Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat servis ''Goran''

Recommended Posts

On 11.6.2019. at 8:12 PM, Goran Zemun said:

Ja sam u servisu... Javite se da pogledamo.. 063242007

Sutra sam prepodne na Altini pa cu navratiti. Zovem Vas kad krenem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozdrav... Za takve intervencije javite se Saletu... 063226686.....Sale ima sve sto je potrebno da bi napravio ili popravio neku cev od klime. 

Hvala

Zakazao sam kod Saše.

Da li je nekako moguće, proveriti da li je na autu urađen veliki servis, prvenstveno mislim na kaiš.Auto je iz uvoza, imam servisnu knjigu, iz koje ne mogu sa sigurnošću da utvrdim da li je urađen.Auto je prešao 120.000 km, 2008 godište, pa se nekako brinem, da me kaiš ne opali po ušima

 

 

 

Sent from my HUAWEI MT7-TL10 using Tapatalk

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/14/2019 at 9:45 AM, xenon said:

Hvala

Zakazao sam kod Saše.

Da li je nekako moguće, proveriti da li je na autu urađen veliki servis, prvenstveno mislim na kaiš.Auto je iz uvoza, imam servisnu knjigu, iz koje ne mogu sa sigurnošću da utvrdim da li je urađen.Auto je prešao 120.000 km, 2008 godište, pa se nekako brinem, da me kaiš ne opali po ušimaemoji2.png

 

Vizuelnim pregledom nikada ne mozemo biti sigurni koliko je kais presao. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovani Gorane,

kada bih mogao da dodjem kod vas u servis da se popravi klima ( i napuni ), freona nema i mislim da je hladnjak klime busan?

Fiat punto 1.2 16 2002god - samo da napomenem da bi mi subote odgovarale zbog posla.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/14/2019 at 10:18 AM, xenon said:

Savet je onda, da se uradi veliki servis?

Ako ne znate kada je radjen, svakako je bolje uraditi veliki servis. 

On 6/14/2019 at 5:21 PM, Rile_bg said:

Poštovani Gorane,

kada bih mogao da dodjem kod vas u servis da se popravi klima ( i napuni ), freona nema i mislim da je hladnjak klime busan?

Fiat punto 1.2 16 2002god - samo da napomenem da bi mi subote odgovarale zbog posla.

Postovani, mozemo se cuti od ponedeljka da nadjemo neko mesto... Zakazivanja su tek od 6.7. Ali  mislim da to mozemo resiti sledece nedelje. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane. Kupio sam Cromu koja je održavana u vašem servisu što se vidi iz servisne knjižice. Inače auto je trenutno u Šapcu. Imam povremeno problem sa servom. u krivinama pri stalnom motanju volana desi se da se na rukama oseti da se volan ukruti i teže mota. Posle par sekundi sve se vrati u normalu. Ni jednom se na tabli nije pojavilo upozorenje niti upalila lampica. Da li su u pitanju čuveni kontakti na pumpi i džekovima ili sama pumpa. Može li se dijagnostikovati kvar obzirom da ne prikazuje grešku na tabli kao ni na dijagnostici. Hvala unapred.

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obicno upali lampicu kada je problem u konektoru. Moze biti neki problem sa pumpum ili letvom... Za pocetak proverite nivo ulja u boci. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na brzom odgovoru. Nivo ulja je ok,ne peni,izgleda ok. Lampicu nije ni jednom upalilo,samo se oseti par sekundi tvrd volan pri motanju i vrati se u normalu. Da li mi možete koliko košta zamena pumpe ikoliko se utvrdi da je do nje. Nazvao bih da vidimo kad je slobodan termin.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, zarko12 said:

Hvala na brzom odgovoru. Nivo ulja je ok,ne peni,izgleda ok. Lampicu nije ni jednom upalilo,samo se oseti par sekundi tvrd volan pri motanju i vrati se u normalu. Da li mi možete koliko košta zamena pumpe ikoliko se utvrdi da je do nje. Nazvao bih da vidimo kad je slobodan termin.

