Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat servis ''Goran''

Recommended Posts

Postovani Gorane,

trebao bi par stvari da sredim na kolima ( punto 2 1,2 16v sporting )

- kocnice - desava mi se sve cesce da prilikom kocenja pedala postane jako tvrda i pri kraju kocenja omeksa

- klima ne radi - mozda je hladnjak probusen

- prilikom promene brzine ljulja se ceo auto

 

Kada bih mogao da dodjem da se to sredi?

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Rile_bg said:

Postovani Gorane,

trebao bi par stvari da sredim na kolima ( punto 2 1,2 16v sporting )

- kocnice - desava mi se sve cesce da prilikom kocenja pedala postane jako tvrda i pri kraju kocenja omeksa

- klima ne radi - mozda je hladnjak probusen

- prilikom promene brzine ljulja se ceo auto

 

Kada bih mogao da dodjem da se to sredi?

Molim Vas javite se u servis radi zakazivanja.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdeav Gorane, dva kratka pitanja

Koliko bi kostala zamena prednjih diskova i plocica, ukupno I stelovanje rucne?
I cini mi se da sam negde procitao, da li bi mogli da sredite zadnji brisac? Izgleds da je relej crkao, poceo je sam da se aktivira pa je preko osiguraca iskljucen

Fiat bravo 1.6 '98

Hvala unapred
Veliki pozdrav

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bivši Ticmin GP Evo je danas bio na redovnom servisu kod Gorana i sve pohvale za korektnost i rad.

 

Urađen servis, ali i sve što je napomenuto - podmazana panorama, sve šarke vrata, proverene kočnice... Ekipo - bravo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvao sam danas, prvi termin je 3. Septembar. Ne ogovara mi zbog godisnjeg odmora a kad pocnem da radim neophodan mi je auto. 

Zaboravio sam da pitam preko telefona koja je cena velikog servisa i koja je cena malog servisa, znaci zasebno?

Edited by Rile_bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani Gorane. 

 

U pitanju je fiat 500 benzin  1.4 .

 

Dijagnostika pokazuje zapusen katalizator. Da li postoji opcija njegovog ciscenja kod vas ili neko drugo resenje koje predlazete.? Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites
26 minutes ago, urke86 said:

Postovani Gorane. 

 

U pitanju je fiat 500 benzin  1.4 .

 

Dijagnostika pokazuje zapusen katalizator. Da li postoji opcija njegovog ciscenja kod vas ili neko drugo resenje koje predlazete.? Hvala.

Moze se ocistiti... Javize ae u servis... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno pitanje samo.. Na povratku sa puta sam primetio da auto gubi snagu pri visokim obrtajima. Sta moze biti u pitanju? Dizne, svecice, pumpa ili nesto drugo?

Ne izbacuje gresku nikakvu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane,

trokira mi grande punto 1.3 mjt (66kw) i cudno se cuje.

Mozes li mi proveriti dizne i ocistiti i servisirati ih ako treba.

I koliko bi to trajalo i kostalo otprilike?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

 

Koliko naplacujete ruke za mali servis GP 1.9 131KS, 2006god, ukoliko ja uzmem delove i koliko kosta dijagnostika?

 

Takodje me zanima da li radite vikendima, jer sam od pon do petka na poslu ceo dan, 10-19h ili duze.

 

 

Edited by TeaseR

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 28.8.2018. at 12:19 PM, Nikola 1.6 said:

Jedno pitanje samo.. Na povratku sa puta sam primetio da auto gubi snagu pri visokim obrtajima. Sta moze biti u pitanju? Dizne, svecice, pumpa ili nesto drugo?

Ne izbacuje gresku nikakvu..

O kom autu se radi?? 

On 31.8.2018. at 11:46 AM, abelovan said:

Postovani Gorane, zanima me cena zamene prednjeg i zadnjeg lezaja na FIAT BRAVO 2009 1.6 MJTD 

 

Pozz

 

Zamena prednjeg je 1800rsd..a 1200 zadnjeg. 

On 1.9.2018. at 12:23 PM, zlizi85 said:

Gorane,

trokira mi grande punto 1.3 mjt (66kw) i cudno se cuje.

Mozes li mi proveriti dizne i ocistiti i servisirati ih ako treba.

I koliko bi to trajalo i kostalo otprilike?

Servis i remont tih dizni radimo u Bosch servisu Moravcevic na Konjarniku. 

On 1.9.2018. at 8:05 PM, TeaseR said:

Pozdrav,

 

Koliko naplacujete ruke za mali servis GP 1.9 131KS, 2006god, ukoliko ja uzmem delove i koliko kosta dijagnostika?

 

Takodje me zanima da li radite vikendima, jer sam od pon do petka na poslu ceo dan, 10-19h ili duze.

