Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat servis ''Goran''

Recommended Posts

Pozdrav Gorane. Imam pitanje u vezi ovog auta, pise da je od ulaganja plivajuci zamajac.

Koja bi bila cena zamene komplet sa setom kvacila, i da li ima smisla menjati samo zamajac kad se vec sve skida i koja bi bila cena samo za to.

Hvala u napred. Link za oglas:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13708296/fiat-bravo-16multijet

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 21.2.2019. at 11:31 PM, MishaNis said:

Cao Gorane. Imam zakazan mali servis sledeće nedelje u 8h. Da li postoji  mogućnost da auto ostavim ranije, a da ga preuzmem popodne. Hvala

Moze. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, hvala. Gorane, da li moguće izvršiti proveru AR Giuliette u vašem servisu, i da li još uvek postoji mogućnos provere bez zakazivanja termina radnim danima u 07:45h?

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, MishaNis said:

Ok, hvala. Gorane, da li moguće izvršiti proveru AR Giuliette u vašem servisu, i da li još uvek postoji mogućnos provere bez zakazivanja termina radnim danima u 07:45h?

Svakim danom osim subote i nedelje. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovanje Gorane,

 

Hteo bih da zakazem termin za servis. Treba uraditi mali servis i zameniti pk kais, proveriti trap i nosace. Ulje, filtere i pk sam kupio. Zvao sam na fiksni par puta, svaki put me izbaci.

GP 1.4 tjet je u pitanju.

 

 

 

Edited by Nikola 1.6

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Nikola 1.6 said:

Poštovanje Gorane,

 

Hteo bih da zakazem termin za servis. Treba uraditi mali servis i zameniti pk kais, proveriti trap i nosace. Ulje, filtere i pk sam kupio. Zvao sam na fiksni par puta, svaki put me izbaci.

GP 1.4 tjet je u pitanju.

 

 

 

Pozovite ma 0652193543

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani Gorane, 

Da li imate preporuku za dijagnostiku vozila pre kupovine, u Novom Sadu. U pitanju je noviji model Lancia Ypsilon twinair. S obzirom da se auto prodaje na placu od letos, znacila bi mi neka preporuka za iskusnog majstora. Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites
45 minutes ago, DelPiero said:

Postovani Gorane, 

Da li imate preporuku za dijagnostiku vozila pre kupovine, u Novom Sadu. U pitanju je noviji model Lancia Ypsilon twinair. S obzirom da se auto prodaje na placu od letos, znacila bi mi neka preporuka za iskusnog majstora. Hvala

Jedino u Servis Stojanov... Ne poznajem nikog drugog.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 hours ago, Goran Zemun said:

Jedino u Servis Stojanov... Ne poznajem nikog drugog.. 

Ok, hvala na odgovoru. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 13.3.2019. at 8:02 PM, Goksi1980 said:

Postovanje,zamena grejaca grande punto 1.3 55kw cena?

500 din po komadu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane. Imam pitanje vezano za Z10. Na obadva homo zgloba kod male selne pocela je da izlazi grafitna mast. Interesuje me da li je bolja silikonska manzetna na navlacenje ili obicna gumena? 

Share this post


Link to post
Share on other sites
25 minutes ago, Darko Kg said:

Pozdrav Gorane. Imam pitanje vezano za Z10. Na obadva homo zgloba kod male selne pocela je da izlazi grafitna mast. Interesuje me da li je bolja silikonska manzetna na navlacenje ili obicna gumena? 

Po mom misljenju klasicna gumena manzetna. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/14/2019 at 9:07 PM, Goran Zemun said:

500 din po komadu. 

Zaboravih da pitam za cenu zamene amortizera prednjih?

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, Goksi1980 said:

Zaboravih da pitam za cenu zamene amortizera prednjih?

Ne znam cene napamet..... Pozovite sutra 0652193543 i pitajte sve oko cena. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav  Gorane.. Interesuje ima li efekta raditi optiku trapa ako nisu amortizeri dobri? I šta još da pogledam prije optike? Naime, imam neki irintantan metalni zvuk is prednjih točkovo. Diskovi i pločice stavljeni novi preključe, ali se i dalje čuje pri sporoj vožnji i motanju volanom lijevo desno. I to tek nakon određene kilometraže. Majstor kaže da moram raditi optiku. Ali lično mislim da treba pogledati kliješta (mislim da ne vraćaju, jer je i majstroj rekao da na starim pličicama na donjem dijelu nisu puštala i da je auto kočilo), tečnost za kočnice ili crijeva. Pa možda čak i ležaje. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/16/2019 at 6:18 PM, Goran Zemun said:

Po mom misljenju klasicna gumena manzetna. 

Postovani Gorane ovo je fabricka plasticna manzetna na Z10 koja ima dosta godina (12) i malo kilometara(47.000). Po tvom misljenju da li ovo moze da se zadiktuje stezanjem ili mora da se menja manzetna. Hvala.

 

20190318_173440.jpg20190318_173447.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 28.3.2019. at 10:19 PM, TeaseR said:

@Goran Zemun

 

Pozdrav Gorane.

 

Zanima me, koliko bi kostao remont ili zamena kompresora klime na grande puntu 1.9 mjet?

Izvinite, trenutno sam van Srbije pa ne mogu proveriti cene. Ako nije problem javite se na 0652193543 i dobicete sve informacije. Hvala 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...