Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat servis ''Goran''

Recommended Posts

 

Kupac mi kaze da treba da se zameni leva spona i da je to 2000 din,to mi nesto malo. (GP 1.3 mjt,75ks,2006),sta vi mislite??

 

Mislio si na prodavca valjda? Ti si kupac, potencijalni, valjda :)

Moguce je da je toliko, inace spona nije skupa i lako se menja, problem je sto ti on malo malo pa doda jos neku stvar koja treba da se menja. A kada ode spona ako se ne zameni na vreme vrlo cesto ode jos nesto na trapu, najcesce viljuska tako da najbolje da ti njemu predlozis da odete do Gorana jedno jutro, pregleda se auto i tacno vidis sta treba i koliko kosta pa onda pregovarajte dalje.

Tacno , prodavac,vise sam sve pomesao.Problem je sto je to u Krusevcu... :laughing:

 

Da to je cena priblizno....samo sto se mora jos centrirati trap...to je oko 1500 rsd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovanje pre svega bih hteo da vas sve pozdravim,od pre par nedelja postao sam vlasnik Fiat Stlo 1.9 115ks automobila. Hteo sam proveriti koliko kosta veliki servis kod vas,znaci delovi+ruka. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam problem sa abs-om Punto mk2b, skoro sam menjao zadnje glavcine  jer je bio ostecen abs prsten i juce mi je ponovo upalio lampicu i ocitao sam gresku C1052 , danas sam skinuo dobos i opet je ostecen abs prsten ali ne dodiruje ni jedan drugi deo, znam da moze da se dogodi da se osteti pri kretanju ako je podignuta rucna ali bas vodim racuna o tome da se ne bi desilo.Koje resenje postoji i da li postoji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam problem sa abs-om Punto mk2b, skoro sam menjao zadnje glavcine  jer je bio ostecen abs prsten i juce mi je ponovo upalio lampicu i ocitao sam gresku C1052 , danas sam skinuo dobos i opet je ostecen abs prsten ali ne dodiruje ni jedan drugi deo, znam da moze da se dogodi da se osteti pri kretanju ako je podignuta rucna ali bas vodim racuna o tome da se ne bi desilo.Koje resenje postoji i da li postoji?

Poluge rucne kace od magnet...morate nastelovati kocnice i bice sve ok...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovani Gorane,

 

Od skoro sam vlasnik Lancia Delta 2010 1.6 MJTD 88 kW. Da li možete da mi kažete koliko kod Vas košta mali servis i šta tačno ulazi u mali servis?

 

Napominjem da je automobil automatik.

 

Takođe me interesuje koje ulje i marka idu u Lanciu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovanje Gorane,interesuje me koliko kod vas kosta zamena termostata za Stilo 1.9 115ks? Deo+ruka. Hvala vam najlepse.

Postovani,termostat je nekih 5000din,a zamena 3000din.Pozdrav!

Poštovani Gorane,

 

Od skoro sam vlasnik Lancia Delta 2010 1.6 MJTD 88 kW. Da li možete da mi kažete koliko kod Vas košta mali servis i šta tačno ulazi u mali servis?

 

Napominjem da je automobil automatik.

 

Takođe me interesuje koje ulje i marka idu u Lanciu?

Postovani,redovan servis podrazumeva zamenu ulja,filtera ulja-vazduha-goriva-kabine,dijagnostiku i kompletan pregled automobila .Cena tog servisa za Vas auto iznosi oko 10000din.Mi sipamo SHELL ulje kod nas u servisu.Srdacan pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane, ne radi mi prekidač 4 migavca na novom bravu, moj električar mi je proveravao osigurače i te stvari ali kaže da je najverovatnije do samog prekidača ali da on to ne radi. Koliko bi koštao prekidač i zamena kod Vas a  koliko samo zamenasa karticom foruma?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovani Gorane,

pojavljuje mi se upozorenje da treba da menjam kočnice...

Koliko to može da košta za Punto Evo 1.3 2011 god..

Da planiram...

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane, ne radi mi prekidač 4 migavca na novom bravu, moj električar mi je proveravao osigurače i te stvari ali kaže da je najverovatnije do samog prekidača ali da on to ne radi. Koliko bi koštao prekidač i zamena kod Vas a  koliko samo zamenasa karticom foruma?

Trebalo bi da svratite do servisa,da tacno vidimo sta je u pitanju,pa onda da pricamo o ceni popravki...pozdrav!

