Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat servis ''Goran''

Recommended Posts

Ako moze mala pomoc vozim mareu 1,6 benzin plini vcrs sam primetuo tj cuo u voznji da nesta kaci po zemlji sagnem se ispod auta,kada onaj drzac nosac jedan ispod rezervoara je truo i pukao je tako reci na pola,a drugi je ok,gde to mogu da nadjem da bih to zamenio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovanje Gorane, dovezao bih jednu deltu na proveru pre kupovine pa me interesuje koliko ranije se zakazuje i koja je cena pregleda? Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, Milojica123 said:

Ako moze mala pomoc vozim mareu 1,6 benzin plini vcrs sam primetuo tj cuo u voznji da nesta kaci po zemlji sagnem se ispod auta,kada onaj drzac nosac jedan ispod rezervoara je truo i pukao je tako reci na pola,a drugi je ok,gde to mogu da nadjem da bih to zamenio

To je inace problem na tom autu, ili potrazite polovne a da nisu truli... Ili nwka Vam limar napravi od novog lima. 

7 hours ago, dellas said:

Postovanje Gorane, dovezao bih jednu deltu na proveru pre kupovine pa me interesuje koliko ranije se zakazuje i koja je cena pregleda? Pozdrav

Pregled je besplatan svakog jutra u 7:30 osim subote.... Ili u toku dana.... Ali onda morate cekati na praznu dizalicu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, Goran Zemun said:

To je inace problem na tom autu, ili potrazite polovne a da nisu truli... Ili nwka Vam limar napravi od novog lima. 

Pregled je besplatan svakog jutra u 7:30 osim subote.... Ili u toku dana.... Ali onda morate cekati na praznu dizalicu. 

Hvala puno, vidimo se sutra u 7:30.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovanje Gorane. Imam Vektru C, sa mjet motorom. Hteo bih da dovezem auto na proveru trapa i zamenu sta treba. Imajuci u vidu da je prepakovana kroma pitam da li je moguce i kada? Hvala.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, zunto said:

Postovanje Gorane. Imam Vektru C, sa mjet motorom. Hteo bih da dovezem auto na proveru trapa i zamenu sta treba. Imajuci u vidu da je prepakovana kroma pitam da li je moguce i kada? Hvala.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 

Pregledi su svakog jutra u 7 i 30... Osim subote... Pregledi su besplatni.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poz
Imam problem izbacio mi gresku p2563 check engine slabo vuce greska senzor pozicije boost Control
Cistio protokomer izbrisao gresku radio 2 sata posle opet isto. Cistio map izbrisao gresku radio par sati i posle opet isto. Fiat bravo 2.0 mjet

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 hours ago, Sulc said:

Poz
Imam problem izbacio mi gresku p2563 check engine slabo vuce greska senzor pozicije boost Control
Cistio protokomer izbrisao gresku radio 2 sata posle opet isto. Cistio map izbrisao gresku radio par sati i posle opet isto. Fiat bravo 2.0 mjet

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
 

Dodjite do servisa ako mozete da mi uradimo dijagnostiku... Bice besplatno. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dolazim ujutru ostavljam auto

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na brzom i efikasnom otklanjanju kvara

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, Sulc said:

Hvala na brzom i efikasnom otklanjanju kvara

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
 

Posto nisam bio prisutan...sta je bilo? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Curka ulje ispod vakum pumpe na dihtungu i kapalo na crevo od rezervoara vakuma crevo nabubrilo, to je pravilo problem i senzor pozicije turba je vracen na svoje mesto. 8 maja sam zakazao da se predihtuje vakum pumpa pa da se isprati da li ce opet curkati ulje
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani Gorane interesuje me cena malog servisa sa vasim delovima(filteri,ulje) i koliko je zamena cilindra kvacila(curi mi ulje iza papucice) ,ne znam jel postoje i ako postoje neke gumice da se zamene ili mora sve da se menja(papucica normalno funckionise)? 

Hvala unapred

Punto 1.2 16v,2001 godiste

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, cuore_sportivo said:

Postovani Gorane interesuje me cena malog servisa sa vasim delovima(filteri,ulje) i koliko je zamena cilindra kvacila(curi mi ulje iza papucice) ,ne znam jel postoje i ako postoje neke gumice da se zamene ili mora sve da se menja(papucica normalno funckionise)? 

Hvala unapred

Punto 1.2 16v,2001 godiste

Postovani,  molim  Vas da pozovete u servis i dobicete sve informacije. Ja necu biti u servisu narednih dana zbog bolesti. 0652193543

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani Gorane,

Zanima me koliko bi kostala zamena master cilindera kvacila (u kabini, kod papučice kvačila).

Auto je Fiat Punto Evo 1.3 MJT, 95KS, 2011 god.

(Imam deo - FTE KG15055.4.1 Master Cylinder)

Koliko vremena traje taj zahvat i da li se mora zakazivati ili dodjem pa čekam? 

Pozdrav!

Edited by danko
dopuna

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2.5.2019. at 11:15 PM, danko said:

Postovani Gorane,

Zanima me koliko bi kostala zamena master cilindera kvacila (u kabini, kod papučice kvačila).

Auto je Fiat Punto Evo 1.3 MJT, 95KS, 2011 god.

(Imam deo - FTE KG15055.4.1 Master Cylinder)

Koliko vremena traje taj zahvat i da li se mora zakazivati ili dodjem pa čekam? 

Pozdrav!

Postovani, cena je 2500rsd.Traje nekih dva sata i trebalo bi zakazati termin. Jvite se na 065 2193 543

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani Gorane,

Imam problem sa Fiat Bravom 1.9mjt 2008 godina 220000km na satu.

Čini mi se da auto jako često ulazi u regeneraciju dpf i u zadnje vreme podize jako potrosnju u tim trenutcima,cak na 15l pri brzini od 50km/h,ranije je uvek podizao na 9-10l? I da pojavio se i problem sa blagim stucanjem motora u toku voznje...

Da li mi je to znak da je dpf filter odradio svoje i da treba da razmisljam o iskljucivanju i demontazi istog?

Koliko taj zahvat iznosi kod vas u servisu i da li mora da se zakazuje, posto nisam iz Bg? 

Hvala

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane,

 

Nekih 2000km nakon malog servisa DPF mi je opet digao nivo ulja i izbacio gresku, mogu li da dodjem sutra u 7:30 da obrišete gresku i proverite ulje? 

 

Hvala unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 minutes ago, shomispc said:

Pozdrav Gorane,

 

Nekih 2000km nakon malog servisa DPF mi je opet digao nivo ulja i izbacio gresku, mogu li da dodjem sutra u 7:30 da obrišete gresku i proverite ulje? 

 

Hvala unapred.

Moze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...