Jump to content
FAS Goran
bukovski

Punto 1.3 multi jet in progres

Recommended Posts

Red je i da se predstavimo

image0585889117.jpg

image0535896016.jpg

image0545901956.jpg

image0555907972.jpg

image0565913828.jpg

image0575919218.jpg

Puntisa 11.2005 1.3mjet 71kd fsbriks

Za sad odradjeno farbanje branika u boji

Chip tuning na 92ks

treba jos da se ofarbaju retrovizori

narucene sajtne od abartha i kacketic pozadi dakle namestanje i farbanje onaj lik iz Sabca mislim da je. Ovde sam nasao informacije

i ono najbitnije felnice, ceka se prolece u svakom slucaju za njih na ove 14` celice idu zimske 185/60 wintere a da alu ce biti 15` sa 195/60 gumama

ima ponuda iz triona za 15` 8000din komad MARATHON 241model

marathon2416381012.jpg

By bukovski

pa mi se cini kao odlicna ponuda

mada ja bi ganjao abarth felne sa 5 kraka duplih ili nesto na ovaj fazon

marathon2316435396.jpg

By bukovski

marathon2366585375.jpg

By bukovski

rc1175x185lochslc658841.jpg

By bukovski

uhh ove zadnje dve su perverzija al samo polovne ako nadjem nove su preskupeeeeeeee

ozadrenalina6595273.jpg

By bukovski

ozpower6598727.jpg

By bukovski

a da jedan veoma povoljan a lep kormetal model al nemaju na lageru :

km7946812843.jpg

By bukovski

ima ovaj za 8500din nov

km1326852642.jpg

By bukovski

eto to bi bilo to... za pocetak

ako imate jos koji predlog za unapredjenje napred !!!!!! slobodno bez ustrucavanja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepa makina.Toliko je lepa da lici na pravu drocu koja ce te kostati puuuno para :lol: Nek ti referenca bude Pintic od naseg clana Loodilo,mislim da je jedanod lepsih i umerenijih auta.U glavnom lepo bi mu stajao clean look.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nista nece biti preterano to je sigurno !!! ne volem seljacenja tipa pimp my ride i ostala preterivanja. samo malo i sa ukusom

a da ce kosta oce sigurno :)

za sad placen malo vise od 5000e pre neki dan registracija 200e servis ulje i filteri prva pomoc osiguraci trougao novi brisaci miris i 2 nove sijalice oko 100e

nije bas tako jeftin ko sto pricaju :)

Sviđa mi se ovaj bordo enterijer kao i sam oblik sedišta. Vrlo lepo i prijatno za oči ;)

Što se tiče felni, baci pogled na Alu-Rokija

http://www.alufelneroki.com/

Ima dosta zanimljivih stvarčica, a vrlo korektan lik ;)

video sam tek sad ponudu za rc i brock samo nije mi jasno moze da se uzmu bez pdv-a ? i dal jos vazi popust ?

hvala a sto se tice enteriera potpuno je nov sedista su ekstra ima i ono podesavanje za kicmu odlicno drze u krivinama ja sam zadovoljan...

unutrasnosti fali dobar cd i sat sa obrtomerom i rucica menjaca od hgt ili slicnog modela i par pioneer klasice 4 komada volim ja da slusam muziku ne komsiluk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao što i sam vidiš sajt mu i nije nešto specijalan i uređen (žalio mi se da ga je neki klinac ispalio za taj sajt pa to sad on nešto čačka i sređuje dok ne nađe nekog ko bi se time bavio), tako da bi bilo najbolje da zovneš telefonom i pitaš jer nisam siguran da li je potpuno ažuran. U svakom slučaju, imaš kataloge na sajtu možeš da ih pregledaš i onda samo okreneš telefon i pitaš konkretno šta te zanima ;)

Vrlo često ima dobrih polovnjača na lageru jer mu dolaze ljudi pa menjaju staro za novo i tu se može vrlo povoljno proći ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a da nisi ti vlasnik :p heheheh videcu jedino sto mi se svidja je 19 model na sajtu zvanicnom ga ima i u full crnoj boji.

brucks19felnenapuntisu.jpg

By bukovski

samo nisam siguran dal bi lepse izgledale crne ili one matirane ili klasika metilk sive...

Edited by bukovski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Belo na belo - I don't think so :sofa: Ove su za crvenog Punta :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sa belim retrovizorima kvakama ,lajsnama, i klin lookom....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih isao na varijantu tamnih felni ( ali ne crnih)... ove prve dve Marathon felne su odlicne, ja kada sam kupovao felne upravo sam birao izmedju ova dva modela, oba stoje odlicno, a ja sam se licno odlucio za ove druge - doduse 14'' :sofa: !

