Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat servis ''Goran''

Recommended Posts

22 minutes ago, Zeljko88 said:

Hvala Vam na brzom odgovoru.  Koliko je vremenski potrebno da se reši? Da svratim sutra eventualno pre posla,  ako ne mora auto da se ostavlja u servisu i da se reši problem za neko kratko vreme.  Ako ne,  onda sledeće sedmice...  

Svratite sutra... 45 min.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane, moram da kazem, ne hvale Vas dovoljno :).

 

Za ostale, clanove, samo jos jednom da preporucim Gorana, imao sam cast jutros da upoznam coveka licno, covek je stvarno legenda, pravi strucnjak, vidi se da poznaje tematiku i previse dobro, i da objasni, i pojasni, sve maksimalno profesionalno i na nivou. Maksimalne preporuke.

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^  Gde da potpišem? Prvi put u svom životu da odem u servis i dobijem decidan, prezican, neuvijen odgovor na pitanje, uz obrazloženje zašto i kako! Dovoljno je reći: profesionalizam a ne "profesionalizam"! 

Share this post


Link to post
Share on other sites
45 minutes ago, Phikret said:

 

Gde da potpišem? Prvi put u svom životu da odem u servis i dobijem decidan, prezican, neuvijen odgovor na pitanje, uz obrazloženje zašto i kako! Dovoljno je reći: profesionalizam a ne "profesionalizam"! 

 

Evo i ja da se pridruzim pohvalama. Odrzavao sam dva vozila kod Gorana ukupno 6 godina. Iskreno ne znam kako da opisem Odnos prema klijentima... FASCINANTNO! Svaka preporuka i bez oklevanja preporucujem. Trenutno ne vozim auto iz grupacije FIAT LANCIA, ali ako ikada budem znam servis u kojem cu odrzavati isti.

 

 

POZDRAV GORANE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio Lanciu Y 2002 godiste,1.2 8v,klima, pa me zanima sledece:

-KOliko kosta zamena seta kvacila,

- komplet veliki servis sa uljima, antifriz...,

- Zamena termostata,

 

 

Takodje imam i Stila karavan 2002 godiste 1.9jtd.

Koliko je za njega veliki servis sa uljem i filterima?

 

Hvala unapred.

 

 

 

Edited by zoran011
Zaboravih, clan sam foruma. znaci i popust :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani,cena seta sa zamenom je 14000din,veliki servis sa malim servisom i antifrizom 20000din,termostat sa zamenom 2500din.Sto se tice stila,za njega je veliki servis sa malim servisom 35000din.Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovani ...

Na vozilu je rađen veliki servis na 90k km. a trenutno je blizu 150k km. U pitanju je Lancia Dedra 1.8 VVT, 98god. 96/131 

Interesuje me sledeće: 

-Da li kod vas mogu da uradim: veliki servis, mali servis, zamenu termostata .?

-Koliko bi ranije trebalo da se najavim i zakažem .?

-I naravno ako da, koliko bi to koštalo .?

Veliki pozdrav za vas ...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani,

U pitanju je punto 1.2 8V, pitao u dosta tema ali nisam uspeo da pronadjem resenje problema, ukratko, variranje obrtaja na leru, sta moze biti uzrok, ako to uopste moze da se prepozna na prvu?
Tesko da bih mogao kod vas u servis na pregled, posto nisam iz bgd.

Veliki pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/22/2016 at 9:23 PM, Đađo said:

Poštovani ...

Na vozilu je rađen veliki servis na 90k km. a trenutno je blizu 150k km. U pitanju je Lancia Dedra 1.8 VVT, 98god. 96/131 

Interesuje me sledeće: 

-Da li kod vas mogu da uradim: veliki servis, mali servis, zamenu termostata .?

-Koliko bi ranije trebalo da se najavim i zakažem .?

-I naravno ako da, koliko bi to koštalo .?

Veliki pozdrav za vas ...

 

Postovani, cena velikog servisa sa malim servisom iznosi 37200din, termostat je 5500din sa zamenom. Sto se tice zakazivanja, planirajte 7 dana unapred. Pozdrav!

 

On 11/22/2016 at 10:54 PM, rage_man said:

Postovani,

U pitanju je punto 1.2 8V, pitao u dosta tema ali nisam uspeo da pronadjem resenje problema, ukratko, variranje obrtaja na leru, sta moze biti uzrok, ako to uopste moze da se prepozna na prvu?
Tesko da bih mogao kod vas u servis na pregled, posto nisam iz bgd.

