Jump to content
FAS Goran
mikisxy

Računari, lap-topovi...

Recommended Posts

sve od igara sto vredi izlazi i verzija za Mac a ostalo ko voli moze da portuje.Jedina stvar gde je Mac hendikepiran je Srbija.Recimo,ludi iz Contrasta smatraju da je nepotrebno napraviti verziju PlanPlus i za Mac.Tako da gomila stranaca koja dodje sa Apple racunarom ovde je uskracena za informaciju o tome gde se nalazi i kuda ide.

Your honour, I have no further questions. I rest my case.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja da vas odvratim od raspravke :thumbup:

Juce sam uninstalirao dosta programa koje ne koristim i od tad ne mogu da vidim 90% slika na forumu,stoji samo ono "posted image" kao link,ali kad kliknem ucitavanje traje vecno,tj. nema slike nikako.

Sta sam ja sad tu zaheb'o? :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

da nisi makao neki addon ili se igrao sa nekim skriptama mozda, u toj Mozilli?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako ne znas nisi sigurno :)

ajde probaj da otvoris iz internet explorera stranicu ili google chrome-a ako ga imas pa vidi da li ce ti prikazati fotke normalno!

generalno nisi jedini koji ima problema sa imagepost-om na firefox-u

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeee, Silenci, tako ti je to, jedan nepromisljen potez, t.j. pitanje, i vidi sta se desilo. Ja na tvom mestu ne bi ni slucajno postavio neko pitanje vezano za auto, zamisli sta bi se tek onda desilo... :rofl::rofl::rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chobby to je do Postimage-a, desava se i meni i ostalim clanovima

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Juce sam uninstalirao dosta programa koje ne koristim i od tad ne mogu da vidim 90% slika na forumu...

Ipak ovoga puta nije PostImage...a da inače on hoće da zeza, to stoji. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja i dalje nisam resio problem sa nemogucnoscu gledanja slika na forumu :thumbdown:

Samo na flcs forumu ne vidim slike i to samo one koje su uploadovane pomocu post image-a.

Skinuo sam adobe photo viewer ali ne mogu da pokrenem instalaciju,izbacuje mi poruku:the self extracting archive cannot be opened :question:

Pomagajte dok nisam preinstalirao OS :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razmisljam o tvom problemu, ali nista nisam smislio :(

Ja sam do skoro imao isti problem, i samo je nestao. Nemam pojma kako :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja i dalje nisam resio problem sa nemogucnoscu gledanja slika na forumu :thumbdown:

Samo na flcs forumu ne vidim slike i to samo one koje su uploadovane pomocu post image-a.

Skinuo sam adobe photo viewer ali ne mogu da pokrenem instalaciju,izbacuje mi poruku:the self extracting archive cannot be opened :question:

Pomagajte dok nisam preinstalirao OS :wallbash:

Pogledaj dve stvari pre nego sto upucash system....

1. Meni se deshavalo da ako je aktivan malwarebytes antimalware sa opcijom "website blocking" nece da mi otvori slike na forumu sa post image-a kad iskljucim to ostavim

samo "obicnu" zastitu sve radi perfektno. Dakle pogledaj ako imash taj ili bilo koji drugi anti virus anti malware da li je upaljena tako neka opcija, probaj da je disable-ujesh

pa pogledaj da li prikazuje slike kad je ugasheno.

2. Sto se tice toga da nece da ti self-extractuje fajl, tu problem moze biti ako si, recimo, datoteku snimio na desktop i ona hoce da pravi recimo temp na c a jako ti je

nashpanovan UAC onda ga to blokira (ovo vazi samo ako imash vistu ili windows 7) u tom slucaju treba da idesh -> desni klik na fajlu -> run as administrator.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zahvaljujuci kolegi stilo_Mjet sam resio problem :thumbsup:

Bilo je ono pod broj jedan,anti malware je blokirao post image i zato nisam mogao da vidim slike,ali sad je sve u redu.

Hvala jos jednom :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo bravo!!! Ta opcija je blokirala! Nikad mi ne bi palo na pamet :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisu racunari, ali su stampaci :)

je l koristi neko CISS (Continious Ink Supply System) za stampace?

imam Canon iP4200 i prezadovoljan sam kvalitetom stampe, ali me ubi cena kertridza. Narucio sam reseter, videcu kako se to ponasa, ali CISS bi bio ultimativno resenje, ako ga ima negde kod nas i koliko toliko povoljno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zahvaljujuci kolegi stilo_Mjet sam resio problem :thumbsup:

Bilo je ono pod broj jedan,anti malware je blokirao post image i zato nisam mogao da vidim slike,ali sad je sve u redu.

Hvala jos jednom :unworthy:

Nema na cemu, zato smo tu :thumbsup: (that is what I do 4 living, moram da znam neke stvari ;) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisu racunari, ali su stampaci :)

je l koristi neko CISS (Continious Ink Supply System) za stampace?

imam Canon iP4200 i prezadovoljan sam kvalitetom stampe, ali me ubi cena kertridza. Narucio sam reseter, videcu kako se to ponasa, ali CISS bi bio ultimativno resenje, ako ga ima negde kod nas i koliko toliko povoljno.

reseter stigao, sljaka kao zmaj. Pitanje od gore i dalje stoji, a interesuje me i, ako neko sam refiluje svoje kertridze - koje mastilo koristi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo opet mene s problemom :whistle:

Skinuo sam torent adobe photoshop cs5,instalirao i uradio crack po uputstvu,ali kad pokrecem program izlazi sledeca poruka:"The application failed to initialize properly (0xc000001d).Click OK to terminate application."

Naravno program se ne pokrece.

Sta mi je ciniti? :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...