Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
keep on rolling

Keep On Rolling Again

Recommended Posts

Prvi deo teksta+clip: ceo tekst se odnosi na nash prvi topic o predstavljanju Keep Roling familije i prichu o golfovima… Tu je adresa (url) sa You Tuba o

Worthersee Tour 2009 Teaser-u koja je trebalo da shtima ali neshtima, neshalje na pravu adresu... Jer je sam User premestio nedavno. Samo sam dodao isti tekst i klip, da bi ljudi znali o chemu smo pricali u prvom delu topica o predstavljanju… Jer kao i sto nam je Nesha naveo da stari tekst, ne moze da se edituje. Tako da i nisam mogao da promenim adresu na vec pomenutom delu teksta…

Drugi deo: The Doctors su dodati jer su stvarno: The Doctors home-made Srbija.

Nigde i nepishe za nashe, dodato ispred teksta: And our pa (….) da su The Doctors - Germani.

The Doctors: na kolima u video clip-u su svuda decals Tuning - Stuiling…

Bravo-HGT The Doctors-a je jedan od nagradjivanijih automobile kod nas… I bilo bi shteta da se ne prikaze, jer ipak je Fiat. Bez obzira sto je ovo FLCS-forum nekadasnji cannonball…

Zao mi je da gledam po gradu nashe Puntice I ostalu grupaciju… Sve radkapna stil. Ovako ce mozda i poceti da razmisljaju sta mogu da urade s istim autom (normalno koga to zanima da odvoji vreme i kesh za celu pricu). A na forumu ih sigurno ima dosta… Da li ce, da rade german ili tuning stuiling, varijaciju oba stila…

Sad ce ljudi na forumu bar znati razliku izmedju dva stila – pomenuto vashim interpretacijama…

Pozdrav za reaper-a I chikavili-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pazi onaj prvi klip i German..uhhh...kako su dobri...uhhh. Pocinjem da shvatam sta Vuk zeli:) xexexe Vuce moze bre Punto jos nize da ide, moze sigurno :)

Ovaj drugi klip, tuning sMyling, ne bi da komentarisem jer mi se nesto i ne djasvi...

Share this post


Link to post
Share on other sites
icice jos dole sigurno samo da smislimo kako :D

Nishta neka padne secha opruga.. i prednji spojler skini.. Pa kad krene da grebe i #ebe po ivichnjaku :X :X , znacesh da je to prava mera..

Share this post


Link to post
Share on other sites
xaxa ma koji ivicnjaci :D pa meni vec sad branik struze preko onog najmanjeg gumenog lezeceg :laughing:

i menjac verovatno :laughing: i pletenica :laughing:

HAHAHA Menjachem - ovo je jako :lol: ... a karter si zaboravio… ode pletenica, pa izduvna :rofl:

Zovem te da kosimo travu61819129.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pa pazi onaj prvi klip i German..uhhh...kako su dobri...uhhh. Pocinjem da shvatam sta Vuk zeli:) xexexe Vuce moze bre Punto jos nize da ide, moze sigurno :)

Ovaj drugi klip, tuning sMyling, ne bi da komentarisem jer mi se nesto i ne djasvi...

Mislio si Chuning Smajling… Prednje felne 8yota zadnje 10yota… Samo za rubove je trebalo 3 meseca…

Ako se tebi ovo nedopada: ABS SHOW TUNING STYLING AUDI A4 aka The Doctors

pozzz :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super super nema sta! Felne su prelepe! Samo shtopove promeni i bice jos lepsi. Odradis nesto ovako (mislim na shtopove):

5UbZA-fb67e8f9974dbbbb193a509110bca8d5.jpg

Edited by loodilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super super nema sta! Felne su prelepe! Samo shtopove promeni i bice jos lepsi. Odradis nesto ovako (mislim na shtopove):

5UbZA-fb67e8f9974dbbbb193a509110bca8d5.jpg

Hvala na pohvalama Neshi i tebi :thumbsup:.

Shtopove nediram, zatvara ga mnogo druga boja...

Evo josh Teazer-a...

felna.th.jpgkidach1.th.jpgfelna1l.th.jpgkidac.th.jpgbulit.th.jpg69296400.th.jpg

PozZ B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za gospodina Loodilo B) , od drugara felna... Vecaras smo zavrshili farbanje, Mare i ja... Felna malo prljava... I slikano je telefonom :geek: :

mareh.th.jpgmare1.th.jpgmare2.th.jpgmare3.th.jpg

Ti kad god dosho, dobro dosho. pozdrav Torra

Share this post


Link to post
Share on other sites

e opasan ovaj moj komso,kakav ima potencijal za fotografa.slike su super,samo tu nesto nedostaje,moj punto,pa da bude crno beli punto svet.a ovaj golf mi poznat,da nije manetov,auto je extra :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...