Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
chikavili

Full Automatic parallel parking

Recommended Posts

Sinoc sam prisustvovao "cudu"... sedeo sam u kolima dok su se ona sama uparkirala!!!!! :D

Iskreno, nije mi bilo bas svejedno ;)

U pitanju je najnoviji Passat CC

Edit: eo, nasao na jutjubu video:

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci napijem se i samo ukucam adresu i ujutro kad se probudim shvatim da sam prespavao u autu i da je parkiran u garizi :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vili svaka cast na hrabrosti :thumbup: ,stavio si sudbinu u ruke neprijateljske nam marke :lol: i preziveo :o

Sledeci put probaj u ovome :) ,evo cvet pokusao i uspeo :rofl:

a da nije samo fora evo i fabricke prezentacije ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video bi ja kako bi se taj parkirao sam u Beogradu :lol:

P.S. Onaj CC ne vredi ni pola koliko košta nov, znam lika koji žali dan kad ga je kupio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videla moja zena onaj sa saksijom u Lanciji.Moro sam da joj objasnjavam da je ta biljka ipak pametnija od nje.Malo je bila sumnjicava al se brzo smirila... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
P.S. Onaj CC ne vredi ni pola koliko košta nov, znam lika koji žali dan kad ga je kupio...

Nisam neki ljubitelj vagena, ali vlasnik ovog CC-a u kom sam bio je prezadovoljan kolima. 2.0 Turbo je motor iz GTI-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada se pojavio Passat CC kod nas imao sam prilike da ga provozam i bio je opremljen Park Assist-om... Provalim ja kako to radi, posadim kolegu u auto i nista mu ne govorim... Nadjem mesto za parkiranje, ukljucim Park Assist, pustim volan koji pocinje sam da se vrti levo desno... Kolega gleda mene, gleda volan, ne verujeee... Uparkirao se Passat sam, a kolega u soku, izlazi gleda ga sa svih strana i smeje se... Bilo je zanimljivo gledati ga ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
P.S. Onaj CC ne vredi ni pola koliko košta nov, znam lika koji žali dan kad ga je kupio...

Nisam neki ljubitelj vagena, ali vlasnik ovog CC-a u kom sam bio je prezadovoljan kolima. 2.0 Turbo je motor iz GTI-a.

Ja ne znam nijednog vlasnika gnoja II koji nije zadovoljan :p

Nije tu zadovoljstvo u pitanju - to je sklop moždanih vijuga :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ko je rekao da su svi đubre... :whistle:

Ima Vagen svojih gluposti, opoziva na stotine hiljada automobila...ali mi je biser kada vidiš da se doplaćuje za volan...ukoliko želiš da bude trokraki... :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bio na promociji Pasata CC 3,0 kada je stigao u Porsche SCG... ko kaže da ne valja - lupa ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam mislio da su svi djubre ali ovaj primerak čijeg vlasnika znam je očigledno blam za firmu, vlasnik je potpuno nezadovoljan njima. Kupljen je pre godinu dana otprilike i do sad je proveo jedno 3-3 ipo meseca po raznim servisima, poslednji put smo išli nas troje da ga guramo na šlep kamionče pošto mu je jednostavno stao auto i ni makac (a šlepu nije radila ona sajla za navlačenje, kako li se zove to...).

Zamisli da ideš tako negde i izda te mrcina plaćena 43.000 eurića na pola puta... strašno.

Kad radi kako treba taj auto ide savršeno i pravo je uživanje voziti ga ili voziti se u njemu, uvek imaš rezervu snage u kojoj god situaciji se našao, udoban je, unutrašnjost kvalitetno odrađena, sedišta su extra a u prtljažnik možeš još 5 kineza da staviš koliko je velik:) itd. ma super autić ali kad ti zapadne takav primerak onda ti dođe da nikad više WV ne kupiš.

On sad traži od auto kuće potpuno nov auto (doduše isti takav) a ovi su sami ponudili da mu plate kasko za narednih godinu dana...

Ne treba biti uskih shvatanja, nije FIAT najbolja marka na svetu, ja obožavam recimo autija, voleo bi da imam i A3 i A4 i S8, vrlo rado :) ali to se jednostavno neće desiti jer svi oni koštaju debelo, sviđa se meni i golf 5, super auto, lep, prostran, kvalitetan ali o5 pre-sup za moj džep.

I novi bravo pa čak i grande punot (mada mi se čini da su ga fiatovci dosta precenili za kategoriju kojoj pripada) su mi extra lepi ali moja kategorija je punto, klot varijanta nije nešto što možeš da voliš i ponosiš se njime ali vremenom i uz neka prihvatljiva ulaganja može lepo da se dotera...

Edited by Sirius9

Share this post


Link to post
Share on other sites

WV je auto kao i svaki drugi,ima svojih prednosti(kvalitet izrade,drzi cenu itd),ali i svojih mana(preterane cene,a pogotovo dodatne opreme,po meni je i neudoban i tvrd,pocrevsi od sedista pa preko ogibljenja)

O razocarenjima vezanim za ovu marku sam pisao ranije na forumu iz iskustva nekih mojih poznanika a radi se o modelima Passat 2007,Golf Plus i WV Crafter-svi su zezali od trenutka od kad su kupljeni i skupo placeni,a vise su bili u servisu nego na putu.

Licno,meni se ovaj Passat CC dopada :thumbup: i sto bi rekli i kad stoji izgleda kao da je u pokretu :w00t: .,mada za tu cenu mi padaju jos neka kolca na pamet :whistle: .

Edited by mik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije WV loš. Daleko bilo. Al za te pare uvek ima bolji. :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko voli parking assistance, a želi jeftino da prođe neka uzme Lancia Deltu u platino paketu. Mogao bi da uzme biturbo 1,9 oko nekih 190ks za bednih 25000€. Uštediš na razlici cene Pasata oko 10000€. :whistle: .A dobiješ parking assistant. Hajde navalite narode dok je još jeftino. :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj park assist lepo izgleda u nekom civilizovanom svetu, kako bi to kod nas radilo, e to je vec pitanje :)

Ja ne pamtim kad sam zadnji put video toliko uredno parkirane automobile, cak se ovde (u Nisu) desava da su linije za parking mesto dosta krace/uze od propisanog.

Ali da je bolesno interesantna stvar, to stoji! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...