 

 

Ruke za mali servis su 2000rsd a radimo subotom... Javite se u servis radi zakazivanja. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovanje Gorane,

 

Imam dva problema. Imam zakazan tehnicki za 07.09 i trebao bih proveriti nivelaciju farova, eventualno podesiti ih. Da li je to moguce uraditi kod Vas, te da li je potrebno zakazivanje?

Drugi problem je los rad na benzinu, naime ona je 1.8 benzin/plin. Na benzinu gubi ler gas, trokira ali bez pravila, no veoma cesto. Pri losem/neravnomernom radu se oseti jak miris nesagorelog benzina. Na plinu radi korektno. Kada se brze krece na benzinu ne mogu reci da lose ide, oseti se da je snaznija nego na plinu i u voznji ne stuca. Problem se najvise oseti prilikom stajanja, na semaforu i pri parkiranju. Ide od varijacije lera, do potpuno gasenja motora vise puta uzastopce. Da li bi to moglo da se resi nekako, kada bude bilo termina?

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 hours ago, Boki78 said:

Postovanje Gorane,

 

Imam dva problema. Imam zakazan tehnicki za 07.09 i trebao bih proveriti nivelaciju farova, eventualno podesiti ih. Da li je to moguce uraditi kod Vas, te da li je potrebno zakazivanje?

Drugi problem je los rad na benzinu, naime ona je 1.8 benzin/plin. Na benzinu gubi ler gas, trokira ali bez pravila, no veoma cesto. Pri losem/neravnomernom radu se oseti jak miris nesagorelog benzina. Na plinu radi korektno. Kada se brze krece na benzinu ne mogu reci da lose ide, oseti se da je snaznija nego na plinu i u voznji ne stuca. Problem se najvise oseti prilikom stajanja, na semaforu i pri parkiranju. Ide od varijacije lera, do potpuno gasenja motora vise puta uzastopce. Da li bi to moglo da se resi nekako, kada bude bilo termina?

Za radove na motoru moramo zakazati neki zermin. A farove mozemo nastelovati bilo kada.... Samo se javite.. 

19 hours ago, Nikola 1.6 said:

Grande Punto 1.4 tjet. Zanima me i cena zamene lagera spojnicke. 

To je menjac sa sest bzina? 

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 minutes ago, Nikola 1.6 said:

Nije nazalost, pet brzina.

Ne skida se menjac... Ruke su 6000rsd..lezaj i semering 1500rsd.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5.9.2018. at 9:10 AM, Goran Zemun said:

Ne skida se menjac... Ruke su 6000rsd..lezaj i semering 1500rsd.

Odlicno, idem u subotu na proveru amortizera pa se cujemo do ponedeljka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani Gorane.

 

Imam jedan problem koji vise nervira nego sto je stvarno problem.

 

Papucica kvacila ponekad skripi u kabini kad je pritiskam i popustam dok je menjac u rikvercu ili u prvoj brzini. 

 

Da li znate sta je problem i koliko kosta da se kvar resi ? 

 P.s. nikakvih promena u voznj8 i saltanju nema..sve je ok. 

 

Edited by urke86

Share this post


Link to post
Share on other sites
49 minutes ago, urke86 said:

Postovani Gorane.

 

Imam jedan problem koji vise nervira nego sto je stvarno problem.

 

Papucica kvacila ponekad skripi u kabini kad je pritiskam i popustam dok je menjac u rikvercu ili u prvoj brzini. 

 

Da li znate sta je problem i koliko kosta da se kvar resi ? 

 P.s. nikakvih promena u voznj8 i saltanju nema..sve je ok. 

 

Auto je bravo 2007 1.9 mjet

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 13.9.2018. at 8:36 AM, Goksi1980 said:

Gorane da li i dalje vazi popust 20% za clanove i da li on podrazumeva popust na sve usluge servisa ili ima nekih ogranicenja?

Popust vazi na sve usluge servisa. 

2 hours ago, Slavisha said:

Fiat Idea 1.4 16 v potreban selespeed menjač ili ploča sa elektronikom za isti. Da li može da se nadje, naravno polovno.

Nisam siguran na koji deo mislite? 

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 minutes ago, Goran Zemun said:

Popust vazi na sve usluge servisa. 

Nisam siguran na koji deo mislite? 

majstor je rekao da treba ploča ? sa robotikom menjača, a posle je rekao da je bolje ceo menjač zameniti. Za sada je našao samo u Šapcu menjač, al još ne zna da li odgovara.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, Slavisha said:

majstor je rekao da treba ploča ? sa robotikom menjača, a posle je rekao da je bolje ceo menjač zameniti. Za sada je našao samo u Šapcu menjač, al još ne zna da li odgovara.

Imam svaki deo posebno. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...