađem novu ali nije identična: https://automotodelovi.rs/vaico-v24-0293-2. Iako nije ista proizvođač je navodi kao univerzalnu zamensku posudu za više modela iz Fiat grupacije, i za Lybru. Koliko vidim na slikama ima nosače otprilike na istim mestima kao originalna. Da li možemo da probamo ovo, da je naručim, ili da uzmem polovnu?

Kataloski brojevi nisu isti... Ali ako kazu da moze.... Onda uzmite, naravno ako ce je uzeti nazad ako ne odgovara. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 minutes ago, Goran Zemun said:

Kataloski brojevi nisu isti... Ali ako kazu da moze.... Onda uzmite, naravno ako ce je uzeti nazad ako ne odgovara. 

Važi, hvala na odgovoru. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Crveno je menjacko ulje... Ako ne curi puno javite se pa dodjite.. 
Nista, cujem se ja sa Natašom oko termina pa se vidimo...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovanje Gorane,
Klima odjednom slabije hladi, dok greje normalno. Sta li moze da bude?
Fiat punto mk2b 1.3 multijet

Hvala.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, jovan90 said:

Postovanje Gorane,
Klima odjednom slabije hladi, dok greje normalno. Sta li moze da bude?
Fiat punto mk2b 1.3 multijet

Hvala.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 

Treba proveriti kolicinu freona u sistemu... To je prvo... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovanje Gorane,

 

Senzor spoljasnje temperature mi vec neko vreme cita da je napolju minus zbog cega verovatno duva toplo u kabinu i kad je podeseno hladjenje. Kada bih mogao da dodjem da sredimo to? Takodje kad vec dolazim hteo bih da sredimo luft u rucici menjaca ako je moguce, dobila je luft levo-desno. Grande t-jet 5b

 

Hvala unapred

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane,

 

Grande Punto 1.2, 2011 godiste. Pre mesec dana upalim auto i na tabli ostanu upaljene lampice za abs, servo, rucnu, trougao sa znakom pitanja. Misleci da se kompjuter malo zaglupeo, ugasim ga i kada sam pokusao ponovo da ga upalim sve gore navede lampice su se isto upalile i pored njih se upali lampica za kod kljuc i na kopmjuteru upali NO FPS i nisam mogao vise da ga upalim. Odslepam ga kod elektronicara i ustanovimo da je crkao body kompjuter. Nadjem drugi sa istim seriskim brojem, stavimo ga ali ne mogu da prebace kodove sa kljuca i ne mogu da upale auto jer ne prepoznaje kodove.Da li ima resenja, da li bi mogao i kada da ti doslepam auto. Pored ovoga bi voleo da pregledas jos neke stvari na njemu. Izvini na duzini poruke.

 

Unapred hvala

Aleksandar

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, salenzi said:

Pozdrav Gorane,

 

Grande Punto 1.2, 2011 godiste. Pre mesec dana upalim auto i na tabli ostanu upaljene lampice za abs, servo, rucnu, trougao sa znakom pitanja. Misleci da se kompjuter malo zaglupeo, ugasim ga i kada sam pokusao ponovo da ga upalim sve gore navede lampice su se isto upalile i pored njih se upali lampica za kod kljuc i na kopmjuteru upali NO FPS i nisam mogao vise da ga upalim. Odslepam ga kod elektronicara i ustanovimo da je crkao body kompjuter. Nadjem drugi sa istim seriskim brojem, stavimo ga ali ne mogu da prebace kodove sa kljuca i ne mogu da upale auto jer ne prepoznaje kodove.Da li ima resenja, da li bi mogao i kada da ti doslepam auto. Pored ovoga bi voleo da pregledas jos neke stvari na njemu. Izvini na duzini poruke.

 

Unapred hvala

Aleksandar

Nikakav problem, ali do ponedeljka nosmo u mogucnosti da primimo auto. Mozete ga doslepati od ponedeljka kad god hocete. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, Goran Zemun said:

Nikakav problem, ali do ponedeljka nosmo u mogucnosti da primimo auto. Mozete ga doslepati od ponedeljka kad god hocete. 

Hvala Gorane.

do koliko sati radi servis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...