Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat servis ''Goran''

Recommended Posts

On 3/20/2016 at 4:47 PM, milekontras said:

Kolko je veliki servis za Stilo Multijet? Kakva je situacija kolilko bi trebao da cekam ako dovezem ujutro? Verovatno bi uz to isao i mali servis, da ne dolazim dva puta, daleko je Vozdovac ;-)

 

Postovani,cena velikog servisa(sa uljem i filterima) za Vas auto kosta 36000din.Kada zakazemo termin,dodjete u 08h,auto je zavrsen do 13h.Pozdrav!

 

On 3/20/2016 at 7:11 PM, DaliborLazarevic said:

@Goran Zemun

Postovani

interesuje me cena za punjenje i  ciscenje ili kako se kaze dezinfekcija klime.Od kada sam uzeo auto na auto placu to nisam radio niti znam da li je ista radjeno.Na moj auto Fiat Stilo 1.9 JTD 2004 koji ima digitalnu klimu

Hvala

 

Postovani,servis klime maksimalno kosta 4000din ako je totalno prazan sistem.Dezinfekcija klime je besplatna.Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/21/2016 at 0:32 PM, milekontras said:

Ok, ja pre podne radni dan mogu od 4. aprila.

 

Hocete li da zakazem za 05.april u 08h?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze, Dejan, stilo 1.9 multijet 2005/12.

Filter goriva bi ostao a ovo drugo bi se menjalo, ali to cemo na licu mesta. Ako je moguce i klima da se opere ili dezinfikuje, posto citam da i to radite a ja nisam nikada to odrzavao.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/21/2016 at 1:29 PM, milekontras said:

Moze, Dejan, stilo 1.9 multijet 2005/12.

Filter goriva bi ostao a ovo drugo bi se menjalo, ali to cemo na licu mesta. Ako je moguce i klima da se opere ili dezinfikuje, posto citam da i to radite a ja nisam nikada to odrzavao.

 

Zakazano!Vidimo se 05.aprila u 08h.Ocisticemo i klimu.Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane, imam jedno pitanje za Vas. Vec sam zakazao redovan servis za subotu 26. mart. Jutros mi se upalila lampica od serva pri startovanju automobila (Croma 1.9mjt 88kW 2009 godiste) i volan je bio bas tvrd-ocigledno da servo nije radio. Posle gasenja i ponovnog paljenja greska se nije ponovila i za sada sve radi kako treba. Moje pitanje je da li je bezbedno voziti auto do Vas? Nadam se da jeste pa da i to sredimo uz redovan servis u subotu. Pozdrav iz Uzica, Zeljko Aleksic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocigledno ima nekih problema sa servom...ali na putu nece praviti probleme jer je sve lakse kad se auto krece....nadam se da se vidimo u subotu.

Ako bude problema pozovote me...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovanje,

 

hteo bih da uradim pregled trapa na Stilu jtd 85kw 2005. god. sa tacnim utvrdjivanjem stanja menjaca, krstova, poluosovina, nosaca menjaca (javlja se neko blago brujanje u toku voznje koje bih voleo da eliminisem...) i svega u vezi toga.

Kod vas do sada nisam bio i sve sto mi trenutno treba je detaljna "ekspertiza" i procena troskova u vezi delova i troskova servisa. Sam rad cu isplanirati u neko skorije vreme.

Da li je za utvrdjivanje navedenog dovoljno 15 minuta iz cuvenog termina u 7:45 ili treba da zakazem pregled posebno?

Kolika je cena pregleda posto nemam clansku kartu kluba?

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovani,

 

Imam Fiat Bravo 1.9 Multijet 16V 2008. 