Poštovani Gorane,

pojavljuje mi se upozorenje da treba da menjam kočnice...

Koliko to može da košta za Punto Evo 1.3 2011 god..

Da planiram...

Hvala

Prednji diskovi i plocice sa zamenom kostaju oko 15000din,zamena kocionog ulja 2000din,treba videti sta sve treba,pa napraviti cenu.Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da i ja podelim svoje iskustvo sa servisom Goran !!! Pre svega bih pohvalio ljubaznost devojke koja radi na prijemu. Sto se tice servisa menjao sam termostat i nosac motora onaj ispod akumulatora. Kada sam provozao auto nakon servisa,imao sam utisak da vozim benzinca. Neverovatno koliko vibracija stvara dotrajalost tog nosaca ispod akumulatora,cak se izgubio i onaj nepodnosljiv zvuk TAK,TAK pri  naglom dodavanju i oduzimanju gasa. Sto se licno Gorana tice covek za svaku pohvalu. Rekao mi je da je kvacilo malo problematicno,ali da auto radi kao sat i da on tu nista nece dirati,da mogu preci jos 20000 sa takvim kvacilom,da je hteo da mi iscupa jos novca verovatno bi me ubedio da kvacilo mora pod hitno da se menja,pa i zamajac mozda. Jedno veliko hvala na svemu... :unworthy:  :unworthy:  :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni ćale poslao poruku da je bio do njih pre neki dan, kaže "Hvala ti što si me uputio i našao taj servis." Tako da ono, pozdrav i Hvala iz San Francisca. Dobar glas se daleko čuje.  :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane, vec duze vreme cujem tup udarac prilikom pustanja kvacila kao i prilikom ubacivanja u brzinu,  a od pre nekih 10 dana  je poceo da trese prilikom polaska, svi kazu da su krstevi ili solje krstaka na poluosovinama, e sad interesuje me cena krstaka i solje krsta polusovina kao i cena zamene istih

 

U pitanju je Punto Clasic 1.2 8v 2010

 

Hvala

Edited by Dovla83

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane, vec duze vreme cujem tup udarac prilikom pustanja kvacila kao i prilikom ubacivanja u brzinu,  a od pre nekih 10 dana  je poceo da trese prilikom polaska, svi kazu da su krstevi ili solje krstaka na poluosovinama, e sad interesuje me cena krstaka i solje krsta polusovina kao i cena zamene istih

 

U pitanju je Punto Clasic 1.2 8v 2010

 

Hvala

Cena krsta sa soljom(po strani) kosta 2300din,zamena je 2000din.Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane, hajde i vas da pitam koja je cena menjanja prednjeg suvozacevog silen bloka prilikom centriranja trapa rekao mi majstor da treba da se zameni, cuje se lupkanje kada prelazim preko lezeceg.

Drugi problem je skripanje u zadnjem delu automobila, zvuk postaje izuzetno glasan uvek posle kise i traje nekoliko dana, o ovom sam i pisao na forumu ali nisam jos resio problem. Razne odgovore sam dobijao da li je to do amortizera ili sta vec. Dakle prilikom voznje sve nesto skripuce, takodje i lezeci kada prelazim. Zvuk je kao da su sedista koja skripe ali nisu skidao sam ih. Takodje kada stojim u mestu sa spustenom i podignutom rucnom kocnicom otvorim gepek i ljuljam auto cujem skripanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Silene prednjih viljuski menjamo iskljucivo u kompletu sa viljuskom......a taj zvuk nazad bi morao da cujem....dodjite neko jutro pre osam na pregled ako hocete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda cu da menjam celu viljusku, mozda je tako i najbolje.

 

Sad sam u poslu ali plasim se da kad budem resio da svratim zvuk ima da prestane da se cuje. :) Mora da se sedi u kabini i u toku voznje gde nema mnogo saobracaja tada se cuje, a ovako posle kise skripi bas jako po nekoliko dana.

 

Hvala na odgovoru.

Edited by Gavrilo011

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane,bio sam danas sa belim GP 1.3mjt,na pregledu,i samo da podsetim za telefon od onog coveka kod saobracajne skole,sto smo pricali i sto radi tapacirunge,

 

poz,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan Gorane, 

 

Interesuje me koliko je zamena nosaca motora na Lancia Y 1.2 8v 2001god, onaj ispod menjaca i onog kod akumulatora (delovi + ruke).

 

Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...