Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat servis ''Goran''

Recommended Posts

On 8/9/2017 at 3:09 PM, Goran Zemun said:

Postoji opcija reprograma centrale, zbog godisnjih odmora nismo u mogucnosti da to uradimo pre 20. 8. 2017.

Pozdrav da li moram da zakazujem termin za ovu proceduru ili nije potrebno zato sto nisam iz Bg?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da vam se zahvalim gospodine Gorane za pomoc i popravku  ( reprogram centrale i protokomer) svi problemi reseni veliko hvala pozdrav iz Valjeva!

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, largaktil said:

Samo da vam se zahvalim gospodine Gorane za pomoc i popravku  ( reprogram centrale i protokomer) svi problemi reseni veliko hvala pozdrav iz Valjeva!

Hvala Vama...javite ako nesto ne valja... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Goran Zemun

 

Gorane,u utorak sam bio u servisu i vasa koleginica mi je napomenula da postoji mogucnost nabavke polovnog granicnika vozacevih vrata,ali oboje zaboravismo da mi kaze cenu i rok nabavke.Dolazim za nedelju dana opet na dostelavanje rucne,pa taman ako bi bilo...:rolleyes:

 

pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane, 

sta moze biti uzrok pucanja bregaste kod vakuum pumpe? 
pukla je i remenica bregaste.
Alfa 147 jtdm 120ks

21397090_10213424960596389_201666140_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo blokada pumpe...ili od dotrajalosti ili je usisala ulje...

On 1.9.2017. at 10:23 PM, mitros said:

@Goran Zemun

 

Gorane,u utorak sam bio u servisu i vasa koleginica mi je napomenula da postoji mogucnost nabavke polovnog granicnika vozacevih vrata,ali oboje zaboravismo da mi kaze cenu i rok nabavke.Dolazim za nedelju dana opet na dostelavanje rucne,pa taman ako bi bilo...:rolleyes:

 

pozz

Morate pozvati Natasu....0652193543.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Goran Zemun

 

Poštovanje Gorane
Pre dva meseca sam bio kod Vas u servisu da se uradi remap na puntu 2012 1.3mjt ( treperila je kilometraža, nije radio bluetooth i usb ). Remap nije uspeo jer je crkao neki komp, pa ste mi ga samo isključili da ne dolazi do problema i rekli da je taj deo skup, treperenje kilometraže je prestalo i za sada je sve to OK. Možete li mi reći kako se tačno zove taj deo ( komp ili šta već) da probam da nadjem negde polovan, hvala unapred

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, dejajankovic said:

@Goran Zemun

 

Poštovanje Gorane
Pre dva meseca sam bio kod Vas u servisu da se uradi remap na puntu 2012 1.3mjt ( treperila je kilometraža, nije radio bluetooth i usb ). Remap nije uspeo jer je crkao neki komp, pa ste mi ga samo isključili da ne dolazi do problema i rekli da je taj deo skup, treperenje kilometraže je prestalo i za sada je sve to OK. Možete li mi reći kako se tačno zove taj deo ( komp ili šta već) da probam da nadjem negde polovan, hvala unapred

 

To je centrala Blue& me.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovani Gorane,

 

Uradio sam u Vašem servisu reparaciju letve volana na Grande Puntu iz 2006 godine, kako bih pre svega otklonio dve vrste zveckanja pri prelasku preko neravnina.

 

Jedan zvuk je nestao, verovatno od letve, ali je ostao drugi jači zvuk od ta dva, koji po Vašim ljudima iz servisa potiče od "kardana volana", što su potvrdili u test vožnji  i nakon vraćanja vozila nakon reparacije (nije dakle paranoja, jasno se čuje i lupka i nervira)

 

Kakav je to kvar na kardanu volana, da li može da se valjano trajno sanira i koliko to košta? 

 

Hvala i Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, top legal said:

Poštovani Gorane,

 

Uradio sam u Vašem servisu reparaciju letve volana na Grande Puntu iz 2006 godine, kako bih pre svega otklonio dve vrste zveckanja pri prelasku preko neravnina.

 

Jedan zvuk je nestao, verovatno od letve, ali je ostao drugi jači zvuk od ta dva, koji po Vašim ljudima iz servisa potiče od "kardana volana", što su potvrdili u test vožnji  i nakon vraćanja vozila nakon reparacije (nije dakle paranoja, jasno se čuje i lupka i nervira)

 

Kakav je to kvar na kardanu volana, da li može da se valjano trajno sanira i koliko to košta? 