Hteo bih da uradim: 

  • Mali servis 
  • Čšćenje komplet usisne grane sa svim pratećim senzorima bez skidanja/zaglavljivanja swirl flaps-a
  • Eventualno čišćenje intercooler-a
  • Softversko isključivanje i fizičko blokiranje EGR-a
  • Zamenu dva motorića klime (vozačeva strana duva ili vruće ili hladno i ne radi prebacivanje smera, zaglavio sam ga da duva gore)
  • I opštu provera stanja automobila

S obzirom da sam iz Novog Sada i ne bih da radim sve ovo na više mesta u više navrata, zanima me da li možete da uradite sve intervencije kod Vas u servisu, koja bi bila cena i da li mogu sve intervencije da se odrade za jedan radni dan?

Odgovor može i na pp, ako ne može ovde.

 

Hvala.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 minutes ago, HijackerNS said:

Poštovani,

 

Imam Fiat Bravo 1.9 Multijet 16V 2008. 

Hteo bih da uradim: 

  • Mali servis 
  • Čšćenje komplet usisne grane sa svim pratećim senzorima bez skidanja/zaglavljivanja swirl flaps-a
  • Eventualno čišćenje intercooler-a
  • Softversko isključivanje i fizičko blokiranje EGR-a
  • Zamenu dva motorića klime (vozačeva strana duva ili vruće ili hladno i ne radi prebacivanje smera, zaglavio sam ga da duva gore)
  • I opštu provera stanja automobila

S obzirom da sam iz Novog Sada i ne bih da radim sve ovo na više mesta u više navrata, zanima me da li možete da uradite sve intervencije kod Vas u servisu, koja bi bila cena i da li mogu sve intervencije da se odrade za jedan radni dan?

Odgovor može i na pp, ako ne može ovde.

 

Hvala.

 

Danas je nedelja pa nisam u mogucnosti da Vam tacno kazem sve cene, ali ako sutra pozovete servis .....za minut ce Vam sve tacno izrscunati i reci. Servis radi od 8h....0652193543 ili 0112193543. Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, Goran Zemun said:

Vi budite na pregledu u 7 i 45....a mi cemo se zadrzati koliko god treba...pregled je besplatan.

Hvala na odgovoru,  vidimo se. 

Pozdrav! 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/11/2016 at 11:54 AM, Goran Zemun said:

 

On 3/9/2016 at 9:24 AM, Baccara said:

Zdravo, ne znam da li ste poceli da radite automatske menjace? Interesovala bi me cena zamene ulja u menjacu.
Ako moze, recite mi cenu sa vasim uljem, i cenu ako bih ja doneo ulje.

Fiat Croma, 1.9mjet, 110kw, 2006.

Hvala!

 

Pre par dana smo dobili masinu ali je nismo koristili zbog izlaganja na sajmu...Servise pocinjemo da radimo po zavrsetku sajma automobila......Hvala.

 

Servis Goran je od sada u mogućnosti da Vam ponudi servis automatskih menjača po najnovijoj tehnologiji. Bez čekanja da se postojeće ulje u menjaču ohladi. Sve to omogućava Magneti Marelli automatska servisna stanica:

 

 

Photo

 

Automatska servisna stanica (Magneti Marelli ATF Extra) za promenu ulja u automatskim menjačima bilo kog automobila. Magneti Marelli ATF Extra je novi uređaj koji se koristi za održavanje automatskih transmisija pomoću kojeg je moguće vratiti brzinu i performanse automobila iz vremena kada je bio nov. Omogućava kompletnu zamenu ulja.
U pitanju je dinamička zamena ulja, odnosno ulje se menja u toku rada motora, čime se postiže potpuna zamena starog ulja, tj. 99% starog ulja biva zamenjeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E hvala Neso, bas sam pomislio da li je stigla makina :)
Gorane, ako mozete, napisite cenu za zamenu ulja u menjacu. Mene interesuje za cromu, 1.9mjet, 110kw, 2006. godiste, ne znam da li se kod vas uzima i ulje ili moram da donesem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane. Cena za skidanje kartera i čišćenje sita uljne pumpe za Stilo JTD 59kw?

