Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat servis ''Goran''

Recommended Posts

To je cena da skine i vrati grana....mora se razupciti motor...a i oko same grane ima puno posla. Mozemo to uraditi za 10000 rsd.

Edited by Goran Zemun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane,samo Vaše mišljenje, da li Grande Punto 1,3 mjt 90, teže pali (dosta vergla) i izbaci dim, na ovim temperaturama, zbog neispravna 3 grejača ? Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane,samo Vaše mišljenje, da li Grande Punto 1,3 mjt 90, teže pali (dosta vergla) i izbaci dim, na ovim temperaturama, zbog neispravna 3 grejača ? Pozdrav.

Zameniti svakako grejace prvo pa videti  da li ce da se resi problem...

 

pozdrav

Kolika je cena za zamenu lanca na puntu 1.3 mjt ceo set  sa vasim delovima ili ako bih doneo delove samo cena rada?

Zamena lanca sa delovima kod nas je 23.800,,bez delova je 12000 .....

 

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane,

Kvačilo mi je izgleda pri kraju. Cilindar na papučici škripi ali povremeno je počelo da mi se dešava da auto za nijansu teže ide u brzine.
Kvačilo je tvrdo i hvata pri patosu.

 

Sada me interesuje kolika je cena cilindra sa zamenom?
Ako je u pitanju set kvačila koju marku ugrađujete i po kojoj ceni (takođe sa rukama)?

Zamolio bih vas za cenu za članove FLCS-a.
 

U pitanju je Stilo JTD od 59kw

Unapred hvala na odgovoru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane,

 

Koliko bi kostalo da se otkrije zasto auto izbacuje dim? Desava se u drugoj i trecoj, pri malo jacem gasu na otprilike 1300 obrtaja da izbaci dima i vidi se u retrovizoru. Dim je braon-crne boje.

EGR je zapusen, protokomer star pola godine, map je cist... Stilo 103kw multijet.

 

Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane,

Kvačilo mi je izgleda pri kraju. Cilindar na papučici škripi ali povremeno je počelo da mi se dešava da auto za nijansu teže ide u brzine.

Kvačilo je tvrdo i hvata pri patosu.

 

Sada me interesuje kolika je cena cilindra sa zamenom?

Ako je u pitanju set kvačila koju marku ugrađujete i po kojoj ceni (takođe sa rukama)?

Zamolio bih vas za cenu za članove FLCS-a.

 

U pitanju je Stilo JTD od 59kw

Unapred hvala na odgovoru.

CILINDAR SA ZAMENOM JE OKO 6500 DINARA ..NARAVNO PRVO PROBATI SA CILINDROM ...AKO JE DO SETA KVACILA UGRADJUJEMO..VALEO ILI LUK SA ZAMENOM JE OKO 23500

 

 

 

POZDRAV

Pozdrav Gorane,

 

Koliko bi kostalo da se otkrije zasto auto izbacuje dim? Desava se u drugoj i trecoj, pri malo jacem gasu na otprilike 1300 obrtaja da izbaci dima i vidi se u retrovizoru. Dim je braon-crne boje.

EGR je zapusen, protokomer star pola godine, map je cist... Stilo 103kw multijet.

 

Hvala!

Morate da zakazete termin u servisu da bi zakacili dijagnostiku i videli parametre ..posle toga cemo videti sta se desava..

 

 

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odmah da pohvalim predusretljivost zaposlenih, uglavili su me nekako za ovu subotu! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane,kakva su Vaša iskustva sa grejačima koji ne mogu da se odviju,da li imate poseban alat ili način da ih skinete?Ovdašnji majstor nije smeo na silu da ih odvije,u pitanju je Grande Punto 1,3 mjt (3 neispravna,nijedan neće da krene).Nalio sam ih wd sprejom i at uljem.Auto nije registrovan (na ime kupca),namenjen je za prodaju.Koje su cene,da bih eventualno uzeo probne tablice i uradio kod Vas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane,kakva su Vaša iskustva sa grejačima koji ne mogu da se odviju,da li imate poseban alat ili način da ih skinete?Ovdašnji majstor nije smeo na silu da ih odvije,u pitanju je Grande Punto 1,3 mjt (3 neispravna,nijedan neće da krene).Nalio sam ih wd sprejom i at uljem.Auto nije registrovan (na ime kupca),namenjen je za prodaju.Koje su cene,da bih eventualno uzeo probne tablice i uradio kod Vas?

Nije problem nikakav morate da dovezete auto kod nas pa da se proba ,regularno ako sve krene kako treba sa radom zamena grejaca je 500 din po kom.U slucaju ako pukne grejac po komadu je 3000 dinara..

 

POZDRAV

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovanje Gorane. Juce mi je auto bio kod vas u servisu i zamenjen je hladnjak, jer je stari ispustao tecnost. Pre zamene se u kabini culo klokotanje, medjutim nakon zamene se klokotanje i dalje cuje. Imate li neki predlog sta dalje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba probati jos malo ozraciti sistem....ponekad se to zuborenje neda izleciti...dovezi kad hoces da jos malo ozracimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovanje Gorane, koliko je para veliki servis za fiat marea 1.6 16v.

Veliki servis sa uljem i filterima je oko 24.000 dinara.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovani,

 

Koja je cena velikog servisa bez ulja i filtera za Bravo 1.9 mjet 88 kw.

 

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovanje, Gorane.

 

Koliko je mali servis za Punto mk2 1.2 16v sporting kao član kluba?

 

Unapred hvala.

Edited by rocker87

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...