Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat servis ''Goran''

Recommended Posts

Pozdrav Gorane, reci mi da li može kod Vas da se pogleda i sitnica kao što je prekidač sva 4 migavca na novoom Bravu, ne radi mi , a ako budem zakazivao kod vas veliki servis da li može i to da se pogleda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane, kad bi se moglo doći da se kupe i montiraju kvake za novu Cromu, popucale su, i da se pogledaju na dijagnostici neke greške koje prikazuje board?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dogovoreno! Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane danas sam išao do Rume sa svojim Bravom(1.9 mjet 150 hp), i primetio sam da jako sporo diže temperaturu, nisam prelazio 100km/h, čim bi povećao ventilator grejanja na malo jače da duva on bi brzo oborio i ono temperature što je digao, napominjem da nijednom nije došao na sredinu najviše nekih 60 stepeni, sumnjam da je termostat, ako jeste koliko je to štetno i koliko košta nov?

Edited by Gillespie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo. Imam Suzuki SX4 1.9 (fiatov motor 1.9 mjtd 8v). da liradite na motor Suzuki (orginal Fiat motor ist kao Fiat Sedici 1.9) i ako radite da limozete softverski da blokirate erg . Pozdrav iz Makedonije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane, hteo bih da obavim pregled automobila i da mi ukazete na moguce probleme. Jel se to dolazi pre 8 bez zakazivanja bilo kog dana?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu Vam odgovoriti tek u ponedeljak....063242007

Pozdrav, dobio sam odgovor od Vaše koleginice da je servis oko 36000, mene zanima da li su to original delovi, vidjao sam cene filtera za gorivo, za 1500 i za 6500 dinara, pa me interesuje jel taj jeftiniji toliko lošiji da ne može da izgura 15000km?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane, treba da zakažem veliki servis za sledeću subotu, recite mi samo da li ako ja sada uplatim članstvo kluba dobijam popust?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobijas popust.Pozovi na klubski broj kako bi bio najavljen kod Gorana.

 

Prvi post na ovoj temi:

 


Pravo na navedeni popust i pogodnosti imaju JEDINO, SAMO i ISKLJUČIVO članovi Fiat-Lancia Club Serbia sa važećom članskom karticom i ličnim identifikacionim dokumentom koji izdaje Republika Srbija ( ili druga država koju Srbija priznaje ).

Ukoliko je neko uplatio članarinu, a čeka na svoju člansku karticu, sve što treba da uradi je da me nazove, ja ću onda proveriti u spisku i ako je sve ok okrenuću Gorana i najaviti tu osobu.
SVAKO ko uplati članarinu dobije na svoj E-mail potvrdu o tome. U tom mail-u dobije i broj telefona. A, Klupski broj se nalazi i javno napisan na Forumu:
Osnovni podaci
Zbog ovoga nije moguće da čovek koji je uplatio članarinu kaže da ne zna Klupski broj telefona.

Svi koji kažu da nemaju karticu Kluba jer je čekaju...moći će da ostvare popust SAMO, JEDINO I ISKLJUČIVO ako ja najavim tu osobu Goranu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu Vam odgovoriti tek u ponedeljak....063242007

Pozdrav, dobio sam odgovor od Vaše koleginice da je servis oko 36000, mene zanima da li su to original delovi, vidjao sam cene filtera za gorivo, za 1500 i za 6500 dinara, pa me interesuje jel taj jeftiniji toliko lošiji da ne može da izgura 15000km?

Pozovite u servis i dobicete inf. o delovima i garanciji na ugradjene delove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane, sve sam se dogovorio i zakazao servis, da li mi možeš reći samo koliki problem može biti što neće svaki put auto da mi ubaci u rikverc(6-to stepeni menjač), jel to skupa provera i dijagnostikovanje kvara  ako ga uopšte ima, da znam da li i to sada u subotu da sredim?


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

 

crkao mi je servo na puntu 2001g., u medjuvremenu primetio sam da kaplje ulje ispod na asfaltu, takodje kada dodajem gas cuje se u prednjem delu kao kada protice voda kroz cev ili radijator (!?)

Auto nije pomeran od tada sa parkinga.

Ovo mi ne uliva poverenje pa bih auto stavio na slep i doterao u servis. Auto se nalazi ispod Tirsove ulice. Da li vi to radite,  ako ne, imate li nekog na preporuku da ga pretera ?

Znaci li da bi trebalo uskladiti zakazani termin sa slepom,ili auto moze da se dotera i ranije.

 

Takodje otprilike cena za servo.

Hteo bih i da se pogleda ostalo, sta sve ne dostaje, diajgnoza, reset eventualno i sl.

 

Hvala unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav.....u prosli cetvrtak brat je dovezao na dijagnostiku fiat bravo 1.2 2001 god. Konstatovano je da alternator prepunjava i problem sa ABS centralom.Koja je cena popravke,zamene...sta vec treba ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane, zakazao sam veliki servis kod Vas, u putanju je Zastava 10 koja je presla 31000km i 2007 godiste. Da li se na toj kilometrazi menja vodena pumpa?

 

Srdacan pozdrav. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...