Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat servis ''Goran''

Recommended Posts

Pozdrav Gorane, ako moze ponovo jedna informacija,

bila registracija i na tehnickom mi rekose (sto sam i sam znao) da mi je leva kugla losa. Znam i sam to jer se cuje na neravninama. Pitanje je da li se menja samo kugla ili cela viljuska i naravno cena.

Punto mk2a jtd. Hvala unapred

ide cela viljuska sa zamenom je 4900 pozdrav 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane,

imam problema sa Fiat Punto mk.2b 1.3MJ 2003. godiste, slabije vuce kada se zagreje, vise dimi i glasniji je. Postavio sam pitanje i ovde http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/64527-punto-mk2b-13-mj-slabo-vuce-kada-se-zagreje/

Da li postoji neki slobodan termin za dijagnostiku u subotu? Vec sam bio kod jednog majstora, nije nista pronasao, kompjuter nije prijavljivao nikakve greske.

 

Takodje planirao sam da radim zamenu svih amortizera, nosaca motora, paknova i plocica (ako ce pomoci da ne cvili pri kocenju) i ciscenje (ili zatvaranje EGR-a) pa me interesuje koliko bi to kostalo. (ovo bih naknadno zakazao)

 

Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane,

 

Neizmerno ti hvala na Tempomatu za GP :thumbsup: . Mogu samo da zamislim kakva bi voznja od 6.000 km bila bez njega :scooter::wallbash: ... Nastavljamo turu po Evropi :welcome: .

 

Evo jedne slike GP iz Svice :D

 

cxcb52017.jpg

 

Pozdrav iz CIRIHA !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane,

Zanima me cena malog servisa za punto2 1.2 2002

DA LI JE PUNTO 8 ILI 16 V???

 

Hteo sam da pitam za veliki servis fiat punto 2 1.2 2002

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pitanju je 1.2 8v, i takođe me interesuje cena za mali servis punto2 1.9jtd 2000g

VELIKI SERVIS ZA 1.2 8 V JE  OKOI\ 15000,A MALI SERVIS ZA PUNTA JTD JE  OKO 9000

Share this post


Link to post
Share on other sites

fiat brava 1.6 '96god ...radi bez ikakvih problema ali pri svakom paljenju komp zapamti gresku lambda sonde i senzora polozaja radilice...to se pojavljuje na dijagnostici svaki put posle paljenja auta koji inace pali bez problema...sta moze da bude uzrok i postoji li resenje? Greske se samo pojave kao zapamcene a u radu nema greske,svi parametri su ok
hvala unapred...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane.

U pitanju je Fiat Stilo 1.9 59kw 2003.

Već neko vreme mi je upaljena lampica za kvar na sistemu ubrizgavanja. Palila se i gasila, ali sada je upaljena već nedelju dana. Sada mi je i servo otkazao (sa crvenom lampicom volana na multifunkcijskom ekranu). Pošto vidim da ste zastupljeni na ovom sajtu, da li bi mogao da zakažem i to da popravim kod vas ? Pozdrav.

Edited by Ilić Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potrebna mi je lambda sonda za Fiat Stilo 1.9 Multijet 110kw 2006 godište.

Da li je imate i koja je cena?

 

Pozdrav, Žarko, Niš

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane!
Došao bih uskoro na zamenu termostata, u pitanju je Alfa Romeo 147 16v, pa me zanima koliko će me to koštati sa vašim delom i rukama?
Imam člansku karticu FLCS.

 

Sve najbolje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam za dva Stila 1.9 JTD 115 KS 2004. god. problem sa grejačima. Cena i koji su grejači u opticaju i koliko zamena ?

Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...