Važi li za tu intervenciju popust za članove kluba?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane, trazim mesto gde bih odrzavao svog Stila 1.9 85kw 3v i verujem da ce to biti u vasem servisu. Za pocetak bi menjao po sijalicu u prednjem i zadnjem levom faru, i neki savet da li terba nesto od drugih delova da se menja. Zanima me sada oko zakazivanja. Ove nedelje mogu da dodjem kad god vama odgovara (ako mozete nekako u raspored da me ugurate), ili sledece nedelje pre podne. Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane postovanje zanima me vas savet sta vi savetujete za prednje opruge za Stila KYB ili Monroe ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/11/2016 at 4:11 PM, Baccara said:

Gorane, ako mozete, napisite cenu za zamenu ulja u menjacu. Mene interesuje za cromu, 1.9mjet, 110kw, 2006. godiste, ne znam da li se kod vas uzima i ulje ili moram da donesem?

 

Mozete doneti i vase ulje, cena sa nasim uljem 19500 rsd. Da bi se ulje dinamicki dobro zamenilo za vas menjac je potrebno oko 8l ulja. Inace u menjac staje oko 6,2l.

 

On 4/11/2016 at 4:15 PM, pilauda said:

Mene interesuje za punta 1.3 mjet 51kw 2004 godište

 

Moramo znati koji menjac imate u autu. Najlakse je sa brojem sasije.

 

On 4/11/2016 at 6:00 PM, joshibeast said:

Pozdrav Gorane. Cena za skidanje kartera i čišćenje sita uljne pumpe za Stilo JTD 59kw?

Važi li za tu intervenciju popust za članove kluba?

 

Postovani,rad za skidanje i ciscenje uljne pumpe je 5000din,na tu cenu odbijate popust za clanove.Pozdrav!

 

On 4/13/2016 at 11:34 AM, vuki said:

Gorane postovanje zanima me vas savet sta vi savetujete za prednje opruge za Stila KYB ili Monroe ?

 

Postovani, oba proizvodjaca su dobra, ali ja bih preporucio KYB. Pozdrav

 

On 4/12/2016 at 1:18 PM, stefan_m said:

Pozdrav Gorane, trazim mesto gde bih odrzavao svog Stila 1.9 85kw 3v i verujem da ce to biti u vasem servisu. Za pocetak bi menjao po sijalicu u prednjem i zadnjem levom faru, i neki savet da li terba nesto od drugih delova da se menja. Zanima me sada oko zakazivanja. Ove nedelje mogu da dodjem kad god vama odgovara (ako mozete nekako u raspored da me ugurate), ili sledece nedelje pre podne. Pozdrav

 

Postovani,za pregled auta mozete doci bilo koje jutro u 07:45, tada cemo vam zameniti i sijalice. Pozdrav!

 

On 4/11/2016 at 10:57 PM, zoran011 said:

Koliko kosta ugradnja tempomata za fiat stilo 1.9 jtd 2003 godiste?POzdrav.

 

Postovani, ugradnja tempomata je 5000din. Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovani Gorane,

 

Imam sledeći problem: U toku vožnje na bordu trenutna potrošnja mi znatno skoči i u tom periodu auto ne prima gas. Npr sa 100kmh u 5oj brzini sa sve tempomatom stoji oko 9-10l, dok kad nema toga u istim tim uslovima potrošnja je 4.5l. Za prethodnih 1000km to mi se dogodilo 2 puta, prvi put se sve vratilo u normalu posle 2,3 minuta i mislio sam da je samo komp pobrljavio jer nisam osetio razliku u snazi. Juče međutim se auto tako ponašao oko pola sata pa sam malo isparanoisao. 

Da li bi problem rešilo čišćenje dpf-a koji verujem da je zapušen i koja bi cena (sa važećom članskom kartom) bila za takvu intervenciju? Ili Vam možda pada na pamet ovako "na slepo" da je problem u nečemu drugom? 

Hvala unapred :)

 

edit: U pitanju je 1.9mjet sa 88KW

Edited by shomispc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane sta vi preporucujete da li se isplati ugradjivati polovni hladnjak za klimu u ovoj krizi znacio bi mi mnogo vas savet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...