Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat servis ''Goran''

Recommended Posts

12 minutes ago, milekontras said:

Gorane, imao sam problem sa ručnom kočnicom i kočenjem zadnjih točkova koji su kočili neravnomerno. Stavlajli smo na valjke i pokazalo je da su u redu medjutim ručna kočnica nije ni tada bila baš kako treba a sad je pogotovu popustila. Zadnji levi točsk uopšte ne koči.
Registracija mi ističe pa bih te molio da li mogu ujutro da dođem da makar tu ručnu dovedete u ispravno stanje. Bilo je još nekih problema ali nisu hitni to ako bude imalo vremena.
Radi se o fiat stilo

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 

Mozemo pregledati ali ako je potrebna neka veca popravka necemo moci to sutra da uradimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bi trebalo, diskove i pločice ste menjali skoro kad i sajlu ali je ručna odmah pokazala slabost. Sad se bukvalno uvije šasija kada se zakoči jer desni koči a levi ne.

Nadam se da je samo sajla i da ću proći tehnički a posle je već sve lakše.

 

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mm21.png

fiat-servis-goran-home.jpg

 

Fiat servis Goran posluje od 2000. godine i bavi se isključivo servisiranjem vozila Fiat i Lancia. Nalazi se u Zemunu, u ulici Dragiše Vasića br. 18 na Altini.

 

Traži kandidate na poziciji: Automehaničar i Autoelektričar
2 radne pozicije


Uslovi:

  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Odgovoran odnos prema poslu
  • Orijentisanost ka timskom radu

Opis radnog mesta:

  • Otklanjanje neispravnosti na vozilima
  • Popunjavanje dela Radnog naloga koji se odnosi na domen rada automehaničara
  • Održavanje opreme za rad i alata prema standardima Fiat Servis ''Goran''

Ukoliko je kandidat van Beograda (iz unutrašnjosti), Fiat Servis ''Goran'' mu obezbeđuje smeštaj i ishranu.

 

Detaljne informacije i zakazivanje razgovora na telefon 011/2193-543, a prijave možete poslati i putem Email-a na fiatservice@eunet.rs

Share this post


Link to post
Share on other sites

I nakon vise od 4 godine ostajem ubedjen da je prelazak cca 70 km do servisa najmanja cena koju placam za kvalitetnu uslugu u servisu od poverenja. Juce odradjen redovan servis kod Gorana, Croma komplet pregledana i kabina tretirana ozonom.
I dalje kao i prvog dana, prezadovoljan tacnoscu u odnosu na zakazani termin, ljubaznoscu Natase i Gorana i kvalitetom odradjenog servisa.
Svaka cast!
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane,

Pre par dana kad sam ubacio u rikverc, senzori su signalizirali kao da sam prisao jako blizu prepreke iako nista nije bilo iza auta.

Jutros kad sam menjac ubacio u rikverc, nisu se upalila svetla za rikverc (sijalice sam proverio, ispravne su i leva i desna), i nisu se ukljucili zadnji senzori. Sumnjam da je u pitanju automat rikverca, koliko je zamena i da li tu moze biti jos nesto?

Croma 2008.

Pozdrav.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Dukabre said:

Kada bih mogao da dođem da to zamenimo?
 

Bilo koje jutro u 7:30...ili u toku dana da sačekate praznu dizalicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хвала Горане.
Видимо се ујутро.
Поздрав.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovanje Gorane,

 

Juce mi je auto nakon nekih 50km voznje ukljucio lampicu (crveni merac za proveru ulja) zajedno sa zvucnim signalnom i tekstom da proverim nivo ulja u motoru. Stao sam na pumpi, izvadio dipstick, sacekao nekih 5 min kao sto pise u uputstvu, i proverio nivo ulja, sve je ok, fali mozda nekih 4mm do MAX... sto je po meni vise nego ok.., mislim da je tako bilo i nakon zamene ulja..

Od zadnje zamene ulja u Stojanovu sam napravio tacno 20000, sipan je shell helix ultra AP-L 5W-30. Filter ulja je stavljen neki od jeftinijh u ponudi koji su bili.

 

Eh sad pitanje, da li je moguce da jeftin filter ulja napravi takav problem, ili je neka opste poznata stvar u pitanju? Prema dijagnostici pise da je ulje degradiralo na 29%.

 

Srdacan pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomislio sam, hvala puno na brzom odg. Moracu uskoro da servisiram kocioni sistem, da zamenim ulje i da pregledamo viljuske, vidimo se uskoro svakako kad zakazem servis.

Svako dobro!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovani Gorane,

u jednom od prethodnih postova sam procitao da ste Vi uvoznik senzora polozaja volana.  Da li mi možete preporučiti gde mogu zameniti senzor u Nišu? Hvala unapred

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane, sad mi u voznji u Simanovcima ode lamela u tri lepe pm. Ima li sanse da doslepam do tebe da se zameni? U pitanju je fiat marea 1.6 16v 2001god karavan?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 23.11.2009. at 4:34 PM, neshaoct said:

mm21.png

 

fiat-servis-goran-home.jpg

 

Servis Goran osnovan je 2000 godine u Zemunu, Ulica Tršćanska. Radi proširenja kapaciteta menja svoju lokaciju u ulicu Dragiše Vasića br. 18 na Altini, takođe u Zemunu, gde se i danas nalazi.
2007. godine servis proširuje svoju delatnost u trgovinsko-automehaničarsku radnju - SZTR Goran
Servisiramo isključivo Fiat i Lancia vozila

 

Auto servis ''Goran'' nudi usluge :- Servisiranja vozila
- Servis klime
- Čišćenje dizni
- Besplatan pregled vozila

 

 

 

U sklopu servisa nalazi se magacin originalnih Fiatovih delova na koje dajemo garanciju kao i na sve usluge servisa.
 

mm01.jpgmm02.jpg

mm03.jpgmm04.jpgmm10.jpg

 

Radno vreme servisa:
Radnim danima 08 - 17h
Subotom 08 - 14h
Zakazivanje servisa vrši se na tel. 011/2193-543

Dragiše Vasića br.18, Altina - Zemun
E-mail
sajt

 

 

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane, da li bih mogao da dodjem u sredu na pregled ili moram Natasi da se najavim? U pitanju je Fiat  Bravo 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, Danilo1 said:

Pozdrav Gorane, da li bih mogao da dodjem u sredu na pregled ili moram Natasi da se najavim? U pitanju je Fiat  Bravo 2

Ne morate se najavljivati....7:30 bilo koji dan osim subote i nedelje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...