Share this post


Link to post
Share on other sites
@bukovski

Hehe, nisam vlasnik sli sarađujem često sa njim tako da mogu da garantujem :)

Što se tiče boje felni, nekako po meni za beli auto je tamnosiva felna... ni potpuno srna ni srebrna nisu nešto... evo kako sam ja to rešio na mojoj beloj boji :)

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index....st&p=652746

u mnogo su ti dobre felnice...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Slazem se sa kolegom (NED) ... :whistle:

i ja se slazem

iskreno od svih nabrojanih ove dve su mi naj...

km7946812843.jpg

rc1175x185lochslc658841.jpg

ili ako se uspemo dogovoriti za prevoz i cenu mozda puntic bude osim sajtni i sesirica bu Abarth imao i felnice by Abarth

_6RQ0.jpg

idu retrovizori i kvake na vratima sigurno u belu boju i nece biti neko preterivanje dakle clean look definitivno

Share this post


Link to post
Share on other sites

stigo sat sa obrtomerom iz Sabca zaboravih clana koji mi je poslao broj auto odpada iz Sabca i covek mi je odma isti dan poslao i evo stiglo odma 300din postarine platio i 50eura za sat...

bio zadnji tj ako radi radi ako ne dogovoreno da mogu da ga posaljem brzom postom takodje.

slikam kad ga namestim

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam te pitao, ali pošto nisi odgovarao ja naručio po ceni od 70, jbg nema veze ... bitno samo da lepo čučne u auto

Share this post


Link to post
Share on other sites

naruceni i spojler i pragovi od lika iz Sapca

muzika treba da stigne ili da se trazi neka zamena videcu ako radi original cd za 50e je extra varijanta i u pikslu flesh predajnik

Sad ostaju samo felnice a tu eto ako mogu drugovi forumasi da pomognu sta odabrati

dvoumim se tj troumim :p:P:p

izmedju

15` Abart felnica sredjene i ofarbane u belo extra stanje bez guma ( 250e )

15` Fiat HGT felnica sa gumama polovnim 2 solidne 2 lose ( 250e )

15` Oz Duperturizmo Bele sa gumama napred dve 185/55 (veoma redak profil) a druge dve po izboru(195/50 ili 185/60). u stanju da predju jednu sezonu i tehicki pregled cena do 300e

sve bez prevoza !!!

slike felne 1. Abarth

ovako izgledaju te sto se prodaju

_6RQ0.jpg

a ovako kad se montiraju

3e3b27yi0.jpg

2. Fiat HGT ovako izgledaju same felne

spa11295592922.jpg

a ovako kad se iste stave

punto45224862.jpg

avnv6wr3628728.jpg

i Oz felne kao i kod ovog clana su dakle bele

perfect2abarthcopy83433.jpg

ako sam koristio necije slike unapred se izvinjavam ali samo su uzete kao primer zarad lakse odluke

moje srce vuce ka Oz Superturizmo belim samo su skuplje 40-50e od ostalih

pa onda cak i Abarth bele uklopile bi se sa abart pragovima i abarth sesiricem tj spojlerom a i u najboljem stanju od sve tri peskirane pa plastificirane kasnije

na zadnjem mestu su mi fiat hgt nekako su mi previse obicne i ima ih dosta

odustao sam od novih turskih i kineskih jer u najboljoj soluciji su 420 pa na gore eura pa jos i gume a i pitanje kvaliteta se postavlja... ali je budzet od 300e max !

Dakle izvolite raspisite se slobodno sta bi vi odabrali ...

hvala unapred

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmmm cekaj a ovo su te ?

5-12.jpg

meni lice dosta pa sam zato stavio tu sliku...

nemogu da nadjem original 15` OZ iz oglasa za njih sto mi poslo covek pa sam se posluzio tim slikama

ovako bi trebala da izgleda :

bigsuperturismowrcwr1jp.jpg

jedino sto 'ebe 4x100 pa ce ici plivajuci srafovi jos 30-tak eura minimum

p.s. a koje su felnice na crvenom punticu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa ove druge slike su 15" ali sad je stavio 16" i isto su i jedne i druge bile 4x100 i nije nikakav problem.pozz :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

i na prosloj slici su OZ li su povecane u photoshopu. Profil gume MAKSIMUM 195/50, em je jeftiniji, em je 100x lepsi nego 195/60 (Mislim da nikad nisam cuo da neko stavlja taj profil na punta). Da, i 185/55 su odvratne (Imao sam, i 195/50 je prava stvar)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...