Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat servis ''Goran''

Recommended Posts

da, logicno..metan-natural power vezija je teza kao i 4x4. Hvala puno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovani Gorane,

 

Skoro sam kupio Fiat Bravo 1.6 mjet i upalila mi se lampica sa greškom Hill Holder unavailable, ESP unavailable, ABS unavailable. Auto ide, koči, ponekad se čuje ABS, plaši me da vozim ovako. Čitao sam malo po forumu i piše da su mogući uzroci akumulator, senzor kočnica ili senzor od ABS. Kakva su vaša iskustva? Koliko to može da košta? Na budžetu sam, pošto sam ulupao svu lovu u nabavku gore pomenutog vozila :). 

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 hours ago, DukicJTD said:

Poštovani Gorane,

 

Skoro sam kupio Fiat Bravo 1.6 mjet i upalila mi se lampica sa greškom Hill Holder unavailable, ESP unavailable, ABS unavailable. Auto ide, koči, ponekad se čuje ABS, plaši me da vozim ovako. Čitao sam malo po forumu i piše da su mogući uzroci akumulator, senzor kočnica ili senzor od ABS. Kakva su vaša iskustva? Koliko to može da košta? Na budžetu sam, pošto sam ulupao svu lovu u nabavku gore pomenutog vozila :). 

Isti problem sam imao na grande puntu 1.9 mjet, radio dijagnostiku, nije nista pokazala, cak greske nisu ni bile sacuvane u kompjuteru. Zamenio sam prekidac kocnice i vise se ne pojavljuju greske, evo ima mesec dana. To ti je ujedno i najbezbolnija opcija za dzep. Prekidac kocnice sam platio oko 1500din ako se ne varam.

 

Meni se greska ponekad palila i svaki put kada sam upalio auto je nestajala pa se pojavi ponekad u toku voznje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovanje Gorane. Pokidao mi se levi nosac motora pa bih ih zamenio sve u kompletu. Da li iz vaseg iskustva febi i swag opravdavaju duplo visu cenu u odnosu na akron i sta bi bila vasa preporuka za punto 1.9d 44kw. Unapred zahvalan na odgovoru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane, interesuje me sledece: vlasnik sam Fiata Grande Punto 1,3 mjet (75 ks, 5 brzina), auto je proizveden 2008 godine, ima realnih 120.000 km ali do sada nikada nije radjen veliki servis (lanac, lancanik, PK kais, zatezaci). Po tehnickom uputstvu, stoi da lanac se menja na 200-240.000 km, ali auto ima 10 godine, pa pitanje je dali da pravim veliki servis sad ili moze da se vozi do nekih 180-200.000 km, hvala unapred na savetu

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 21.12.2018. at 4:23 PM, jocifer93 said:

Postovanje Gorane. Pokidao mi se levi nosac motora pa bih ih zamenio sve u kompletu. Da li iz vaseg iskustva febi i swag opravdavaju duplo visu cenu u odnosu na akron i sta bi bila vasa preporuka za punto 1.9d 44kw. Unapred zahvalan na odgovoru.

Za taj motor slobodno Akron.. 

5 hours ago, Filip MK said:

Pozdrav Gorane, interesuje me sledece: vlasnik sam Fiata Grande Punto 1,3 mjet (75 ks, 5 brzina), auto je proizveden 2008 godine, ima realnih 120.000 km ali do sada nikada nije radjen veliki servis (lanac, lancanik, PK kais, zatezaci). Po tehnickom uputstvu, stoi da lanac se menja na 200-240.000 km, ali auto ima 10 godine, pa pitanje je dali da pravim veliki servis sad ili moze da se vozi do nekih 180-200.000 km, hvala unapred na savetu

Moze se kroz mali otvor na poklopcu lanca videti stanje u kom je. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja samo da se zahvalim @Goran Zemun i @neshaoct

Goranu na profesionalizmu i usluzi a Nesi na posredovanju u vezi dogovorenog popusta u Goranovom servisu za clanove kluba... Kapa dole za obojicu... Zadovoljna je i Croma

 

Pozdrav iz Smedereva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane,

 

Ponovo mi se na Bravu pojavio visak ulja i greska da moram isto da proverim. Mogu li sutra ujutru da svratim da obrisete gresku i proverite nivo ulja?

I da li možda znate kada Vam je prvi slobodni termin, pa da zakažem proveru grejača jer mi i oni javljaju grešku od pre neko jutro.

 

Hvala unapred..

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, shomispc said:

Pozdrav Gorane,

 

Ponovo mi se na Bravu pojavio visak ulja i greska da moram isto da proverim. Mogu li sutra ujutru da svratim da obrisete gresku i proverite nivo ulja?

I da li možda znate kada Vam je prvi slobodni termin, pa da zakažem proveru grejača jer mi i oni javljaju grešku od pre neko jutro.

 

Hvala unapred..

Moze

Share this post


Link to post
Share on other sites

I danas kao i posle Božića sve u najboljem redu i "na nivou" sto bi rekao Her Žika Pavlović... Pozdrav iz Smedereva za Gorana, Natašu i ostatak ekipe koja je iza garažnih vrata i nije toliko vidljiva...

Sent from my E2105 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovanje i pozdra  Gorane.. 

Imam fiat mareu 1.9.jtd cuje mi se lupkanje iz letve volana preko sitnih neravnina, da li imate preporuku za neki otpad za polovnu letvu i koliko kosta zamena iste u vasem servisu? 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Bojan2507 said:

Postovanje i pozdra  Gorane.. 

Imam fiat mareu 1.9.jtd cuje mi se lupkanje iz letve volana preko sitnih neravnina, da li imate preporuku za neki otpad za polovnu letvu i koliko kosta zamena iste u vasem servisu? 

Neko je na forumu prodavao nove za 75e...zamena nije problem. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ps.. Da li su sve letve za Bravo Bravu Mareu iste bez obzira na godiste.. Covek je rekao da je on kupio za Bravo HGT verovatno starijeg godista.. Moja Marea je 2001 Jtd.. Hvala na odgovou unapred. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane, koliko bi koštala zamena prednjih pločica i diskova na Stilu 1,4, sa popustom za članove? Koje diskove i pločice nudite?

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, profa_chb said:

Gorane, koliko bi koštala zamena prednjih pločica i diskova na Stilu 1,4, sa popustom za članove? Koje diskove i pločice nudite?

Postovani, molim Vas pozovite 0652193543 I pitajte sta Vas zanima. Ja sam do 18.2. u Brazilu...Hvala... :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...