Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
TOGO

Čiji je veći? - Windows Experience Index

Recommended Posts

Reč je o najstarijoj srpskoj takmičarskoj disciplini. Tokom istorije svašta se merilo i upoređivalo... jeste, najčešće ono na šta mislite... ali ovde je reč o "something comletely different".

Pošto sam primetio da se sve više korisnika foruma odlučuje za Windows7 (bilo 32bit, bilo 64bit verziju), ovde ćemo meriti takozvani Windows Experience Index.

Evo mog za početak pa se vi lagano priključite upoređivanju:

yy8Er.jpg

Mala napomena što se tiče mojih rezultata: konfiguracija mi je u celosti na default vrednostima iako ima dosta potencijala za OC ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Windows Experience Index

This feature is included in the following editions of Windows Vista :

- Home Basic

- Home Premium

- Business

- Ultimate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nešo, ako je tvoja namera da mi kažeš kako WEI nije ništa novo, potpuno si u pravu. Vistu nisam koristio zbog svoje "savršenosti".

Nije tvoj posao da mi offuješ temu, svi znamo čiji je to posao ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polako Togo... ;)

Većina ljudi koristi XP ...a, oni mogu uzalud tražiti ovu opciju. Zato je navedeno da je ima u Visti...da ne traže ljudi džabe tu opciju u svom XP. Zbog toga sam napisao da se ta opcija nalazi u okviru Viste...

Od ukupnog broja poseta na FLCS Forum, od ljudi koji koriste Windows, njih :

90.98 % koristi XP

7.48 % koristi Vistu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Polako Togo... ;)

Većina ljudi koristi XP ...a, oni mogu uzalud tražiti ovu opciju. Zato je navedeno da je ima u Visti...da ne traže ljudi džabe tu opciju u svom XP. Zbog toga sam napisao da se ta opcija nalazi u okviru Viste...

Od ukupnog broja poseta na FLCS Forum, od ljudi koji koriste Windows, njih :

90.98 % koristi XP

7.48 % koristi Vistu

A kolko nas ima na OSX-u? :welcome: :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

procesor-5.6

ram -6.0

graphics-5.8

gaming gra-6.4

hard primary-6.0

ovo je sve bez OC sa njim pristojno vise,nisam valjda dzabe stavljao onolke hladnjake :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nešo, ako je tvoja namera da mi kažeš kako WEI nije ništa novo, potpuno si u pravu. Vistu nisam koristio zbog svoje "savršenosti".

Nije tvoj posao da mi offuješ temu, svi znamo čiji je to posao ;)

Cij???????? :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

He, he, Call of Duty Modern Warfare 2 kod mene pršti ceo dan :2guns:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja slabo djuskam igre, nemam mnogo vremena za njih... probao sam need for speed shift i radio je odlichno, igrao sam 3 sata bez prestanka i nije pokazao nikakve znake zamora ;)

sad ce zima pa cu vise vremena provoditi u kuci, pa cu valjda i da igram nesto, kad smo vec kod toga, TOGO ako imas instalaciju CODMW ponesi na skup, da probam...

btw sad se setih, i kod mene je sve po defaultu, mogao bih da kloknem malo da vidim shta se tu deshava ;)

Edited by Manfred

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino da čupam HDD iz kompa :) instalacija je nekih 11GB ;) moraćeš da pazariš online (hint: Skidrow), ali vredi svaki bajt :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja danas podigo na decijoj masini.To je iMac na 2GHz Intel Core 2Duo sa 2GB rama.Bilo bi valjda bolje da ima 4GB.

1d2vTS.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo sa nekim setovanjima malo izravnjah koeficijente

1B0EP9.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

lychi.jpg

AMD Phenom II X2 550 Black Edition

2 GB Kingston HyperX DDR2 8500

MSI GeForce 9600 GT 512 MB DDR3

Na Win7 bi cifre bile još veće, ali neka Viste još koji mesec :sleep:

Problem je što mi je Vista na starom disku, koji je mnogo lošiji od novog diska koji koristim za

pohranu podataka, kada pređem na Win7 sve će doći na svoje, a do tada će 9600GT biti zamanjena

sa GTX260 :nuke::cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...