 

Hvala i Pozdrav

Mozemo nabaviti kardan volana i zameniti za probu, naravno bez ikakve obaveze da morate platiti. Polovan kardan moze da kosta oko 20e, zamenu necete platiti. Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Zdravo Gorane,

volan mi je tvrdji kad motam u desnu stranu (auto NE vuce u stranu), sto kaze praksa, razlog?

inace kad sam kupio auto zamjenio sam senzor pozicije volana i servo radi (ne pali se lampica, kad je u City mod mogu prstom da motam...)

Hvala..

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Zan Batist said:

 Zdravo Gorane,

volan mi je tvrdji kad motam u desnu stranu (auto NE vuce u stranu), sto kaze praksa, razlog?

inace kad sam kupio auto zamjenio sam senzor pozicije volana i servo radi (ne pali se lampica, kad je u City mod mogu prstom da motam...)

Hvala..

Da li je uradjena kalibracija senzora nakon zamene?

Share this post


Link to post
Share on other sites

iako sam usao u "pricu" oko el serva prije kupovine fiata i znao za kalibraciju nisam pitao majstora, mislio sam da nema potrebe da ga napominjem. A u startu, od euforije, nisam osjetio da je tvrdji kad motam desno... Kazem od euforije :) jer dugo sam trazio pandu i napokon uspijem da je nadjem za normalne pare i skockam je - bila zapustena...tako da sam bas bio srecan..vremenom to primjetim.

Pocu ovih dana kod majstora, hvala za savjet!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zeleo bih da se zahvalim Goranu sto je prihvatio da radi auto posle brljotine proslog majstora. Veoma je nezahvalno ispravljati tudje gluposti.

Naime, inicijalno je bio problem sa dihtungom izduvne grane koji je sredjen kod tog "majstora", kupljen i stavljen nov. Posle 2 nedelje, pistav zvuk se opet pojavio samo ovaj put na mestu izmedju turba i izduvne kako mi je objasnjeno. Da stvar bude jos gora tu izgleda nije vracen stari dihtung nego je natrpana diht masa..

Nisam zeleo opet da se upustam u avanturu sa prethodnim majstorom i resio sam da posetim Gorana. Znao sam i da cu dati opet pare koje sam vec dao pre 2 nedelje ali zeleo sam da se problem resi..

Samo jedna molba za Gorana.. Da razume nas "obicne" ljude i laike da tako kazem koji na kraju uvek plate duplu cenu dal nasom ili necijom drugom krivicom sad nije ni bitno..

Jos jednom svaka cast njemu, iako je rekao da ne bi radio auto je zavrsen. Usluga je na mestu, svi su prijatni i usluzni sto je mozda i najbitnije. Cene nisu nista vece od tih kvazi majstora a i da jesu svakako vredi platiti malo vise i sacuvati zivce.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Goran Zemun,

majstor nije radio kalibraciju jer nema odgovarajucu dijagnostiku.

Trazit cu servis koji moze to da odraditi. Nadam se da ce kalibracija serva rijesiti problem.

Koliko kosta ta usluga u Beogradu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/18/2017 at 8:47 AM, Goran Zemun said:

Mozemo nabaviti kardan volana i zameniti za probu, naravno bez ikakve obaveze da morate platiti. Polovan kardan moze da kosta oko 20e, zamenu necete platiti. Hvala

Hvala, javiću se u servis, pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, Zan Batist said:

@Goran Zemun,

majstor nije radio kalibraciju jer nema odgovarajucu dijagnostiku.

Trazit cu servis koji moze to da odraditi. Nadam se da ce kalibracija serva rijesiti problem.

Koliko kosta ta usluga u Beogradu?

Kod nas u servisu cemo Vam kalibraciju uraditi besplatno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Goran Zemun,

listajuci ovaj post vidim da ste majstor svog zanata, ali vise od toga velicam vase postenje i pristup!

Hvala ali ja zivim u CG, nadam se da ce me ovamo kod brace potkrpit 20EURa za to...

Sve najbolje..

Share this post


Link to post
Share on other sites
27 minutes ago, Zan Batist said:

@Goran Zemun,

listajuci ovaj post vidim da ste majstor svog zanata, ali vise od toga velicam vase postenje i pristup!

Hvala ali ja zivim u CG, nadam se da ce me ovamo kod brace potkrpit 20EURa za to...

Sve najbolje..

Gde zivite u CG? Imamo puno kupaca u CG posto smo uvoznici senzora. Ako ste u blizini nekog naseg partnera uradice Vam on isto besplatno. Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...