Veliki pozdrav

 

postovani, trebalo bi doci u servis da se iskontrolise par stvari i detaljno pregleda auto. Mozemo zakazati za sledeci cetvrtak 01.12. u 08h. Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

To bih radio na proleće (mart) jer tada obično praktikujem zamenu ulja, pa da ujedno obavimo sve ostalo. Naravno pregledaćemo i iskontrolisati kompletan auto kad već dolazim.

Hvala na odgovoru i veliki pozdrav za vas ...

 

Edited by Đađo

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/23/2016 at 4:01 PM, Goran Zemun said:
postovani,trebalo bi doci u servis da se iskontrolise par stvari i detaljno pregleda auto.Mozemo zakazati za sledeci cetvrtak 01.12. u 08h.Pozdrav!


Hvala u svakom slucaju, ali kao sto rekoh nisam i Beograda, pozdrav
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovani Gorane,  

Imam par pitanja. 

Na koliko preporucujete da se radi mali servis na automobilu? U pitanju je punto 1.2, 16V, 2001 godište,  prešao 151000km. 

Poslednji mali servis radjen 30.01.2016, prešao sam 9000km od tada.  Sipana  fabrička preporuka Selenia 20K. Doliveno oko 1l ulja u medjuvremenu.  Prema prospektu mali servis raditi na 20k km,  ali pretpostavljam da to važi kada je automobil nov.  Neko kaze na 10k km,  neko na 15, drugar mi preporučuje da radim na 12, obzirom da još nije prošlo godinu dana od prethodnog servisa itd,  svako ima neku računicu...  

Koja je vaša preporuka,  prema vašem iskustvu? 

Drugo pitanje,  koliko košta mali servis za moj automobil kod vas u servisu? 

Automobil nema klimu(dakle samo ulje,  filter vazduha i ulja) 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani, mi u servisu ulje menjamo na 10.000 km ili godinu dana, pa koji se uslov pre ispuni. Cena redovnog servisa za Vas auto iznosi 4600din. Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane. Imam nekoliko pitanja, prvo je da li u Vašem servisu radite čišćenje EGR-a i koja je cena? Znam da radite DPF (bio sam prisutan kad je rađeno na jednoj Cromi) tu me takođe zanima cena.

 

I zanima me koliko je veliki servis bez zamene ulja i filtera (to su mi uradili odmah kad sam uzeo kola na placu).

 

U pitanju je Fiat Croma 1.9 multijet 110 kw 2008 godište.

 

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Dukabre said:

Pozdrav Gorane. Imam nekoliko pitanja, prvo je da li u Vašem servisu radite čišćenje EGR-a i koja je cena? Znam da radite DPF (bio sam prisutan kad je rađeno na jednoj Cromi) tu me takođe zanima cena.

 

I zanima me koliko je veliki servis bez zamene ulja i filtera (to su mi uradili odmah kad sam uzeo kola na placu).

 

U pitanju je Fiat Croma 1.9 multijet 110 kw 2008 godište.

 

Pozdrav.

 

Za ove informacije moramo sacekati ponedeljak....nismo vise u Servisu a ja ne znam cene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane. Imam nekoliko pitanja, prvo je da li u Vašem servisu radite čišćenje EGR-a i koja je cena? Znam da radite DPF (bio sam prisutan kad je rađeno na jednoj Cromi) tu me takođe zanima cena.

 

I zanima me koliko je veliki servis bez zamene ulja i filtera (to su mi uradili odmah kad sam uzeo kola na placu).

 

U pitanju je Fiat Croma 1.9 multijet 110 kw 2008 godište.

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani,cistimo EGR venil na Vasem autu i cena je 2000din.Veliki servis bez zamene ulja i filtera kosta 28000din.Ciscenje DPF-a(demontaza-montaza-ciscenje)8000din.Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala mnogo. U međuvremenu, na tabli mi signal, "glow plug" izgleda da je neki od grejača otkazao, pa ako može info i za to, koliko je grejač sa zamenom
Za ovo prethodno zovem u ponedeljak da zakažem


 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/30/2016 at 11:25 AM, Dukabre said:

Hvala mnogo. U međuvremenu, na tabli mi signal, "glow plug" izgleda da je neki od grejača otkazao, pa ako može info i za to, koliko je grejač sa zamenom

 

Grejac sa zamenom kosta 2100 rsd..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane. Zanima me zamena gumica ventila na marengu 1.9Td 100. Da li moze to bez skidanja glave? I cena za to. Hvala unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 12/2/2016 at 5:41 AM, Djuk85 said:

Pozdrav Gorane. Zanima me zamena gumica ventila na marengu 1.9Td 100. Da li moze to bez skidanja glave? I cena za to. Hvala unapred.

 

Moze,cena za rad je 12000din+gumice.Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...