Cenu mozemo reci kada pregledamo auto i vidimo sza pravi problem. Mozete zakazati na 0652193543.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani,

Nedavno sam bio u vasem servisu, gde je radjen pregled vozila,mali servis i ciscenje neke mase, tako mi je receno, jer auto je tesko palio. Evo danas nece da upali auto, ne znam sta da radim, a nezgodno je parkiran da bi se spojio kablovima. U pitanju je Lancia Ypsilon 0.9. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 minutes ago, DelPiero said:

Postovani,

Nedavno sam bio u vasem servisu, gde je radjen pregled vozila,mali servis i ciscenje neke mase, tako mi je receno, jer auto je tesko palio. Evo danas nece da upali auto, ne znam sta da radim, a nezgodno je parkiran da bi se spojio kablovima. U pitanju je Lancia Ypsilon 0.9. 

Mozemo li se cuti sutra.? .. Poslacemo nekog na teren... 

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 minutes ago, Goran Zemun said:

Mozemo li se cuti sutra.? .. Poslacemo nekog na teren... 

Moze, naravno. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozdrav... Za takve intervencije javite se Saletu... 063226686.....Sale ima sve sto je potrebno da bi napravio ili popravio neku cev od klime. 

Pozdrav Gorane.

Bio sam jutros kod Saleta kao po dogovoru, međutim on kaže da moram kod vas da dođem, da se skine crevo od klime, da se odnese na popravku, pa da se ugradi nazad.Izgubih dragocenih desetak dana, a uskoro idem na put, izgleda bez klime, a lepo sam mu objasnio da crevo mora da se promeni.Ne znam šta mi je sada činiti.

 

Sent from my HUAWEI MT7-TL10 using Tapatalk

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, xenon said:

Pozdrav Gorane.

Bio sam jutros kod Saleta kao po dogovoru, međutim on kaže da moram kod vas da dođem, da se skine crevo od klime, da se odnese na popravku, pa da se ugradi nazad.Izgubih dragocenih desetak dana, a uskoro idem na put, izgleda bez klime, a lepo sam mu objasnio da crevo mora da se promeni.Ne znam šta mi je sada činiti.

 

Sent from my HUAWEI MT7-TL10 using Tapatalk

 

 

 

 

 

Resicemo mi.. Cujemo se.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav za Gorana.Čuli smo se, nažalost ne mogu u sredu na skidanje crevca, jer sam već na putu.Zakazao sam termin posle odmora, za crevce,tamo 15.7.Svakako hvala Goranu, na brzom predlogu za rešenje problema, pa se uskoro vidimo.

 

Sent from my HUAWEI MT7-TL10 using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja se izvinjvam sto nisam zvao za servis klime,posla sam imao preko glave pa sam iskreno i zaboravio. takodje nisam znao da li cu raditi ovu subotu (ne radim)

Edited by Rile_bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li još važi popust na usluge servisa od 20% ,uz člansku kartu foruma?

 

Sent from my HUAWEI MT7-TL10 using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, xenon said:

Da li još važi popust na usluge servisa od 20% ,uz člansku kartu foruma?

 

Sent from my HUAWEI MT7-TL10 using Tapatalk

 

 

 

 

Vazi naravno... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto ne nalazim preterano informacija ili pretraga nije bas najbolja na forumu pa bih bio zahvalan za misljenje o TwinAir motoru od 900 kubika posto gledam da kupim manji auto.

Da li je pouzdan, kvarovi? Znam da trosi malo vise ali ok.

 

pozdrav

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Gorana pitanje, a i ostali koji znaju mogu da odgovore. Da li se sajla za ručnu kočnicu na stilu šteluje, odnosno da li može da se zategne i ostvari veću silu kočenja a da ne pravi problem u smislu prevelikog pritiska pločica na diskove u toku vožnje i grejanja?
Menjali smo skoro sva četiri diska, pločice, jedna klješta i sajlu ručne i sve je leglo ok, dobre su kočnice ali tehnički pregled kaže nije dovoljna sila kočenja ručne... Inače ostalo je dobro i ravnomerno koče u svim varijantama.
Drugo zamerka je bila da su oborena svetla niska, pa me zanima jel mogu samo ona da se podignu?

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...