Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat servis ''Goran''

Recommended Posts

Sala naravno...
Onaj drugi znak pitanja mi je bio sumnjiv

Sent from my 3310 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
[mention=6868]milekontras[/mention]
 
Sad bi trebalo da je rešeno i da radi. 
E da, sad sam dobio poruku o rashladnoj tečnosti koja curi ;-)

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 hours ago, milekontras said:

A ko je proizvidjac originalne ako ne nedjem polovnu?

Nisam se dobro izrazio, ko je prozivođač tog nosača koji vredi ugrađivati kao novi? Pitam iz prostog razloga jer mogu da nabavim po možda nekoj povoljnoj ceni direktno iz uvoza ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane jel gužva sutra ujutru? Trebao bi na put da idem uskoro pa da proverimo da li je sve ok.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
53 minutes ago, Nikola 1.6 said:

Gorane jel gužva sutra ujutru? Trebao bi na put da idem uskoro pa da proverimo da li je sve ok.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 

Moze.. 7 i 30..

Share this post


Link to post
Share on other sites
53 minutes ago, xenon said:

Pozdrav Gorane.
Da li ima možda neka vest, za mog crnog mališu?

Sent from my HUAWEI MT7-TL10 using Tapatalk
 

Gotov je juce.. Jos jednom da probam kad malo skoci temperatura... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani Gorane, pozdrav, imam provlem sa Puntom Classic, oba srafa pri promeni ramena, su otisla ukrivo, to su srafovi koji vezuju balans stanglu sa ramenom, stangle ih je napinjala i izbila iz ose.

Da li imate ureznicu za ovu dimenziju, kako bi se navoji procistili.

Ovo sad stoji jako stisnuto, ali bojim sa da ako ostavim ovako, da ce prilikom sledece zamene, biti problema da se srafovi izvuku. obzirom da je tesko to sve islo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, Skarac said:

Postovani Gorane, pozdrav, imam provlem sa Puntom Classic, oba srafa pri promeni ramena, su otisla ukrivo, to su srafovi koji vezuju balans stanglu sa ramenom, stangle ih je napinjala i izbila iz ose.

Da li imate ureznicu za ovu dimenziju, kako bi se navoji procistili.

Ovo sad stoji jako stisnuto, ali bojim sa da ako ostavim ovako, da ce prilikom sledece zamene, biti problema da se srafovi izvuku. obzirom da je tesko to sve islo. 

Imamo ureznucu ali ako je navoj unisten onda se moze izbusiti malo veca rupa i staviti duzi sraf i matica sa druge strane. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na informacijama, kad mogu da dodjem, da pogledate te srafove, vozim porodicu pa ne bih da se igram sa time.

Sent from my PAP5044DUO using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 minutes ago, Skarac said:

Hvala na informacijama, kad mogu da dodjem, da pogledate te srafove, vozim porodicu pa ne bih da se igram sa time.

Sent from my PAP5044DUO using Tapatalk
 

Sutra u 7 i 30...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane.

Čini mi se, kao da mi je klapna za ventilaciju neispravna.Možda ne zatvara kako treba, pa ulazi topao vazduh zajedno sa klimom.

Nisam dovoljno stručan, pa me zanima tvoje mišljenje, vezano za problem sa slabim hlađenjem.

 

Sent from my HUAWEI MT7-TL10 using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, xenon said:

Pozdrav Gorane.

Čini mi se, kao da mi je klapna za ventilaciju neispravna.Možda ne zatvara kako treba, pa ulazi topao vazduh zajedno sa klimom.

Nisam dovoljno stručan, pa me zanima tvoje mišljenje, vezano za problem sa slabim hlađenjem.

 

Sent from my HUAWEI MT7-TL10 using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

 

 

Moguce je... Mozemo i to proveriti.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napiši kad je zgodno da navratim, i koliko traje procedura, da znam zbog posla.Čisto,pre nego što se Sale vrati sa odmora, da isključimo sve što možemo.Može i od sabajle.

 

Sent from my HUAWEI MT7-TL10 using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, xenon said:

Napiši kad je zgodno da navratim, i koliko traje procedura, da znam zbog posla.Čisto,pre nego što se Sale vrati sa odmora, da isključimo sve što možemo.Može i od sabajle.

 

Sent from my HUAWEI MT7-TL10 using Tapatalk

 

 

 

 

Ja sam tu do petka.. Bilo koji dan.. Javite se samo da budem tu.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
35 minutes ago, xenon said:

Da li vam odgovara, da sutra budem položajnik, tamo od 07:30?

 

Sent from my HUAWEI MT7-TL10 using Tapatalk

 

 

 

 

Moze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba mi savet, Goranov ili neko od forumaša ako ima iskustva. Danas sam krenuo na put i desilo mi se da kočnica propada, propadne skroz i onako pomalo koči, a onda kad je "nadrukam" može malo bolje da ukoči, pa opet propadne.
Tako sam vozio 50 km, i onda se vratilo u normalu, postala tvrda kočnica kako treba. E sad, diskovi su novi, pločice isto, ulje sam pogledao malo ispod max, sve spolja izgleda ok.
Lako bi bilo da sam u bg, Goran bi rekao dodji ujutro da pogledamo, ali ja sam krenuo na put, do Makedonije i Grčke i trenutno sam dam dva u Kraljevu. Jeste teško reći ovako šta je problem ali ako može sad savet šta da činim, verovatno je mnogo ljudi imalo slična iskustva.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, milekontras said:

Treba mi savet, Goranov ili neko od forumaša ako ima iskustva. Danas sam krenuo na put i desilo mi se da kočnica propada, propadne skroz i onako pomalo koči, a onda kad je "nadrukam" može malo bolje da ukoči, pa opet propadne.
Tako sam vozio 50 km, i onda se vratilo u normalu, postala tvrda kočnica kako treba. E sad, diskovi su novi, pločice isto, ulje sam pogledao malo ispod max, sve spolja izgleda ok.
Lako bi bilo da sam u bg, Goran bi rekao dodji ujutro da pogledamo, ali ja sam krenuo na put, do Makedonije i Grčke i trenutno sam dam dva u Kraljevu. Jeste teško reći ovako šta je problem ali ako može sad savet šta da činim, verovatno je mnogo ljudi imalo slična iskustva.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 

Neki tocak je blokirao.. Ulje se pregrejalo i preslo u gasovito stanje... Pedala je propala... Cim se ulje ohladilo i ulje postalo tecno... I ne stisljivo... Pedala se vratila u normalu. Kontrolisite temperaturu tockova posebno zadnjih... I oprezno.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...