Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat servis ''Goran''

Recommended Posts

Pozdrav Gorane.
Kada je zgodno da navratim, da proverimo ,da li je novo crevo od klime, rešilo problem curenja freona.
Da li radni,dan ,ili da navratim u subotu na primer.
Nešto mi je klima za vikend, slabo hladila, pa da ne čekam 30 dana za kontrolu, kao po dogovoru, jer će mi proći leto.


Sent from my HUAWEI MT7-TL10 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, xenon said:

Pozdrav Gorane.
Kada je zgodno da navratim, da proverimo ,da li je novo crevo od klime, rešilo problem curenja freona.
Da li radni,dan ,ili da navratim u subotu na primer.
Nešto mi je klima za vikend, slabo hladila, pa da ne čekam 30 dana za kontrolu, kao po dogovoru, jer će mi proći leto.


Sent from my HUAWEI MT7-TL10 using Tapatalk
 

Bolje radni dan.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moze naravno. 
Mislim da je uspešno rešeno, prešao sam 400km nivo mi izgleda isto! Vidimo se na redovnom servisu.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko bi bila zamena i podešavanje novog motornog kompjutera ECU stilo benzinac 1.6. Pitam za kolegu, ima kompjuter za zamenu, ovaj postojeći mu pravi probleme.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, milekontras said:

Koliko bi bila zamena i podešavanje novog motornog kompjutera ECU stilo benzinac 1.6. Pitam za kolegu, ima kompjuter za zamenu, ovaj postojeći mu pravi probleme.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 

2000 din... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam pre par dana na malom servisu stilo mtj, i pricasmo o zameni nosaca motora, ili originalnim fiat  ili polovnom sa benzinca. ja hteodoh da nadjem polovni ali sad nisam siguran da li se taj koji treba da se zameni zove "desni" ili nekako drugacije. Uglavnom se secam da je Natasa rekla da kosta 8000 din. Moze li mala pomoc kako da opisem ovom majstoru na otpadu koji je to nosac?

Share this post


Link to post
Share on other sites
28 minutes ago, milekontras said:

Bio sam pre par dana na malom servisu stilo mtj, i pricasmo o zameni nosaca motora, ili originalnim fiat  ili polovnom sa benzinca. ja hteodoh da nadjem polovni ali sad nisam siguran da li se taj koji treba da se zameni zove "desni" ili nekako drugacije. Uglavnom se secam da je Natasa rekla da kosta 8000 din. Moze li mala pomoc kako da opisem ovom majstoru na otpadu koji je to nosac?

Levi nosac ispod akumulatora.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@milekontras udji na forum preko browsera (idi na desktop verziju sajta), na početnoj strani klikni na svoj user name, kad se otvori drop down meni, izaberi messages, dace ti ociju enable. To je to, pa se javni u inbox, da ne smaramo temu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, djomla said:

@milekontras udji na forum preko browsera (idi na desktop verziju sajta), na početnoj strani klikni na svoj user name, kad se otvori drop down meni, izaberi messages, dace ti ociju enable. To je to, pa se javni u inbox, da ne smaramo temu. 

Nesto krijete od javnosti?? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nemam opciju za ptivatne poruke, mislim da je to administrator foruma blokirao. Možda je potrebno neki uslov ispuniti da bi se koristila ta mogućnost.


Sent from my Redmi 3S using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

@milekontras kad kliknes na svoj username (ali mora desktop verzija sajta) izdaje ti kao na prvoj slici, nakon toga izaberi messages i dobijes poruku sa druge slike. Jesi pokusao tako? a71f6b235145d75914323e941b4908df.jpgf876bc0ba122710381c92740a5be250d.jpg

Sent from my 3310 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...