Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat servis ''Goran''

Recommended Posts

1 hour ago, shomispc said:

Aha, a da li vi radite to ili mi treba neki "strugar"?

Mozemo mi uraditi....javite se i zakazite..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovanje Gorane. Menjao sam ventilatore hladnjaka i klime na puntu 1.9d 44kw. Kada dijagnostikom (elm 327 + multiecuscan) testiram prvu brzinu ventilatora pale se oba ventilatora, dok testiranjem druge radi samo ventilator hladnjaka. Da li je ovakvo ponasanje normalno? Unapred hvala. Pozdrav.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Goranu! Jutros krenuo na posao i u kabini auta primetio da je natopljen deo neba (kod plafonjere)  iznad gde se pale svetla,  pala je i koja kap vode na menjacu, i kod suvozaca gore blizu neba i soferke (na dva mesta na bocnoj strani). 

Naravno kisa je padala cele noci u slabijem intenzitetu. Nije mi jasno kako je mogla voda dospeti do tih delova, i gde bi moglo biti resenje. Zanima me da li vi to mozete resiti, i koliko bi me kostalo sve to. Unapred zahvalan na odgovoru. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/26/2017 at 3:29 AM, jocifer93 said:

Poštovanje Gorane. Menjao sam ventilatore hladnjaka i klime na puntu 1.9d 44kw. Kada dijagnostikom (elm 327 + multiecuscan) testiram prvu brzinu ventilatora pale se oba ventilatora, dok testiranjem druge radi samo ventilator hladnjaka. Da li je ovakvo ponasanje normalno? Unapred hvala. Pozdrav.

 

Iskreno morao bi i ja da proverim....ako nije frka ...cim se izvucem iz guzve probam i javljam.

15 hours ago, Takedownman said:

Pozdrav Goranu! Jutros krenuo na posao i u kabini auta primetio da je natopljen deo neba (kod plafonjere)  iznad gde se pale svetla,  pala je i koja kap vode na menjacu, i kod suvozaca gore blizu neba i soferke (na dva mesta na bocnoj strani). 

Naravno kisa je padala cele noci u slabijem intenzitetu. Nije mi jasno kako je mogla voda dospeti do tih delova, i gde bi moglo biti resenje. Zanima me da li vi to mozete resiti, i koliko bi me kostalo sve to. Unapred zahvalan na odgovoru. 

Trebalo bi proveriti da ne curi oko antene pa se sliva preko neba...mislim da je to resenje....

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Goran Zemun said:

 

Trebalo bi proveriti da ne curi oko antene pa se sliva preko neba...mislim da je to resenje....

Recite mi jel treba zakazati to kod vas, ili mogu radnim danima bilo kad da dodjem da pogledate to!? 

Edited by Takedownman

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Takedownman said:

Recite mi jel treba zakazati to kod vas, ili mogu radnim danima bilo kad da dodjem da pogledate to!? 

Samo se javite i nece biti problema...

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, S.V.E.T.A. said:

@Goran Zemun

 

Pitanje za gospodina Gorana

 

Da li kod vas u servisu mogu poruciti kod karticu i originalni kljuc skakavac za Lanciu Deltu 2010. i koliko bi to kostalo?

 

Unapred zahvalan...

Mozete, ali bi mi to svakako morali odraditi preko nekog ovlascenog servisa. To bi svakako podiglo vec visoku cenu kljuca , zato mislim da je rentabilnije da sami odete u neki ovlaceni servis i narucite karticu i kljuc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane, otisla mi je jedna dizna na Fiat Puntu 1.2 8v 2001 godiste.

 

Koliko kosta zamena (deo+ruke)?

 

I da li preporucujete da se ostale tri dizne ociste pri ugradnji nove? I naravno koliko bi sve zajedno kostalo?

 

Unapred hvala na odgovoru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovanje Gorane,

Interesuje me zatvaranje EGR na fiat puntu 1.3 multijet, koliko kosta i da li osim softverski zatvarate i pločicom.
Unapred zahvalan na odgovoru

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, Lazoramix said:

Postovanje Gorane,

Interesuje me zatvaranje EGR na fiat puntu 1.3 multijet, koliko kosta i da li osim softverski zatvarate i pločicom.
Unapred zahvalan na odgovoru

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 

Nema potrebe za zatvaranjem sa plocicom, ugasi se softverski i ocisti da bi lepo zatvorio. Cena svega toga je oko 6500 rsd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovanje Gorane.

Pazarili bi jednog Fiat Bravo isli smo da gledamo auto i sve je okej.

Osim tog sto u leru ne radi mirno, obrtaji mu se dizu i padaju.

Da li bi vi mogli to da pogledate i da vidite sta je u pitanju posto prodavac kaze da su u pitanju svecice, a mene brine da nije nesto ozbiljnje.

Fiat Bravo 1.6 16v 1999 godiste cist benzin.

I koliko bi kostao taj pregled.

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da bez pregleda ne može da se dijagnostikuje kvar ali da opišem možda ipak ima neka pretpostavka.
Stilo multijet 1.9 normalno vukao i pri nižim i pri visokim obrtajima, da ne preterujem nije lepio za sedište baš, ali na startu je bio žestok ostavljajući za sobom svoju klasu u prašini.
E tako pošto ga ne vozim puno, parkiran je i stoji po desetak dan do neke vožnje. Do danas je sve bilo ok, ali danas jednostavno nema snagu da povuče, na nižim obratajima posebno, dok krenem jedva prva i druga već svi mi svi blicaju na semaforu. Inače ler je stabilan ne gasi se. Ne javlja alarm. Može li se pretpostaviti šta sad nije u redu.?

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu moze biti nesto oko vakuma za uptavljanje turbom....otvorem egr....ili glavi geometrija turbine. To su najcesci kvarovi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probao sam malo "žešće" da ga provozam ovde kroz naselje i na trenutak kao da se sve rešilo da je "prodisao", osetio sam da je sve se vratilo normalu, medjutim ne, kasnije sam imao vožnju koja je opet pokazala da nema snagu.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...